Gość: Marcel IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.03.08, 21:30 Brawo Turów!! Tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: robertkupica Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 22:12 niech się prokom uczy, że w pucharach jak i w lidze nie wygrywa budżet a zespół!!! gratulacje dla Zgorzelca:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hucpa Re: Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 22:12 Wielkie brawa. To duży sukces. Odpowiedz Link Zgłoś
everybody Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB 19.03.08, 04:05 gratuluje.niemniej jednak do sukcesow slaska jeszcze daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: johann3 Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.03.08, 06:50 to sukces Zgorzelca nie calej polskiej koszykowki, po raz kolejny dowiemy sie, ze sukces ma wielu ojcow, niestety madrale z zewnatrz zrobia wszystko, zeby to byl ostatni taki sezon tego klubu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BasketFan Re: Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.08, 08:33 no to wieś ma igrzyska, a w mieście co druga latarnia wyłączona z powodu oszczędności, po niemieckiej stronie powstają patrole obywatelskie żeby bronić się przed mieszkańcami tej koszykarskiej potęgi, może zwróćcie uwagę gdzie możecie coś poprawić i odnieść sukces bo ten koszykarski jest bardzo ulotny, jak łatwo przyszedł ( pieniądze podatników) tak łatwo może zniknąć. A na szacunek to trzeba długo pracować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Witka Wielki całej polskiej koszykówki IP: *.chello.pl 19.03.08, 07:37 "Wielki sukces zgorzeleckiej i całej polskiej koszykówki!" Zgorzeleckiej TAK, polskiej na pewno NIE, jeden Robert Witka - niewiele grający - to wszystko co można powiedzieć o polskiej koszykówce. Mimo wszystko gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojej Według mnie FINAŁ to 2 drużyny a nie 8 IP: 80.50.236.* 19.03.08, 07:56 Według mnie FINAŁ to 2 drużyny a nie 8 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mic Re: Według mnie FINAŁ to 2 drużyny a nie 8 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.08, 09:45 sukces polskiej koszykówki - pismaki z wybiórczej jak zwykle boscy ! (a napiszmy coś żeby zapełnić "czymś" tą marną gazete) jeśli dla nich 3pkt Polaka w całym meczu to sukces polskiej koszykówki to moje gratulacje !!! mimo wszystko gratulacje dla Turowa !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.magma-net.pl 19.03.08, 12:03 Tak!Wielki sukces polskiej koszykówki. Grają praktycznie samymi obcokrajowcami. Halę mają w Libercu. Normalnie Polska drużyna buhahahhaha Skończy się sezon, a z nim sponsorowanie przez spółkę skarbu państwa i w następnym sezonie turów (węglarze) liberec będzie walczył o utrzymanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciej Logan = Greer IP: *.lanet.net.pl 19.03.08, 12:07 Toż to Logan w tym sezonie szaleje prawie jak Greer w 2004 :) Szacun. Ale misia i tak zdobędzie Śląsk. Turów nie ma szans grając zaledwie 6 graczy. Fizycznie nie dadzą rady :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzywuss Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 12:24 Bardzo dziekuje wszystkim malym, nikczemnym, zawistnym i zakompleksionym durniom za dostrzezenie sukcesu Turowa. Kilka powyzszych, przesyconych slepa nienawiscia i zazdroscia wpisow daje przyklad tego, co nazywa sie "polactwem"... Jestescie zerami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawian Re: Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: *.chello.pl 19.03.08, 16:04 A moze kolega "więcej niż ZERO" wyjasni nam co poza uszczypliwą formą jest nie tak z komentarzami. Prosze ustosunkować sie do faktów podawanych przez "zera" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Turów Zgorzelec jedzie na finał pucharu ULEB IP: 195.117.179.* 25.03.08, 19:53 piękny filmik!!! Wiadomo,że obecność w hali daje przeżycia nie do powtórzenia, ale realizatorowi udało się oddać 80% atmosfery-gratuluję i dziękuję. A zawistnicy... cóż...zawsze będą-jak bakterie w przewodzie pokarmowym. Ech...trzeba było tam być,żeby zabierać głos. Tydzień po-emocje jeszcze trzymają!!!Może to nasz pierwszy i ostatni sukces, ale warto było żyć dla tej chwili, przecież "w życiu piękne są tylko chwile" i cieszmy się nimi, bo je mamy- w przeciwieństwie do kibiców Śląska, którzy czekają na Atkinsa ;-) Odpowiedz Link Zgłoś