Dodaj do ulubionych

Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki"

25.10.07, 18:06
Gdyby uczyła moje dziecko...
Obserwuj wątek
    • Gość: x. Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.aster.pl 25.10.07, 18:38
      a seksu na imprezach nie bylo...? :)
    • Gość: quake Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.bermudy.net 25.10.07, 18:48
      lepiej ze palili w domu a nie gdzies po bramach i w dodatku z osoba która mogla
      ich poprowadzic w dobrym kierunku. wciaz sie oszukujemy a prawda jest taka ze w
      gimnazjach i liceach ludzie pala i beda palic a skoro tak to po co im tego
      zabraniac nie mowiac juz o wyrokach.kazdy ma prawo do tego by byc w takim stanie
      swiadomosci jaki mu odpowiada wiec po co zakazywac tego typu srodkow?!?!
      • cancro Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 10:32
        Gość portalu: quake napisał(a):

        > lepiej ze palili w domu a nie gdzies po bramach i w dodatku z osoba która mogla
        > ich poprowadzic w dobrym kierunku.

        Że co?! To znaczy dokąd, w jakim "dobrym kierunku"?

        wciaz sie oszukujemy a prawda jest taka ze w
        > gimnazjach i liceach ludzie pala i beda palic a skoro tak to po co im tego
        > zabraniac nie mowiac juz o wyrokach.

        Twoja argumentacja mnie poraża! Idąc twoim tokiem rozumowania możnaby napisać,
        że ludzie nie tylko w liceach kradli, kradną i będą kradli, więc po co tego
        zabraniać!
        To prawda, że gnojki w gimnazjach liceach palą, chlają, ćpają i uprawiają seks.
        To jednak moim zdaniem żaden argument na to, aby im to ułatwiać.
        Co do pani nauczycielki, uważam, że wyrok jest zbyt łagodny. Sprzeniewierzyła
        się nauczycielskiemu powołaniu - wychowaniu młodzieży, propagując negatywne
        wzorce. Dodam jeszcze, że jest w moim odczuciu obojętne, czy podawała im prochy,
        czy chlała z nimi wódę. Obie sytuacje są naganne i stawiają tą panią poza
        nawiasem nauczycielskiej społeczności!

        kazdy ma prawo do tego by byc w takim stani
        > e
        > swiadomosci jaki mu odpowiada wiec po co zakazywac tego typu srodkow?!?!
        Po, raz kolejny się nie zgadzam. Piszesz "prawo", a to właśnie prawo zabrania
        stosowania środków odurzających przez nieletnich, obojętne trawy czy alkoholu.
        Poza tym wyobraź sobie ulice pełne naćpanych kierowców, naćpaną policję, naćpane
        wojsko itd. Wydaje mi się jednak, że umysłu wielu naszych rodaków, zwłaszcza
        tych w liceach i gimnazjach nie są w stanie tego objąć!
        • Gość: Rincon hehehehhe IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 12:54
          To że nauczycielka jarała ziół z uczniami to przegięcie. Z tym sie zgadzam. Ale
          samo palenie jest OK! Trawa jest 10x mocniejsza od fajek ale jak palisz zioło to
          giet(gram) starczy Ci na jakieś 3 dni. 1 szlug wazy wiecej niz gram. A wiec
          wychodzi na to ze szlugi sa bardziej uzależniajace i ryjace beret niz ziółko.
          Sam pale wiec wiem. Jeśli jestes takim wielkim przeciwnikiem ganji to znaczy ze
          nie wiesz o co biega chłopcze. Rób sobie co chcesz. Myśl sobie co chcesz. Ale
          nie zabraniaj tego innym. Wszystko jest dla ludzi oczywiscie z umiarem. Nie
          nawidze żulerki ani narkomanii. Nie jestem narkomanem chociaz pale ganje. Nie
          uwazam sie za narkomana. Narkoman to czlowiek uzalezniony co w moim i wszystkich
          palaczy zioła przypadku odpada. Jesteś za pedałami(gejami) to prosze bardzo,
          nikt Ci tego nie zabrania chociaz sam osobiscie uwazam ze to mega odchylenie
          psychiczne. Ja jestem za jaraniem wiec daj mi spokoj a mysl sobie o tym co
          chcesz. Pozdr600
      • Gość: Maciej Fajna Nauczycielka IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 15:52
        Kurde, czemu Ja takiej nauczycielki w liceum nie miałem :)

        Szacunek dla niej
    • Gość: Jajco Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.name 25.10.07, 20:06
      Ten wyrok mnie dziwi, trawka stanie się zjawiskiem, które kompletnie będzie
      należy ukrywać przed rodzicami, co zwiększy jej atrakcyjność wśród młodzieży :-)
      • Gość: asa Re: Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.e-wro.net.pl 25.10.07, 20:35
        Tak tak kochani. Trawkę rodzice powinni dodawać dzieciom do drugiego
        śniadania zamiast jabłuszka.I powinni ją sprzedawać w szkolnych
        sklepikach. Przestańcie chrzanić. Chyba tylko wyjątkowy ćwok nie wie
        jeszcze, czym grozi zabawa z tym gównem.
        • Gość: | Re: Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.chello.pl 26.10.07, 00:55
          Czym grozi? Ze sie przezucisz na cos mocniejszego? Ta argumentacja jest
          absurdalna i rownie dobrze mozna ja zastosowac do alkoholu lub papierosow
          • Gość: anty Re: Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.wro.vectranet.pl 26.10.07, 11:29
            NIE, ze po kilku latach regularnego palenia zaczynaja sie zaniki pamieci, kilku
            moich znajomych zaczelo cos takiego doswiadczac, do tego jako towar zakazany
            przyciaga margins spoleczny, osoby ktore w to wchodza sa bardziej narazone na
            zejscie na zla droge.
            Trafa tak samo szkodzi jak alkohol, tego drugiego nie mozna juz zdelegalizowac
            bo zbyt zakorzenilo sie w spoleczenstwie. Wiekszosc zachowan agresywnych jest
            pod wplywem alkoholu - doswiadczylem to na wlasnej skorze.
            • Gość: Rincon Re: Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 12:59
              A co Cie obchodzą inni? Co Cię obchodzą innych zaniki pamięci? Jeśli nie palisz
              to sie ciesz. Bedziesz mial mniejsza konkurencje w znalezieniu pracy umysłowej
              bo MY palacze mamy zaniki pamieci i nikt nas nie przyjmie. CIESZ SIE Z TEGO a
              nie zabraniaj NAM tego... Moja i innych sprawa. Celnie ktoś wyżej napisał, że im
              wiecej zakazów tym wiecej przestępców...
    • Gość: bibi38 Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: 78.116.41.* 25.10.07, 20:37
      ...taaak to jest,jak sie zaprasza na balety byle kogo!!
    • Gość: X-men Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.magma-net.pl 25.10.07, 20:51
      Widzę, że nauczyciele tacy biedni a tu proszę jako obrońcy - Lothar
      Kittay i Henryk Rossa.
      • Gość: JA!! Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: 62.233.177.* 25.10.07, 22:13
        no i co cie to obchodzi f r a je rzze patrz na swoje rece a tych
        malolatow co ja sprzedali to do gazu z nimi
        • Gość: Rincon Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 13:02
          Popieram. Gó..arze nie uwazaja. Ja bym takiemu jeszcze urwał łeb i nasikał do
          szyi. Kobieta zaufała uczniom i sie przeliczyła. Współczuje dziewczynie...
    • cwiercfunciak Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 25.10.07, 22:17
      Drogi X-men zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś...
    • Gość: tay Domyslam sie jak to bylo. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.07, 22:47
      Kobieta otwarta, ufna, czasem lubiaca sobie spalic jointa dowiedziala sie ze
      kilku podopiecznych tez popala wiec sie skumali. Czestowala gnoi a Ci kiedy
      sprawa wyszla na jaw ogony pod siebie i puscili bajeczke o zlej pani ktora
      czestowala trucizna... Wielka mi zbrodnia, palenie trawki, ktora jest legalna na
      polowie kuli ziemskiej i nikt nie robi problemu. A prawo? Wolna amerykanka,
      rozpietosc kar za to samo przestepstwo bywa wielce zaskakujaca. Widac wszystko
      zalezy od tego jakie sie wrazenie zrobi na sędziach i kogo się wsypie.
    • Gość: mantad Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.bagu.cable.ntl.com 25.10.07, 23:11
      proponuje teraz wprowadzic obowiazek wobec nauczucili picia alkoholu
      i palenia trawy z uczniami, a rodzicom nic do tego (szczegolnie
      niech nie grzebia w kompach dzieci...swoja droga to ojciec tego
      ucznia powinien zostac skazany za narusznie prywatnosci syna...
      ciekawe dlaczego prokuratura dotychczas sie tym nie zajela, ale
      chyba z powodu ZIOBRY interwencji... czyz nie tak) i to w szkole aby
      nie zaklucac zycia domowego malo wynagradzanych nauczycieli,
      adyrekcja ma zakupic pomoce do tych zajec z budzetu i rozporzadzenia
      nowego MEN. Bedzie zero wiezniow z tego powodu.Hej do ....milego
    • chomikdc Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 25.10.07, 23:38
      Za palenie Jointa ?

      Wysoki sądzie, wysoki sąd chyba pokur.... do reszty. Co za ludzie :/
      • Gość: Rincon To nie jaja IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 13:06
        Mój ziom dostał 50zł kary i 2 lata w zawiasach za to ze miał w kieszeni pigułe.
        3 lata sie sprawa ciągneła...
    • wesoly_siewca_pesymizmu Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 07:55
      Jestem gorącym zwolennikiem depenalizacji narkotyków, ale dla osób POWYŻEJ 21
      roku życia.
      Pani wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością i głupotą. Wyrok IMO sprawiedliwy.
    • Gość: mii Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 08:50
      absolutny skandal zeby ktos siedzial w wiezieniu za palenie trawy co za
      sredniowiecze
    • Gość: wrc Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.ikatel.pl 26.10.07, 09:29
      rownie niezdrowe jest jedzenie w makdonaldzie, nie wspominajac o
      papierosach i alkoholu, jak dla mnie ta cala nagonka na dziewczyne
      jest bezsensowna, policja wlasnie w taki sposob nabija sobie
      statystyki, sorry lapie jeszcze rowerzystow po 1 piwie i okresla ich
      jako pijanych kierowcow, dziewczyna powinna dostac nagane z wpisem
      do akt i final
    • Gość: aron Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.lublin.enterpol.pl 26.10.07, 09:42
      nauczycielka chciała zbliżyć młodzież do Europy, w takiej Holandii
      niektóre narkotyki są legalne a tu jakieś katooszołomy pakują ją do
      więzienia. Mentalność godna Lublina a nie Wrocławia, który przecież
      szczyci się otwartością na świat i nowe trendy imprezowe.
    • Gość: Jonek Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.e-wro.net.pl 26.10.07, 10:11
      Zastrzelil mnie ten Rossa. Twierdzi ze zbyt wiele osob jest
      skazanych. Ale skoro tyle osob lamie prawo to co zrobic? Ustalic
      limit skazanych, powyzej ktorego to limitu nie wolno wiecej karac?
      • krawiec6661 Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 11:00
        Nie karać za pierdoły.
    • Gość: Arr... Wyrok bez komentarza... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 13:52
      A moją odpowiedzią na wyrok dla nauczycielki z mojej szkoły będzie cytat z
      pewnej piosenki...

      "Panie sędzio, przecież to nam dała matka ziemia.
      Może to jej należy się kara za to że ziemię zazielenia?"

      I taka jest prawda...

      Nasza służba zdrowia jest w opłakanym stanie, edukacja tez...
      Czy nie lepiej byłoby odebrać mafii jeden ze sposobów zarabiania i zalegalizować
      sprzedaż i uprawę (o posiadaniu nie wspominając) konopii? Kasa z podatków
      poszłaby do żądu...
      ZAŁATAJMY DZIURE BUDRZETOWA LEGALIZUJAC SPRZEDAZ I UPRAWE KONOPII !!

      wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę
      www.propaganja.yoyo.pl (początki strony ale się rozwija)
      a pod tym adresem
      www.propaganja.yoyo.pl/weed/znani.html
      możecie zobaczyć kto ze sławnych ludzi pali/palił marihuanę...
      Myślę że więcej nie trzeba pisać i każdy rozumie o co mi chodzi...

      I jeszcze jeden (już ostatni) cytat:
      "A legal a czy nie, my i tak palić będziemy, bo żaden jebn**ty polityk nie
      wkręci nam ściemy, że ganja jest zła i przynosi nam problemy. No bo legalna
      ganja to jest to czego chcemy..."

      Bless
    • Gość: :> HERB !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 14:10
      Dobrze powiedziane...
      Willie Nelson, który sam palił marihuanę powiedział słowa z którymi się w pełni
      zgadzam
      "I think people need to be educated to the fact that marijuana is not a drug.
      Marijuana is an herb and a flower. God put it here. If He put it here and He
      wants it to grow, what gives the government the right to say that God is wrong?"

      Po polsku brzmi to tak:
      "Myślę że ludzie powinni być uczeni faktu że marihuana nie jest narkotykiem.
      Marihuana jest ziołem i kwiatem. Bóg dał to na ziemię. Jeśli to dał i chce żeby
      to rosło, co daje rządowi prawo mówić, że bóg jest zły?"

      Wpełni zgadzam się z tym co powiedział Arr... i z tym co powiedział Willie
      Nelson. Ludzie zastanówcie się... Mówicie że marihuana jest zła czyli znaczy to
      że Bóg, kltóry ją dał też jest zły...
      Ludzie od tysięcy lat sieją, zbierają i palą ziele a alkochol został wymyślony
      dość niedawno (nie mówiąc o winie ale marihuana i tak byłą szybciej) więc sama
      nasuwa się odpowiedź co powinno być legalne a co nie...
      Pozdro dla wszystkich czytających ten komentarz :)
    • gniewomierz Żal i smutek po wyroku 26.10.07, 14:40
      O ile wspólne zażywanie środków odurzających przez nauczycielkę i
      uczniów może budzić wątpliwości natury moralnej o tyle konsekwencje
      jakie poniosła ta młoda kobieta są całkowicie niedekwatne do winy.
      Wychodzę z założenia, iż maksymalną karą, którą powinna ponieść jest
      zawieszenie prawa do wykonywania zawodu, podczas gdy przetrzymywanie
      przez trzy miesiące w areszcie wśród kryminalistek uważam za
      skandaliczne.
      Na marginesie wyjaśniam, iż sam nie należę do amatorów marihuany,
      aczkolwiek jestem zwolennikiem depenalizacji posiadania tej używki.
      W niektórych krajach (vide Czechy) władze przymykają oko na
      konsumentów marihuany co powinno mieć miejsce również w Polsce.
    • gniewomierz Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 15:47
      raczysz dokończyć?
    • gniewomierz Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 15:50
      raczysz dokończyć swoją wypowiedź?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka