Gość: Jack
IP: 213.77.10.*
24.10.08, 08:51
Ja obstawiam 2:1 dla Ślaska i już mówię dlaczego.Po 1 dlatego
że "siądziemy" od 1 minuty na "kolejorza", a on tego nie lubi, tak
ze scenariusz kiedy to Polonia nas "rozdeptała" w Warszawie się nie
powtórzy. Po 2 dlatego że gramy blisko przeciwnika i nie pozwolimy
się rozpędzić "poznańskiej lokomotywie". Po 3, 1 gol dla Lecha bo
mamy obecnie chyba najslabszych bramkarzy w lidze. A czy tak bedzie
to okaże się w sobotę na Canal+ Sport HD!!!!, już nie mogę sie
doczekać. Pozdrawiam kibiców obu drużyn!!! Liczy sie tylko dobra
pilka.