turbo-liberal
25.08.08, 22:34
Na szczęście młodzież nie jest już taka głupia, jak kiedyś. Dziś wiadomo, jaki jest los "inżyniera" po takiej szkole.
Odbijanie się od drzwi do drzwi, i patrzenie, jak kolesie i znajome ziomki zajmują miejsca pracy.
A w temacie miłości - widział ktoś kiedyś ładną dziewczynę na polibudzie? To tak jakby UFO spotkać na ulicy.