marcinloo 29.09.08, 07:42 Troszkę przesada z cenami. funkindonuts.fotolog.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jex Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.08, 08:19 co sie czepiasz? :) dziadek potrzebuje emerytury. musial niezle szalec skoro po 40 latach pracy mial "tylko" 5mln$, a ktore zostaly roztrwonione za jego plecami... Odpowiedz Link Zgłoś
cerenski Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec 29.09.08, 09:22 Racja, cena za występ Cohena utwierdza mnie w przekonaniu, że sens mają duże festiwale, gdzie za 250 zł można zobaczyć mnóstwo artystów światowej klasy, oczywiście mówię o Heinekenie:) To oczywiście żart, na festiwalach inaczej kalkuluje się koszty, ale w gruncie rzeczy zgadzam się z przedmówcą - bilety zdecydowanie za drogie (np. Dawid Bowie w Berlinie grał za 50-60 euro - wszak kilka lat temu, ale nie sądzę, żeby ceny bardzo podskoczyły), pozdrawiam --- www.dobreinfo.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.08, 09:48 No tak, w dynamicznym mieście jest jedna malutka zabytkowa hala, bez mozliwości dojazdu do niej. W dodatku niebawem z naszych pieniędzy wpakujemy w nią kilkadziesiąt mln, i bedziemy dalej mieli mała zabytkową halę bez parkingu i mozliwości dajazdu do niej, tyle że z nowymi oknami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ac.pwr.wroc.pl 29.09.08, 09:58 jak bez dojazdu o czym ty piszesz, ja tam mieszkam i jeszcze ani razu nie miałam problemu z dojazdem do domu. A cohen to nie gwiazda taka jak z festivali hainekena, nie mozna go to nich porównywać, jest ponad to:) i ja dałam 400zł. i dałabym jeszcze raz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.08, 10:31 Jesli uważasz okolicę Hali Ludowej, gdzie niemal codziennie panuje komunikacyjny horror za dobrze skomunikowaną, to gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inc. Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.08, 10:17 hahaha dziadek nie ma kasy i dlatego trzeba zrobić ogólnonarodową zrzutę zeby z glodu nie umarl. please.. a $ z tantiem? ze sprzedazy płyt (20 oficjalnie wydanych)? Co to za argument ze bilety sa drogie bo on stracil 5 mln $ :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miś Bujaj się Leon, razem z prochowcem IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.09.08, 10:43 Żałowałam ze przegapiłam, ale już nie żałuje. Palma odbija, ale nie za moje dutki. Taka cena strasznie ogranicza publikę, przez co atmosfera już nie ta. Ustawieni starcy i nawiedzone paniusie, które zrobią wszystko za bilet na Leona. Żal mi Cię Leon. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yo Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.09.08, 12:03 ceny biletow sa zaporowe. odpuszczam. w przyszłym roku Cohen bedzie grac w Berlinie i chyba w Bukareszcie. Załozę sie, ze bedzie taniej. moze sie wybiore. we Wrocławiu na widowni beda siedziec same stare pierdoły. Jak na PPA. Chodzi ten, kogo stac i chce sie pokazac że był. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BartekP Charczący grzyb IP: *.microsoft.com 29.09.08, 12:10 No tak charczący grzyb postanowił wydoić Polaków którzy znacznie przeceniają tą upadającą gwiazdę. Nie sądze aby np. w Europie Zachodniej było tylu chętnych na bilety za ok 100 Euro na tego dziada. Cóz niestety największe kokosy zawsze robi się na "nowych rynkach" nawet jeśli nie są to bogate kraje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Re: Charczący grzyb IP: 87.105.187.* 29.09.08, 12:27 Jak można słuchać starego dziada, który nie śpiewa tylko mruczy. Każda piosenka to jeden wielki smęt! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobby7 Re: Charczący grzyb IP: *.eranet.pl 29.09.08, 19:29 Jesli kochasz "dodoidy" itp, to pisz na innych portalach swoje recenzje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobby7 do BartekP IP: *.eranet.pl 29.09.08, 19:25 Na tego "dziada" jak piszesz indolencie, zapelnila sie cala Arena O2 w Londynie!!! Przy cenach biletow od 80 funtow... Jestes zle poinformowany skoro masz takie watpliwosci. 100 Euro to kwota jaka warto wydac na ten koncert!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdzich Re: do BartekP IP: *.cust.o2.ie 29.09.08, 23:49 Pewnie Polacy przyszli po pracy :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyle w temacie Re: Charczący grzyb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.08, 11:35 Zawsze sobie niedorozwoju możesz pójść na koncert DODY to akurat twój poziom muzyczny, a jeszcze może będziesz miał szczęście i zobaczysz inną "gwiazdę" na FEELa i to za darmo bo za ten spęd bydła zapłaci lokalna śmietanka polityczna. A co do grzybów to popatrz na swoich starych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yo Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.09.08, 16:01 zgadzam się. nie ma jak Karel Gott Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzzzz Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.lanet.net.pl 29.09.08, 23:09 > zgadzam się. nie ma jak Karel Gott rzekłeś - ten np. kawałek wart jest 3x większej kasy... ;) senser77.wrzuta.pl/audio/s9F39VMepu/karel_gott_-_die_biene_maja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Richelieu* Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.net.brewet.pl 29.09.08, 17:43 ja z chęcią zapłaciłabym 250 za bilet na koncert tego "charczącego dziadka", no ale jestem nawiedzoną paniusią Odpowiedz Link Zgłoś
dobby7 Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec 29.09.08, 19:37 W Arena O2 w lipcu nie spiewal "Famous blue raincoat", niestety. Ale pieniadze wydane na bilet i samolot byly warte tego grzechu. Ceny biletow startowaly od 80 funtow w gore. Hala byla pelna, a pojemnoscia przekracza chyba dwukrotnie katowicki Spodek. Koncert jest wart 500 PLN!!! Dla tych, ktorym poezja Cohena i jego glos dostarczaja radosci, koncert bedzie WIELKA UCZTA (nawet bez "prochowca"). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobby7 Szczesciarze!!1 IP: *.eranet.pl 29.09.08, 22:19 Wlasnie dowiedzialem sie, ze Wroclaw uslyszal "Famous Blue Raincoat". Nie mialem tego szczescia ... A koncert jeszcze trwa ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arv Re: Szczesciarze!!1 IP: *.lanet.net.pl 30.09.08, 03:09 Koncert był cudowny i wart tej kasy! I była pełna hala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turysta Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.08, 08:46 Internet to wspaniałe medium. Uświadamia nam, ilu głupków żyje wokół nas. Dochodzę do takiego wniosku czytając niektóre wpisy w tym wątku, szczególnie te o charczącym dziadu. Przyjechałem na koncert z Krakowa, bo u nas niestety nie ma nawet takiego obiektu jak wasza Hala Stulecia i Cohen nie miałby gdzie śpiewać. Koncert był znakomity i wart wszystkie pieniądze. Był "Famous Blue Raincoat", dziewczyny przepięknie zaśpiewały "If It Be Your Will" a dokładka na bis trwała 45 minut. Tym, którzy nie lubią Cohena, polecam koncert Dody i Stachurskiego;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poprostuja Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.09.08, 13:42 > Koncert był znakomity i wart wszystkie pieniądze. > Był "Famous Blue Raincoat", dziewczyny przepięknie zaśpiewały "If It > Be Your Will" a dokładka na bis trwała 45 minut. Oj tak, jak tylko Cohen zaczal spiewac juz wiedzialam, ze to byly dobrze wydane pieniadze :))) Fantastyczny koncert... Odpowiedz Link Zgłoś
donal-dina Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec 30.09.08, 14:11 Żeby mi dopłacali 500 zł nie poszedłbym na tego staruszka i nie wspierał finansowo wrocławskiego elementu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michuuu Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.users.zlotniki.pl 04.10.08, 22:38 Podpisuję się pod twoimi słowami wszystkimi przeszczepami...AMEN;D Odpowiedz Link Zgłoś
donal-dina Cohen drogo sprzedaje prochowiec i co jeszcze? 30.09.08, 14:05 Ciekawe po co sprowadza się takiego dinozaura za takie pieniądze.Kto za tym stoi i dlaczego.20 lat temu to wiadomo było, że .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Portnoy Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.ztpnet.pl 30.09.08, 21:10 nie jestem ustawionym starcem, ani nawiedzona paniusią. Mam 26 lat, na koncert przyjechałem z Zielonej Góry, wziąłem dwudniowy urlop żeby choć raz w zyciu go zobaczyć. Przecież nikt nikogo nie zmusza do pójscia na koncert, wiec nie rozumiem oburzenia co do cen. Trudno mi sobie wyobraźic na co lepiej mógłbym wydac tą kase, zresztą trudno to przeliczyć na pieniądze. Co mnie mile zaskoczyło to obecnośc sporej grupy młodych osób, nie tylko VIP-ów. A "charczący dziadek"? No cóz, pokazał klase, a jego głos jest jak wino. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.users.zlotniki.pl 04.10.08, 23:10 Heineken...Opener...loool-ludzie-mam 24 lata-i pytanie do tych wszystkich, którzy jadą na "charczacego dziadka"-KTO U LICHA BĘDZIE ZA 20 LAT PAMIĘTAŁ O-tu cytat-GWIAZDACH OPENERA..." Są to grajkowie nizszej czy wyższej klasy, ale do legendy Cohena brakuje im...hmmmm...zastanówmy się... tak ze 2 pokolenia wiernych wyznawców. Tyle w temacie. A za ceny biletów mozemy podziekowac miastu-to, że ten koncert do tanich nie nalezał to rzecz pewna, ale akurat ceny biletów były tak masakryczne z powodu relatywnie małej liczby widowni, której więcej HS nie jest w stanie pomieścic. "Charczacemu dziadkowi" to wisi i powiewa czy on gra na stadionie przed 30000 ludzi czy w postgermańskiej(;D) hali. Byle akustyka była na poziomie. Tragedią Wrocławia jest brak hali conajmniej na 15000 ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sou Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.cdif.cable.ntl.com 05.10.08, 00:52 Bilety na Cohena to była gruba przesada; Cocker koncertował kilka razy w mieście i nie dyktował takich zaporowych cen. Co do braku drugiej hali koncertowej - zgoda. Wrocław nie może dysponować jedynie Ludową, bo Orbita nie nadaje się na nic więcej niż na rodzinny festyn niedzielny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;000 Re: Cohen drogo sprzedaje niebieski prochowiec IP: *.users.zlotniki.pl 07.10.08, 17:47 To prosta kalkulacja-jeżeli ten koncert kosztował np milion dolarów, a na widowni było TYLKO 6000 ludzi(z czego jakiś % z darmowymi/tańszymi biletami) to wiadomo skąd takie ceny. Koncert kosztował pewnie tyle samo co w Warszawce, tylko tam więcej ludzi zapłaciło za bilety;D. Odpowiedz Link Zgłoś