Dodaj do ulubionych

Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało

IP: *.as.kn.pl 06.09.07, 00:11
Jakis dramat, bum w gospodarce, coraz wiecej kasy w reklamia a we wro lezy
wszystko.
Kompromitacja zarzodow - nie tylko WKSu - i miasta
Obserwuj wątek
    • Gość: fisban Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: 212.160.93.* 06.09.07, 06:07
      A mialo byc tak fajnie...... a tu znowu klops.... i tylko sobie
      zycze w nastepnym sezonie dobrego menagera a nie dobrych pilkarzy.
      bo jak jest kasa sa i wyniki.....
    • Gość: aa Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.09.07, 08:48
      Dobrze powiedziane Panie Redaktorze - Kompromitacja WKS i miasta
    • Gość: Paweł Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.07, 09:05
      Jeszcze niedawno obiecywali WIELKI ŚLĄSK.
      Jakoś trudno w to uwierzyć widząc łąkę w miejscu nowego stadionu,
      cieniutkie zabezpieczenie finansowe, przeciętnych zawodników , ...

      Nasi włodarze dużo mówią, obiecują, zapewniają, ale nic nie robią w
      kierunku realizowania swoich pomysłów. Śląsk (Wrocław) potrzebuje
      prawdziwego menadżera nie tylko na papierze.
    • Gość: Borja Profesjonaliści IP: 195.117.234.* 06.09.07, 09:33
      Czapki z głów przed tymi, którzy bez wsparcia miasta, bez bazy i wyłącznie własnymi środkami wprowadzili kiedyś Śląsk do I ligi. Ile ja się naczytałem o braku profesjonalizmu tych panów. A teraz proszę. Sami fachowcy w Śląsku i jakie wyniki:(((
      • Gość: SF Re: Profesjonaliści IP: 212.160.172.* 06.09.07, 12:06
        A chwilę potem spadli do 3 i narobili długów. Chwała im.
    • Gość: tomkos Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.dream.net.pl 06.09.07, 10:03
      DO REDAKCJI GAZETY WYBORCZEJ

      Proszę zaprzestańcie tego krytykanckiego tonu Waszych artykułów - to na pewno
      nie buduje, a jedynie obniża dumę z życia w takim mieście jak Wrocław. Cieszę,
      się z faktu że mieszkam w tym mieście, że ludzie są tu optymistami (nawet
      przesadnymi czasami) - nie chcę żyć i czytać malkontentów
    • Gość: stark_2007 Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.wroclaw.mm.pl 06.09.07, 10:07
      Pannie Prezydencie co z panem się dzieje żadnej reakcji na podupadający sport w
      naszym mieście,sponsorów brak tak w piłce jak i w kosza nie wspomnę o innych
      dyscyplinach. Przecież promocja Wrocławia poprzez sport to duża sprawa której
      nie można stracić. A ja na pana głosowałem i co dalej
      kibic przeważnie kosza i spedweya ale przede wszystkim sportu Wrocławskiego
    • Gość: Wrocek Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.chello.pl 06.09.07, 10:08
      Trzeba by było pogonić tego Kordosa,a prezydent powinien bardziej energicznie
      szukać jakiegoś bogatego inwestora [np.pan Drzymała chce przenieść swoja
      inwestycje do duzego miasta, na co czeka Wrocław?]We Wrocławiu nie jest nikt
      zainteresowany przejęciem Sląska ale kto powiedział ze ten ktoś ma być z
      Wrocławia?Najważniejsze jest aby Sląsk znowu grał w 1 lidze.Władze miasta mniej
      obiecanek a więcej konkretów.To samo dotyczy się budowy stadionu na
      Euro2012,czas nagli a gdzie my jesteśmy?
    • Gość: kibic Fikcyjny i zakłamany wizerunek Wrocławia IP: *.mofnet.gov.pl 06.09.07, 12:20
      Wreszcie dziennikarze zaczynają dostrzegać, jak to władze miasta
      zaopatrzone w sztab doradców, wymyślają sobie kolejne spektakularne
      sukcesy. Porażka i wstyd. Za słowem musi iśc czyn, a we Wrocławiu
      robi sie wszystko tylko po to, aby prasa, radio TV, odtrąbiły
      sukces. Ludzie uwierzą,a potem jakoś się z tego wyłga. Na dłuższą
      metę tak się nie da. I teraz te kłamstwa, opowieści o sukcesie,
      wielkich pieniądzach i pracy dla każdego,wychodzą.Oby tylko
      dziennikarze przestali łykać, jak młody pelikan, te piękne słówka.
      Panie Prezydencie wrocławianie,to nie debile,jak myślą Pana ludzie.
    • Gość: Jooker Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.09.07, 14:33
      ...nie wierze w to, to jest taka porażka że normalnie nie wierze...
      miasto,klub,zarząd,prezes...cała otoczka wokół tego cyrku to jakaś
      pomyłka...wstyd i kompromitacja to słowa bardzo delikatne nie
      nadające sprawie właściwego wymiaru...obraz nędzy i rozpaczy też
      mało..
    • Gość: Simon poszerzcie temat! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 14:35
      A tak na marginesie jak sie wypomina sponsorowanie klubu przez
      miejscowych monopolistow to moze wypadaloby wspomniec iz jest to
      praktyka nagminna. Jak BOT przestanie finansowac Turow Zgorzelec i
      pilkarzy z Belchatowa to zaczniemy energie gdzie indziej kupowac? A
      moze jak KGHM wycofa sie z Zaglebioa to znajde sobie inna kopalnie
      miedzi? Napiszcie jak szeroki jest to problem a nie tylko krytykowac
      Slask!
    • Gość: Dolnoślązak Brak we Wrocławiu biznesmenów kibiców. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 16:55
      Faktem jest to, że we Wrocławiu nie ma biznesmenów kibiców, których
      stać na utrzymanie i walkę Śląska w I lidze! We Wrocku są ludzie
      majętni - choćby pan Czarnecki, ale On raczej nie jest kibicem,
      który chciałby bawić się w Śląsk. Szczególnie biorąc pod uwagę to co
      często dzieje się na trybunach. Brak jest we Wrocławiu biznesmenów
      maniaków (w tym dobrym tego słowa znaczeniu) Śląska, których stać na
      mistrzostwo Polski i dlatego piłka nożna we Wrocku obijać się będzie
      w II lidze. Szkoda.
    • Gość: loża szyderców Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukało IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 19:51
      Rafael załatwi wam sponsora w postaci...LG. Hahahahahahaa.
      • Gość: Jooker Re: Jak miasto Śląskowi bogatych sponsorów szukał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.07, 03:39
        hyhyhyhy...dokładnie, ale najpierw kopacze WKS-u musieli by robić na
        pół etatu w "EL-DŻI" bo reszta ma w dupie robic za grosze u tych
        gamoni...mam tam zaufanego człowieka, ta śmieszna firma przynosi
        same straty...tam normalny szanujący sie człowień nie będzie
        pracował bo czasy niewolnictwa już się skończyły...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka