Dodaj do ulubionych

Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec

29.09.08, 07:42
Troszkę przesada z cenami. funkindonuts.fotolog.pl/
Obserwuj wątek
    • Gość: jex Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.08, 08:19
      co sie czepiasz? :) dziadek potrzebuje emerytury.
      musial niezle szalec skoro po 40 latach pracy mial "tylko" 5mln$, a
      ktore zostaly roztrwonione za jego plecami...
      • cerenski Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec 29.09.08, 09:22
        Racja,
        cena za występ Cohena utwierdza mnie w przekonaniu, że sens mają duże festiwale,
        gdzie za 250 zł można zobaczyć mnóstwo artystów światowej klasy, oczywiście
        mówię o Heinekenie:)
        To oczywiście żart, na festiwalach inaczej kalkuluje się koszty, ale w gruncie
        rzeczy zgadzam się z przedmówcą - bilety zdecydowanie za drogie (np. Dawid Bowie
        w Berlinie grał za 50-60 euro - wszak kilka lat temu, ale nie sądzę, żeby ceny
        bardzo podskoczyły),
        pozdrawiam

        ---
        www.dobreinfo.pl
        • Gość: max Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.08, 09:48
          No tak, w dynamicznym mieście jest jedna malutka zabytkowa hala, bez
          mozliwości dojazdu do niej.
          W dodatku niebawem z naszych pieniędzy wpakujemy w nią kilkadziesiąt
          mln, i bedziemy dalej mieli mała zabytkową halę bez parkingu i
          mozliwości dajazdu do niej, tyle że z nowymi oknami.
          • Gość: basia Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ac.pwr.wroc.pl 29.09.08, 09:58
            jak bez dojazdu o czym ty piszesz, ja tam mieszkam i jeszcze ani
            razu nie miałam problemu z dojazdem do domu. A cohen to nie gwiazda
            taka jak z festivali hainekena, nie mozna go to nich porównywać,
            jest ponad to:) i ja dałam 400zł. i dałabym jeszcze raz.
            • Gość: max Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.08, 10:31
              Jesli uważasz okolicę Hali Ludowej, gdzie niemal codziennie panuje
              komunikacyjny horror za dobrze skomunikowaną, to gratuluję.

    • Gość: inc. Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.08, 10:17
      hahaha dziadek nie ma kasy i dlatego trzeba zrobić ogólnonarodową
      zrzutę zeby z glodu nie umarl. please.. a $ z tantiem? ze sprzedazy
      płyt (20 oficjalnie wydanych)? Co to za argument ze bilety sa drogie
      bo on stracil 5 mln $ :/
    • Gość: Miś Bujaj się Leon, razem z prochowcem IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.09.08, 10:43
      Żałowałam ze przegapiłam, ale już nie żałuje.
      Palma odbija, ale nie za moje dutki.

      Taka cena strasznie ogranicza publikę, przez co atmosfera już nie ta. Ustawieni
      starcy i nawiedzone paniusie, które zrobią wszystko za bilet na Leona.

      Żal mi Cię Leon.
    • Gość: yo Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.09.08, 12:03
      ceny biletow sa zaporowe. odpuszczam. w przyszłym roku Cohen bedzie grac w
      Berlinie i chyba w Bukareszcie. Załozę sie, ze bedzie taniej. moze sie wybiore.
      we Wrocławiu na widowni beda siedziec same stare pierdoły. Jak na PPA. Chodzi
      ten, kogo stac i chce sie pokazac że był.
    • Gość: BartekP Charczący grzyb IP: *.microsoft.com 29.09.08, 12:10
      No tak charczący grzyb postanowił wydoić Polaków którzy znacznie przeceniają tą upadającą gwiazdę. Nie sądze aby np. w Europie Zachodniej było tylu chętnych na bilety za ok 100 Euro na tego dziada. Cóz niestety największe kokosy zawsze robi się na "nowych rynkach" nawet jeśli nie są to bogate kraje.
      • Gość: mix Re: Charczący grzyb IP: 87.105.187.* 29.09.08, 12:27
        Jak można słuchać starego dziada, który nie śpiewa tylko mruczy. Każda piosenka
        to jeden wielki smęt!
        • Gość: dobby7 Re: Charczący grzyb IP: *.eranet.pl 29.09.08, 19:29
          Jesli kochasz "dodoidy" itp, to pisz na innych portalach swoje
          recenzje.
      • Gość: dobby7 do BartekP IP: *.eranet.pl 29.09.08, 19:25
        Na tego "dziada" jak piszesz indolencie, zapelnila sie cala Arena O2
        w Londynie!!! Przy cenach biletow od 80 funtow...
        Jestes zle poinformowany skoro masz takie watpliwosci.
        100 Euro to kwota jaka warto wydac na ten koncert!!
        • Gość: Zdzich Re: do BartekP IP: *.cust.o2.ie 29.09.08, 23:49
          Pewnie Polacy przyszli po pracy :D
      • Gość: tyle w temacie Re: Charczący grzyb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.08, 11:35
        Zawsze sobie niedorozwoju możesz pójść na koncert DODY to akurat
        twój poziom muzyczny, a jeszcze może będziesz miał szczęście i
        zobaczysz inną "gwiazdę" na FEELa i to za darmo bo za ten spęd bydła
        zapłaci lokalna śmietanka polityczna. A co do grzybów to popatrz na
        swoich starych.
    • Gość: yo Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.09.08, 16:01
      zgadzam się. nie ma jak Karel Gott
      • Gość: bzzzz Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.lanet.net.pl 29.09.08, 23:09
        > zgadzam się. nie ma jak Karel Gott

        rzekłeś - ten np. kawałek wart jest 3x większej kasy... ;)
        senser77.wrzuta.pl/audio/s9F39VMepu/karel_gott_-_die_biene_maja
    • Gość: Richelieu* Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.net.brewet.pl 29.09.08, 17:43
      ja z chęcią zapłaciłabym 250 za bilet na koncert tego "charczącego
      dziadka", no ale jestem nawiedzoną paniusią
    • dobby7 Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec 29.09.08, 19:37
      W Arena O2 w lipcu nie spiewal "Famous blue raincoat", niestety. Ale
      pieniadze wydane na bilet i samolot byly warte tego grzechu. Ceny
      biletow startowaly od 80 funtow w gore. Hala byla pelna, a
      pojemnoscia przekracza chyba dwukrotnie katowicki Spodek.
      Koncert jest wart 500 PLN!!! Dla tych, ktorym poezja Cohena i jego
      glos dostarczaja radosci, koncert bedzie WIELKA UCZTA (nawet
      bez "prochowca").
    • Gość: dobby7 Szczesciarze!!1 IP: *.eranet.pl 29.09.08, 22:19
      Wlasnie dowiedzialem sie, ze Wroclaw uslyszal "Famous Blue
      Raincoat". Nie mialem tego szczescia ...
      A koncert jeszcze trwa ...
      • Gość: arv Re: Szczesciarze!!1 IP: *.lanet.net.pl 30.09.08, 03:09
        Koncert był cudowny i wart tej kasy!
        I była pełna hala.
    • Gość: turysta Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.08, 08:46
      Internet to wspaniałe medium.
      Uświadamia nam, ilu głupków żyje wokół nas.
      Dochodzę do takiego wniosku czytając niektóre wpisy w tym wątku,
      szczególnie te o charczącym dziadu.
      Przyjechałem na koncert z Krakowa, bo u nas niestety nie ma nawet
      takiego obiektu jak wasza Hala Stulecia i Cohen nie miałby gdzie
      śpiewać.
      Koncert był znakomity i wart wszystkie pieniądze.
      Był "Famous Blue Raincoat", dziewczyny przepięknie zaśpiewały "If It
      Be Your Will" a dokładka na bis trwała 45 minut.
      Tym, którzy nie lubią Cohena, polecam koncert Dody i Stachurskiego;-)
      • Gość: poprostuja Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.09.08, 13:42
        > Koncert był znakomity i wart wszystkie pieniądze.
        > Był "Famous Blue Raincoat", dziewczyny przepięknie zaśpiewały "If It
        > Be Your Will" a dokładka na bis trwała 45 minut.

        Oj tak, jak tylko Cohen zaczal spiewac juz wiedzialam, ze to byly dobrze wydane
        pieniadze :)))
        Fantastyczny koncert...
        • donal-dina Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec 30.09.08, 14:11
          Żeby mi dopłacali 500 zł nie poszedłbym na tego staruszka i nie
          wspierał finansowo wrocławskiego elementu.
      • Gość: michuuu Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.users.zlotniki.pl 04.10.08, 22:38
        Podpisuję się pod twoimi słowami wszystkimi przeszczepami...AMEN;D
    • donal-dina Cohen drogo sprzedaje prochowiec i co jeszcze? 30.09.08, 14:05
      Ciekawe po co sprowadza się takiego dinozaura za takie pieniądze.Kto
      za tym stoi i dlaczego.20 lat temu to wiadomo było, że ..
    • Gość: Portnoy Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ztpnet.pl 30.09.08, 21:10
      nie jestem ustawionym starcem, ani nawiedzona paniusią. Mam 26 lat, na koncert
      przyjechałem z Zielonej Góry, wziąłem dwudniowy urlop żeby choć raz w zyciu go
      zobaczyć. Przecież nikt nikogo nie zmusza do pójscia na koncert, wiec nie
      rozumiem oburzenia co do cen. Trudno mi sobie wyobraźic na co lepiej mógłbym
      wydac tą kase, zresztą trudno to przeliczyć na pieniądze. Co mnie mile
      zaskoczyło to obecnośc sporej grupy młodych osób, nie tylko VIP-ów. A "charczący
      dziadek"? No cóz, pokazał klase, a jego głos jest jak wino.
      • Gość: lolo Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.users.zlotniki.pl 04.10.08, 23:10
        Heineken...Opener...loool-ludzie-mam 24 lata-i pytanie do tych
        wszystkich, którzy jadą na "charczacego dziadka"-KTO U LICHA BĘDZIE
        ZA 20 LAT PAMIĘTAŁ O-tu cytat-GWIAZDACH OPENERA..." Są to grajkowie
        nizszej czy wyższej klasy, ale do legendy Cohena brakuje
        im...hmmmm...zastanówmy się... tak ze 2 pokolenia wiernych
        wyznawców. Tyle w temacie. A za ceny biletów mozemy podziekowac
        miastu-to, że ten koncert do tanich nie nalezał to rzecz pewna, ale
        akurat ceny biletów były tak masakryczne z powodu relatywnie małej
        liczby widowni, której więcej HS nie jest w stanie
        pomieścic. "Charczacemu dziadkowi" to wisi i powiewa czy on gra na
        stadionie przed 30000 ludzi czy w postgermańskiej(;D) hali. Byle
        akustyka była na poziomie. Tragedią Wrocławia jest brak hali
        conajmniej na 15000 ludzi.
        • Gość: sou Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.cdif.cable.ntl.com 05.10.08, 00:52
          Bilety na Cohena to była gruba przesada; Cocker koncertował kilka razy w mieście
          i nie dyktował takich zaporowych cen. Co do braku drugiej hali koncertowej -
          zgoda. Wrocław nie może dysponować jedynie Ludową, bo Orbita nie nadaje się na
          nic więcej niż na rodzinny festyn niedzielny.
          • Gość: ;000 Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.users.zlotniki.pl 07.10.08, 17:47
            To prosta kalkulacja-jeżeli ten koncert kosztował np milion dolarów,
            a na widowni było TYLKO 6000 ludzi(z czego jakiś % z
            darmowymi/tańszymi biletami) to wiadomo skąd takie ceny. Koncert
            kosztował pewnie tyle samo co w Warszawce, tylko tam więcej ludzi
            zapłaciło za bilety;D.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka