Gość: Anna
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.11.07, 15:02
mam poważny problem z kręgosłupem. Słyszałam kilka zdań o nowej
metodzie, którą stosuje ten lekarz. Czy ktoś może opisać tą metodę z
autopsji. Kiedy ten lekarz przyjmuje. Dzwoniłam dziś cały dzień na
rejestrację i nikt nie odbiera. Proszę o info, kiedy jest czynna
rejestracja. Może są jakieś linki o taj metodzie leczenia. Proszę o
pomoc.Pozdrawiam