Dodaj do ulubionych

Policjanci odnaleźli skradziony pułk wojska

10.08.07, 14:49
Hmmm.... czyli nie karzemy dzieciaków? No to im się udało!!! Ciekawe czy
spróbują znowu?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc bardzo smieszne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.07, 15:11
      przeciez dzieci nie poszly po chleb z powodu glodu. Rodzice nie widzieli czym
      bawia sie ich pociechy? i akceptowaly kradzież z wlamaniem. Fakt ze oddaly nie
      zmienia faktu ze to byla kradziez i taki komentarz zacheca do bezkarności.Nie
      mowie zeby wsadzac rodzicow za brak opieki do wiezienia ale jakas kara za ten
      wystepek powinna być.
      • Gość: w Re: bardzo smieszne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.07, 16:00
        bardzo slusznie. Rodzice powinni ukarac dzieci, obnizeniem ich kieszonkowego
        oraz zakazem spozywania slodyczy.
        • Gość: skrzypce1 Karac? IP: 68.216.38.* 10.08.07, 17:26
          A dlaczego nie przeprowadzic rozmow profilaktycznych z dziecmi i
          rodzicami. Przeciez ci "przestepcy" sa niepelnoletni, w wieku 7 do
          12 lat. Byc moze dzieci w tym wieku nie zdaja sobie w pelni sprawy
          ze swojego czynu. Kara nie zawsze jest dobrym rozwiazaniem.
          A tak swoja droga, mam okazje obserwowac rzesze rodakow pracujacych
          nielegalnie poza granicami Polski. Nielagalnie tzn. lamia prawo
          danego kraju. Czy Wam sie wydaje, ze nikt o tym nie wie? Jednak nikt
          ich nie deportuje, wsadza do wiezienia mimo, ze sa w konflikcie z
          prawem. Nawet taki Rydzyk jest przestepca podatkowym a wciaz w
          sutannie chodzi, glosi kazania, naucza... z reszta sami lepiej o tym
          wiecie.
      • araya Re: bardzo smieszne 11.08.07, 02:01
        Polskie prawo nie przewiduje jakiegokolwiek karania dzieci do 13 roku życia
    • Gość: PiS kare śmierci im IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.08.07, 17:28
      demee napisał:

      > Hmmm.... czyli nie karzemy dzieciaków? No to im się udało!!! Ciekawe czy
      > spróbują znowu?

      kara smierci - dla wszystkich,każdego kto zrobił coś złego - wtedy pozbawimy się
      ze społeczeństwa zła

      chociaż ręce poobcinać ...

      a tak na serio to wydaje mi się że jesteś kretynem ...


      • Gość: skrzypce1 Kretyn? IP: 68.216.38.* 10.08.07, 19:17
        Nie. To jest reprezentant polski zasciankowo-katolickiej. Obecnie
        sprawujacej wladze. W psychiatrii przypadek ten jest zanany
        jako "polacus-kaczorus" i jest choroba nieuleczalna.
        • Gość: stara ciotka Re: Kretyn? IP: *.e-wro.net.pl 11.08.07, 09:24
          Prawo nie przewiduje karania dzieci do lat trzynastu, bo istnieje
          możliwość pozaprawnego oddziaływania- rodzice w dawnych dobrych
          czasach sami wymierzali sprawiedliwość w majestacie rodzicielskiego
          prawa, a kara za taki czyn wynosiła solidne pranie dupska.
          • Gość: profes79 Re: Kretyn? IP: *.cable.ubr01.sutt.blueyonder.co.uk 11.08.07, 13:19
            Solidne pranie dupska to sie nalezy osobom odpowiedzialnym za
            pilnowanie terenu. Sorry ale widac ze dzieciaki weszly jak na swoje
            i pies z kulawa noga nie zauwazyl.
    • Gość: ja Zabrali dzieciom zabawki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 15:42
      Musiały się ciężko napracować, a potem kazali im je odebrac. Pewnie policjańci
      lubią się pobawić w biurze w wojne...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka