Dodaj do ulubionych

Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.03.08, 21:30
Brawo Turów!! Tak trzymać!
Obserwuj wątek
    • Gość: robertkupica Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 22:12
      niech się prokom uczy, że w pucharach jak i w lidze nie wygrywa budżet a zespół!!! gratulacje dla Zgorzelca:)
    • Gość: hucpa Re: Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 22:12
      Wielkie brawa. To duży sukces.
    • everybody Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB 19.03.08, 04:05
      gratuluje.niemniej jednak do sukcesow slaska jeszcze daleko.
    • Gość: johann3 Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.03.08, 06:50
      to sukces Zgorzelca nie calej polskiej koszykowki, po raz kolejny
      dowiemy sie, ze sukces ma wielu ojcow, niestety madrale z zewnatrz
      zrobia wszystko, zeby to byl ostatni taki sezon tego klubu...
      • Gość: BasketFan Re: Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.08, 08:33
        no to wieś ma igrzyska, a w mieście co druga latarnia wyłączona z powodu
        oszczędności, po niemieckiej stronie powstają patrole obywatelskie żeby bronić
        się przed mieszkańcami tej koszykarskiej potęgi, może zwróćcie uwagę gdzie
        możecie coś poprawić i odnieść sukces bo ten koszykarski jest bardzo ulotny, jak
        łatwo przyszedł ( pieniądze podatników) tak łatwo może zniknąć.
        A na szacunek to trzeba długo pracować
    • Gość: Robert Witka Wielki całej polskiej koszykówki IP: *.chello.pl 19.03.08, 07:37
      "Wielki sukces zgorzeleckiej i całej polskiej koszykówki!"
      Zgorzeleckiej TAK, polskiej na pewno NIE, jeden Robert Witka -
      niewiele grający - to wszystko co można powiedzieć o polskiej
      koszykówce. Mimo wszystko gratulacje
    • Gość: ojej Według mnie FINAŁ to 2 drużyny a nie 8 IP: 80.50.236.* 19.03.08, 07:56
      Według mnie FINAŁ to 2 drużyny a nie 8
      • Gość: mic Re: Według mnie FINAŁ to 2 drużyny a nie 8 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.08, 09:45
        sukces polskiej koszykówki - pismaki z wybiórczej jak zwykle boscy !
        (a napiszmy coś żeby zapełnić "czymś" tą marną gazete) jeśli dla
        nich 3pkt Polaka w całym meczu to sukces polskiej koszykówki to moje
        gratulacje !!! mimo wszystko gratulacje dla Turowa !!!
    • Gość: ja Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.magma-net.pl 19.03.08, 12:03
      Tak!Wielki sukces polskiej koszykówki.
      Grają praktycznie samymi obcokrajowcami. Halę mają w Libercu.
      Normalnie Polska drużyna buhahahhaha

      Skończy się sezon, a z nim sponsorowanie przez spółkę skarbu państwa
      i w następnym sezonie turów (węglarze) liberec będzie walczył o
      utrzymanie.

    • Gość: Maciej Logan = Greer IP: *.lanet.net.pl 19.03.08, 12:07
      Toż to Logan w tym sezonie szaleje prawie jak Greer w 2004 :) Szacun. Ale misia
      i tak zdobędzie Śląsk. Turów nie ma szans grając zaledwie 6 graczy. Fizycznie
      nie dadzą rady :)
    • Gość: Krzywuss Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 12:24
      Bardzo dziekuje wszystkim malym, nikczemnym, zawistnym i zakompleksionym durniom
      za dostrzezenie sukcesu Turowa. Kilka powyzszych, przesyconych slepa nienawiscia
      i zazdroscia wpisow daje przyklad tego, co nazywa sie "polactwem"... Jestescie
      zerami.
      • Gość: pawian Re: Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.chello.pl 19.03.08, 16:04
        A moze kolega "więcej niż ZERO" wyjasni nam co poza uszczypliwą
        formą jest nie tak z komentarzami. Prosze ustosunkować sie do faktów
        podawanych przez "zera"
    • Gość: tomek Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: 195.117.179.* 25.03.08, 19:53
      piękny filmik!!! Wiadomo,że obecność w hali daje przeżycia nie do powtórzenia,
      ale realizatorowi udało się oddać 80% atmosfery-gratuluję i dziękuję. A
      zawistnicy... cóż...zawsze będą-jak bakterie w przewodzie pokarmowym.
      Ech...trzeba było tam być,żeby zabierać głos. Tydzień po-emocje jeszcze
      trzymają!!!Może to nasz pierwszy i ostatni sukces, ale warto było żyć dla tej
      chwili, przecież "w życiu piękne są tylko chwile" i cieszmy się nimi, bo je
      mamy- w przeciwieństwie do kibiców Śląska, którzy czekają na Atkinsa ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka