platfusywon
27.12.07, 17:14
..Rzymu;-)Mam nadzieję że również budowa fontanny za 20 baniek zostanie
wstrzymana...
A może LiD-owie(p.Czajkowski) mieli dobry pomysł że Panu Prezydętowi zrzucić
się na Maybacha??Jeśli to by ruszyło,ja daję 50pln,a co!W końcu w tym naszym
wrocławskim zadęciu nie powinniśmy się ograniczać..
Pod Halę zasranej fontanny nikt specjalnie chodzić oglądać nie będzie..Za to
ja oprowadzając swoich zagranicznych gości po wrocławskim Rynku,mógłbym wśród
innych naszych wspaniałości wskazywać na parkującego Maybacha i
mówić:Patrzcie, to nasze(choć ciśnie sie tu też cytat z "Misia")wspólne
wrocławian dzieło...Chcieliśmy zafundować naszemu Menedzerowi,to czego nie
mają inni..
Myślę że nawet moi np.berlińscy znajomi by przyklasnęli bo nawet ich "Vovi"
Voveraitnie śmiga Maybachem...
Potem też "Gazeta"mogła by się wykazać,ogłaszając konkurs na indywidualne
"blachy"...bo DW0001(podobno Ex-prezydenta) to słabe,np."D1PREZI",a może po
prostu DOD..Y