woo-cash
12.09.03, 00:31
Problem Carrefoura i okolic jest szczególnie dobrze znany rowerzystom. Rowery
znikają tam jakby same się napędzały. Właśnie wczoraj skradzono tam mojej
mamie plecak wraz z zawartością. Ochrona tego sklepu zasłynęła przed kilkoma
laty jedynie swoją brutalnością względem klientów...
Z moich obserwacji wynika, że jest to miejsce szczególnie lubiane przez
złodziei. Może Straż Miejska mogłaby w jakiś sposób wejść "w układ" z samym
Carefourem, tak aby było na parkingu widać nie tylko mało ruchawych
ochroniarzy, ale również spacerujące patrole SM?
Pozdrawiam,
Woo.