Gość: ss IP: *.as.kn.pl 06.09.07, 00:11 Jakis dramat, bum w gospodarce, coraz wiecej kasy w reklamia a we wro lezy wszystko. Kompromitacja zarzodow - nie tylko WKSu - i miasta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fisban Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: 212.160.93.* 06.09.07, 06:07 A mialo byc tak fajnie...... a tu znowu klops.... i tylko sobie zycze w nastepnym sezonie dobrego menagera a nie dobrych pilkarzy. bo jak jest kasa sa i wyniki..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.09.07, 08:48 Dobrze powiedziane Panie Redaktorze - Kompromitacja WKS i miasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.07, 09:05 Jeszcze niedawno obiecywali WIELKI ŚLĄSK. Jakoś trudno w to uwierzyć widząc łąkę w miejscu nowego stadionu, cieniutkie zabezpieczenie finansowe, przeciętnych zawodników , ... Nasi włodarze dużo mówią, obiecują, zapewniają, ale nic nie robią w kierunku realizowania swoich pomysłów. Śląsk (Wrocław) potrzebuje prawdziwego menadżera nie tylko na papierze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Borja Profesjonaliści IP: 195.117.234.* 06.09.07, 09:33 Czapki z głów przed tymi, którzy bez wsparcia miasta, bez bazy i wyłącznie własnymi środkami wprowadzili kiedyś Śląsk do I ligi. Ile ja się naczytałem o braku profesjonalizmu tych panów. A teraz proszę. Sami fachowcy w Śląsku i jakie wyniki:((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SF Re: Profesjonaliści IP: 212.160.172.* 06.09.07, 12:06 A chwilę potem spadli do 3 i narobili długów. Chwała im. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomkos Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.dream.net.pl 06.09.07, 10:03 DO REDAKCJI GAZETY WYBORCZEJ Proszę zaprzestańcie tego krytykanckiego tonu Waszych artykułów - to na pewno nie buduje, a jedynie obniża dumę z życia w takim mieście jak Wrocław. Cieszę, się z faktu że mieszkam w tym mieście, że ludzie są tu optymistami (nawet przesadnymi czasami) - nie chcę żyć i czytać malkontentów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stark_2007 Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.wroclaw.mm.pl 06.09.07, 10:07 Pannie Prezydencie co z panem się dzieje żadnej reakcji na podupadający sport w naszym mieście,sponsorów brak tak w piłce jak i w kosza nie wspomnę o innych dyscyplinach. Przecież promocja Wrocławia poprzez sport to duża sprawa której nie można stracić. A ja na pana głosowałem i co dalej kibic przeważnie kosza i spedweya ale przede wszystkim sportu Wrocławskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wrocek Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.chello.pl 06.09.07, 10:08 Trzeba by było pogonić tego Kordosa,a prezydent powinien bardziej energicznie szukać jakiegoś bogatego inwestora [np.pan Drzymała chce przenieść swoja inwestycje do duzego miasta, na co czeka Wrocław?]We Wrocławiu nie jest nikt zainteresowany przejęciem Sląska ale kto powiedział ze ten ktoś ma być z Wrocławia?Najważniejsze jest aby Sląsk znowu grał w 1 lidze.Władze miasta mniej obiecanek a więcej konkretów.To samo dotyczy się budowy stadionu na Euro2012,czas nagli a gdzie my jesteśmy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Fikcyjny i zakłamany wizerunek Wrocławia IP: *.mofnet.gov.pl 06.09.07, 12:20 Wreszcie dziennikarze zaczynają dostrzegać, jak to władze miasta zaopatrzone w sztab doradców, wymyślają sobie kolejne spektakularne sukcesy. Porażka i wstyd. Za słowem musi iśc czyn, a we Wrocławiu robi sie wszystko tylko po to, aby prasa, radio TV, odtrąbiły sukces. Ludzie uwierzą,a potem jakoś się z tego wyłga. Na dłuższą metę tak się nie da. I teraz te kłamstwa, opowieści o sukcesie, wielkich pieniądzach i pracy dla każdego,wychodzą.Oby tylko dziennikarze przestali łykać, jak młody pelikan, te piękne słówka. Panie Prezydencie wrocławianie,to nie debile,jak myślą Pana ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jooker Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.09.07, 14:33 ...nie wierze w to, to jest taka porażka że normalnie nie wierze... miasto,klub,zarząd,prezes...cała otoczka wokół tego cyrku to jakaś pomyłka...wstyd i kompromitacja to słowa bardzo delikatne nie nadające sprawie właściwego wymiaru...obraz nędzy i rozpaczy też mało.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Simon poszerzcie temat! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 14:35 A tak na marginesie jak sie wypomina sponsorowanie klubu przez miejscowych monopolistow to moze wypadaloby wspomniec iz jest to praktyka nagminna. Jak BOT przestanie finansowac Turow Zgorzelec i pilkarzy z Belchatowa to zaczniemy energie gdzie indziej kupowac? A moze jak KGHM wycofa sie z Zaglebioa to znajde sobie inna kopalnie miedzi? Napiszcie jak szeroki jest to problem a nie tylko krytykowac Slask! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dolnoślązak Brak we Wrocławiu biznesmenów kibiców. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 16:55 Faktem jest to, że we Wrocławiu nie ma biznesmenów kibiców, których stać na utrzymanie i walkę Śląska w I lidze! We Wrocku są ludzie majętni - choćby pan Czarnecki, ale On raczej nie jest kibicem, który chciałby bawić się w Śląsk. Szczególnie biorąc pod uwagę to co często dzieje się na trybunach. Brak jest we Wrocławiu biznesmenów maniaków (w tym dobrym tego słowa znaczeniu) Śląska, których stać na mistrzostwo Polski i dlatego piłka nożna we Wrocku obijać się będzie w II lidze. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loża szyderców Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 19:51 Rafael załatwi wam sponsora w postaci...LG. Hahahahahahaa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jooker Re: Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.07, 03:39 hyhyhyhy...dokładnie, ale najpierw kopacze WKS-u musieli by robić na pół etatu w "EL-DŻI" bo reszta ma w dupie robic za grosze u tych gamoni...mam tam zaufanego człowieka, ta śmieszna firma przynosi same straty...tam normalny szanujący sie człowień nie będzie pracował bo czasy niewolnictwa już się skończyły... Odpowiedz Link Zgłoś