demee 10.08.07, 14:49 Hmmm.... czyli nie karzemy dzieciaków? No to im się udało!!! Ciekawe czy spróbują znowu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc bardzo smieszne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.07, 15:11 przeciez dzieci nie poszly po chleb z powodu glodu. Rodzice nie widzieli czym bawia sie ich pociechy? i akceptowaly kradzież z wlamaniem. Fakt ze oddaly nie zmienia faktu ze to byla kradziez i taki komentarz zacheca do bezkarności.Nie mowie zeby wsadzac rodzicow za brak opieki do wiezienia ale jakas kara za ten wystepek powinna być. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Re: bardzo smieszne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.07, 16:00 bardzo slusznie. Rodzice powinni ukarac dzieci, obnizeniem ich kieszonkowego oraz zakazem spozywania slodyczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skrzypce1 Karac? IP: 68.216.38.* 10.08.07, 17:26 A dlaczego nie przeprowadzic rozmow profilaktycznych z dziecmi i rodzicami. Przeciez ci "przestepcy" sa niepelnoletni, w wieku 7 do 12 lat. Byc moze dzieci w tym wieku nie zdaja sobie w pelni sprawy ze swojego czynu. Kara nie zawsze jest dobrym rozwiazaniem. A tak swoja droga, mam okazje obserwowac rzesze rodakow pracujacych nielegalnie poza granicami Polski. Nielagalnie tzn. lamia prawo danego kraju. Czy Wam sie wydaje, ze nikt o tym nie wie? Jednak nikt ich nie deportuje, wsadza do wiezienia mimo, ze sa w konflikcie z prawem. Nawet taki Rydzyk jest przestepca podatkowym a wciaz w sutannie chodzi, glosi kazania, naucza... z reszta sami lepiej o tym wiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
araya Re: bardzo smieszne 11.08.07, 02:01 Polskie prawo nie przewiduje jakiegokolwiek karania dzieci do 13 roku życia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiS kare śmierci im IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.08.07, 17:28 demee napisał: > Hmmm.... czyli nie karzemy dzieciaków? No to im się udało!!! Ciekawe czy > spróbują znowu? kara smierci - dla wszystkich,każdego kto zrobił coś złego - wtedy pozbawimy się ze społeczeństwa zła chociaż ręce poobcinać ... a tak na serio to wydaje mi się że jesteś kretynem ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skrzypce1 Kretyn? IP: 68.216.38.* 10.08.07, 19:17 Nie. To jest reprezentant polski zasciankowo-katolickiej. Obecnie sprawujacej wladze. W psychiatrii przypadek ten jest zanany jako "polacus-kaczorus" i jest choroba nieuleczalna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stara ciotka Re: Kretyn? IP: *.e-wro.net.pl 11.08.07, 09:24 Prawo nie przewiduje karania dzieci do lat trzynastu, bo istnieje możliwość pozaprawnego oddziaływania- rodzice w dawnych dobrych czasach sami wymierzali sprawiedliwość w majestacie rodzicielskiego prawa, a kara za taki czyn wynosiła solidne pranie dupska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: profes79 Re: Kretyn? IP: *.cable.ubr01.sutt.blueyonder.co.uk 11.08.07, 13:19 Solidne pranie dupska to sie nalezy osobom odpowiedzialnym za pilnowanie terenu. Sorry ale widac ze dzieciaki weszly jak na swoje i pies z kulawa noga nie zauwazyl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Zabrali dzieciom zabawki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 15:42 Musiały się ciężko napracować, a potem kazali im je odebrac. Pewnie policjańci lubią się pobawić w biurze w wojne... Odpowiedz Link Zgłoś