psax 25.10.07, 18:06 Gdyby uczyła moje dziecko... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: x. Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.aster.pl 25.10.07, 18:38 a seksu na imprezach nie bylo...? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quake Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.bermudy.net 25.10.07, 18:48 lepiej ze palili w domu a nie gdzies po bramach i w dodatku z osoba która mogla ich poprowadzic w dobrym kierunku. wciaz sie oszukujemy a prawda jest taka ze w gimnazjach i liceach ludzie pala i beda palic a skoro tak to po co im tego zabraniac nie mowiac juz o wyrokach.kazdy ma prawo do tego by byc w takim stanie swiadomosci jaki mu odpowiada wiec po co zakazywac tego typu srodkow?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 10:32 Gość portalu: quake napisał(a): > lepiej ze palili w domu a nie gdzies po bramach i w dodatku z osoba która mogla > ich poprowadzic w dobrym kierunku. Że co?! To znaczy dokąd, w jakim "dobrym kierunku"? wciaz sie oszukujemy a prawda jest taka ze w > gimnazjach i liceach ludzie pala i beda palic a skoro tak to po co im tego > zabraniac nie mowiac juz o wyrokach. Twoja argumentacja mnie poraża! Idąc twoim tokiem rozumowania możnaby napisać, że ludzie nie tylko w liceach kradli, kradną i będą kradli, więc po co tego zabraniać! To prawda, że gnojki w gimnazjach liceach palą, chlają, ćpają i uprawiają seks. To jednak moim zdaniem żaden argument na to, aby im to ułatwiać. Co do pani nauczycielki, uważam, że wyrok jest zbyt łagodny. Sprzeniewierzyła się nauczycielskiemu powołaniu - wychowaniu młodzieży, propagując negatywne wzorce. Dodam jeszcze, że jest w moim odczuciu obojętne, czy podawała im prochy, czy chlała z nimi wódę. Obie sytuacje są naganne i stawiają tą panią poza nawiasem nauczycielskiej społeczności! kazdy ma prawo do tego by byc w takim stani > e > swiadomosci jaki mu odpowiada wiec po co zakazywac tego typu srodkow?!?! Po, raz kolejny się nie zgadzam. Piszesz "prawo", a to właśnie prawo zabrania stosowania środków odurzających przez nieletnich, obojętne trawy czy alkoholu. Poza tym wyobraź sobie ulice pełne naćpanych kierowców, naćpaną policję, naćpane wojsko itd. Wydaje mi się jednak, że umysłu wielu naszych rodaków, zwłaszcza tych w liceach i gimnazjach nie są w stanie tego objąć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rincon hehehehhe IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 12:54 To że nauczycielka jarała ziół z uczniami to przegięcie. Z tym sie zgadzam. Ale samo palenie jest OK! Trawa jest 10x mocniejsza od fajek ale jak palisz zioło to giet(gram) starczy Ci na jakieś 3 dni. 1 szlug wazy wiecej niz gram. A wiec wychodzi na to ze szlugi sa bardziej uzależniajace i ryjace beret niz ziółko. Sam pale wiec wiem. Jeśli jestes takim wielkim przeciwnikiem ganji to znaczy ze nie wiesz o co biega chłopcze. Rób sobie co chcesz. Myśl sobie co chcesz. Ale nie zabraniaj tego innym. Wszystko jest dla ludzi oczywiscie z umiarem. Nie nawidze żulerki ani narkomanii. Nie jestem narkomanem chociaz pale ganje. Nie uwazam sie za narkomana. Narkoman to czlowiek uzalezniony co w moim i wszystkich palaczy zioła przypadku odpada. Jesteś za pedałami(gejami) to prosze bardzo, nikt Ci tego nie zabrania chociaz sam osobiscie uwazam ze to mega odchylenie psychiczne. Ja jestem za jaraniem wiec daj mi spokoj a mysl sobie o tym co chcesz. Pozdr600 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciej Fajna Nauczycielka IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 15:52 Kurde, czemu Ja takiej nauczycielki w liceum nie miałem :) Szacunek dla niej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jajco Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.name 25.10.07, 20:06 Ten wyrok mnie dziwi, trawka stanie się zjawiskiem, które kompletnie będzie należy ukrywać przed rodzicami, co zwiększy jej atrakcyjność wśród młodzieży :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asa Re: Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.e-wro.net.pl 25.10.07, 20:35 Tak tak kochani. Trawkę rodzice powinni dodawać dzieciom do drugiego śniadania zamiast jabłuszka.I powinni ją sprzedawać w szkolnych sklepikach. Przestańcie chrzanić. Chyba tylko wyjątkowy ćwok nie wie jeszcze, czym grozi zabawa z tym gównem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: | Re: Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.chello.pl 26.10.07, 00:55 Czym grozi? Ze sie przezucisz na cos mocniejszego? Ta argumentacja jest absurdalna i rownie dobrze mozna ja zastosowac do alkoholu lub papierosow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty Re: Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.wro.vectranet.pl 26.10.07, 11:29 NIE, ze po kilku latach regularnego palenia zaczynaja sie zaniki pamieci, kilku moich znajomych zaczelo cos takiego doswiadczac, do tego jako towar zakazany przyciaga margins spoleczny, osoby ktore w to wchodza sa bardziej narazone na zejscie na zla droge. Trafa tak samo szkodzi jak alkohol, tego drugiego nie mozna juz zdelegalizowac bo zbyt zakorzenilo sie w spoleczenstwie. Wiekszosc zachowan agresywnych jest pod wplywem alkoholu - doswiadczylem to na wlasnej skorze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rincon Re: Ukrywanie sprawy napędzi zyski mafii :-( IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 12:59 A co Cie obchodzą inni? Co Cię obchodzą innych zaniki pamięci? Jeśli nie palisz to sie ciesz. Bedziesz mial mniejsza konkurencje w znalezieniu pracy umysłowej bo MY palacze mamy zaniki pamieci i nikt nas nie przyjmie. CIESZ SIE Z TEGO a nie zabraniaj NAM tego... Moja i innych sprawa. Celnie ktoś wyżej napisał, że im wiecej zakazów tym wiecej przestępców... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibi38 Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: 78.116.41.* 25.10.07, 20:37 ...taaak to jest,jak sie zaprasza na balety byle kogo!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X-men Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.magma-net.pl 25.10.07, 20:51 Widzę, że nauczyciele tacy biedni a tu proszę jako obrońcy - Lothar Kittay i Henryk Rossa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA!! Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: 62.233.177.* 25.10.07, 22:13 no i co cie to obchodzi f r a je rzze patrz na swoje rece a tych malolatow co ja sprzedali to do gazu z nimi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rincon Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 13:02 Popieram. Gó..arze nie uwazaja. Ja bym takiemu jeszcze urwał łeb i nasikał do szyi. Kobieta zaufała uczniom i sie przeliczyła. Współczuje dziewczynie... Odpowiedz Link Zgłoś
cwiercfunciak Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 25.10.07, 22:17 Drogi X-men zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tay Domyslam sie jak to bylo. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.07, 22:47 Kobieta otwarta, ufna, czasem lubiaca sobie spalic jointa dowiedziala sie ze kilku podopiecznych tez popala wiec sie skumali. Czestowala gnoi a Ci kiedy sprawa wyszla na jaw ogony pod siebie i puscili bajeczke o zlej pani ktora czestowala trucizna... Wielka mi zbrodnia, palenie trawki, ktora jest legalna na polowie kuli ziemskiej i nikt nie robi problemu. A prawo? Wolna amerykanka, rozpietosc kar za to samo przestepstwo bywa wielce zaskakujaca. Widac wszystko zalezy od tego jakie sie wrazenie zrobi na sędziach i kogo się wsypie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mantad Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.bagu.cable.ntl.com 25.10.07, 23:11 proponuje teraz wprowadzic obowiazek wobec nauczucili picia alkoholu i palenia trawy z uczniami, a rodzicom nic do tego (szczegolnie niech nie grzebia w kompach dzieci...swoja droga to ojciec tego ucznia powinien zostac skazany za narusznie prywatnosci syna... ciekawe dlaczego prokuratura dotychczas sie tym nie zajela, ale chyba z powodu ZIOBRY interwencji... czyz nie tak) i to w szkole aby nie zaklucac zycia domowego malo wynagradzanych nauczycieli, adyrekcja ma zakupic pomoce do tych zajec z budzetu i rozporzadzenia nowego MEN. Bedzie zero wiezniow z tego powodu.Hej do ....milego Odpowiedz Link Zgłoś
chomikdc Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 25.10.07, 23:38 Za palenie Jointa ? Wysoki sądzie, wysoki sąd chyba pokur.... do reszty. Co za ludzie :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rincon To nie jaja IP: *.lanet.net.pl 26.10.07, 13:06 Mój ziom dostał 50zł kary i 2 lata w zawiasach za to ze miał w kieszeni pigułe. 3 lata sie sprawa ciągneła... Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly_siewca_pesymizmu Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 07:55 Jestem gorącym zwolennikiem depenalizacji narkotyków, ale dla osób POWYŻEJ 21 roku życia. Pani wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością i głupotą. Wyrok IMO sprawiedliwy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mii Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 08:50 absolutny skandal zeby ktos siedzial w wiezieniu za palenie trawy co za sredniowiecze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrc Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.ikatel.pl 26.10.07, 09:29 rownie niezdrowe jest jedzenie w makdonaldzie, nie wspominajac o papierosach i alkoholu, jak dla mnie ta cala nagonka na dziewczyne jest bezsensowna, policja wlasnie w taki sposob nabija sobie statystyki, sorry lapie jeszcze rowerzystow po 1 piwie i okresla ich jako pijanych kierowcow, dziewczyna powinna dostac nagane z wpisem do akt i final Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aron Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.lublin.enterpol.pl 26.10.07, 09:42 nauczycielka chciała zbliżyć młodzież do Europy, w takiej Holandii niektóre narkotyki są legalne a tu jakieś katooszołomy pakują ją do więzienia. Mentalność godna Lublina a nie Wrocławia, który przecież szczyci się otwartością na świat i nowe trendy imprezowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" IP: *.e-wro.net.pl 26.10.07, 10:11 Zastrzelil mnie ten Rossa. Twierdzi ze zbyt wiele osob jest skazanych. Ale skoro tyle osob lamie prawo to co zrobic? Ustalic limit skazanych, powyzej ktorego to limitu nie wolno wiecej karac? Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 11:00 Nie karać za pierdoły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arr... Wyrok bez komentarza... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 13:52 A moją odpowiedzią na wyrok dla nauczycielki z mojej szkoły będzie cytat z pewnej piosenki... "Panie sędzio, przecież to nam dała matka ziemia. Może to jej należy się kara za to że ziemię zazielenia?" I taka jest prawda... Nasza służba zdrowia jest w opłakanym stanie, edukacja tez... Czy nie lepiej byłoby odebrać mafii jeden ze sposobów zarabiania i zalegalizować sprzedaż i uprawę (o posiadaniu nie wspominając) konopii? Kasa z podatków poszłaby do żądu... ZAŁATAJMY DZIURE BUDRZETOWA LEGALIZUJAC SPRZEDAZ I UPRAWE KONOPII !! wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę www.propaganja.yoyo.pl (początki strony ale się rozwija) a pod tym adresem www.propaganja.yoyo.pl/weed/znani.html możecie zobaczyć kto ze sławnych ludzi pali/palił marihuanę... Myślę że więcej nie trzeba pisać i każdy rozumie o co mi chodzi... I jeszcze jeden (już ostatni) cytat: "A legal a czy nie, my i tak palić będziemy, bo żaden jebn**ty polityk nie wkręci nam ściemy, że ganja jest zła i przynosi nam problemy. No bo legalna ganja to jest to czego chcemy..." Bless Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :> HERB !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 14:10 Dobrze powiedziane... Willie Nelson, który sam palił marihuanę powiedział słowa z którymi się w pełni zgadzam "I think people need to be educated to the fact that marijuana is not a drug. Marijuana is an herb and a flower. God put it here. If He put it here and He wants it to grow, what gives the government the right to say that God is wrong?" Po polsku brzmi to tak: "Myślę że ludzie powinni być uczeni faktu że marihuana nie jest narkotykiem. Marihuana jest ziołem i kwiatem. Bóg dał to na ziemię. Jeśli to dał i chce żeby to rosło, co daje rządowi prawo mówić, że bóg jest zły?" Wpełni zgadzam się z tym co powiedział Arr... i z tym co powiedział Willie Nelson. Ludzie zastanówcie się... Mówicie że marihuana jest zła czyli znaczy to że Bóg, kltóry ją dał też jest zły... Ludzie od tysięcy lat sieją, zbierają i palą ziele a alkochol został wymyślony dość niedawno (nie mówiąc o winie ale marihuana i tak byłą szybciej) więc sama nasuwa się odpowiedź co powinno być legalne a co nie... Pozdro dla wszystkich czytających ten komentarz :) Odpowiedz Link Zgłoś
gniewomierz Żal i smutek po wyroku 26.10.07, 14:40 O ile wspólne zażywanie środków odurzających przez nauczycielkę i uczniów może budzić wątpliwości natury moralnej o tyle konsekwencje jakie poniosła ta młoda kobieta są całkowicie niedekwatne do winy. Wychodzę z założenia, iż maksymalną karą, którą powinna ponieść jest zawieszenie prawa do wykonywania zawodu, podczas gdy przetrzymywanie przez trzy miesiące w areszcie wśród kryminalistek uważam za skandaliczne. Na marginesie wyjaśniam, iż sam nie należę do amatorów marihuany, aczkolwiek jestem zwolennikiem depenalizacji posiadania tej używki. W niektórych krajach (vide Czechy) władze przymykają oko na konsumentów marihuany co powinno mieć miejsce również w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
gniewomierz Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 15:47 raczysz dokończyć? Odpowiedz Link Zgłoś
gniewomierz Re: Wyrok dla nauczycielki za palenie "trawki" 26.10.07, 15:50 raczysz dokończyć swoją wypowiedź? Odpowiedz Link Zgłoś