Dodaj do ulubionych

Snajperów dwóch

IP: 213.77.10.* 24.10.08, 08:51
Ja obstawiam 2:1 dla Ślaska i już mówię dlaczego.Po 1 dlatego
że "siądziemy" od 1 minuty na "kolejorza", a on tego nie lubi, tak
ze scenariusz kiedy to Polonia nas "rozdeptała" w Warszawie się nie
powtórzy. Po 2 dlatego że gramy blisko przeciwnika i nie pozwolimy
się rozpędzić "poznańskiej lokomotywie". Po 3, 1 gol dla Lecha bo
mamy obecnie chyba najslabszych bramkarzy w lidze. A czy tak bedzie
to okaże się w sobotę na Canal+ Sport HD!!!!, już nie mogę sie
doczekać. Pozdrawiam kibiców obu drużyn!!! Liczy sie tylko dobra
pilka.
Obserwuj wątek
    • Gość: KOLEJORZ Snajperów dwóch IP: *.izacom.pl 24.10.08, 10:51
      Myślę,że będzie spokojne 2-0 dla Kolejorza nie nożemy pozwolić sobie
      na stratę punktów,będziemy chcieli odbić sobie niepowodzenie z
      Ruchem,kibice 12 zawodnik,trzeba wykrystalizować czołówkę ale chyba
      bez was jeszcze nie ten sezon i nie ten poziom.Pozdrawiam normalnych
      kibiców Śląska.
      • Gość: patryk Re: Snajperów dwóch IP: *.korbank.pl 24.10.08, 16:13
        Ja tez obstawiam na Lecha1 3:0
    • Gość: wojto Snajperów dwóch IP: 159.41.1.* 24.10.08, 17:26
      Myślę,że 2:0 dla Sląska
    • Gość: JB Re: Snajperów dwóch IP: *.zone6.bethere.co.uk 25.10.08, 03:59
      Myśle że gra bedzie do ostatniej minuty a tym samym, obstawiam 0:1 dla Śląska ;) pozdrawiam Wszystkich normalnych kibiców Lecha.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka