punkto 04.07.08, 12:57 fotorelacja z pierwszych dni festiwalu: gpkt.wordpress.com/2008/07/03/przestrzen-miejska-wns/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: smerf Maruda Wroclaw Non Stop! Nic się nie dzieje! :-( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.08, 13:51 Co to to za "pseudoimprezy"?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babalugaa Re: Wroclaw Non Stop! Nic się nie dzieje! :-( IP: *.centertel.pl 04.07.08, 20:10 faktycznieś maruda, a co by Cię smerfie usatysfakcjonowało, jesli chodzi o imprezy w miescie?? kolejny koncert dody?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: def Re: Wroclaw Non Stop! Nic się nie dzieje! :-( IP: *.lanet.net.pl 04.07.08, 20:27 prawda jes taka, ze w porownaniu z minionymi latami w tym roku troche ubogo prezentuje sie nonstop. licze, ze podwodny wroclaw wynagrodzi ten niedosyt. Odpowiedz Link Zgłoś