pritwitz
31.10.08, 13:23
Gdyby te kobiety nie poddały się nielegalnej aborcji, żyłyby przecież.
Ciekawe, czy pańcie od dżenderu uczciły też pamięć kobiet, które zmarły w
wyniku legalnej aborcji, która jest przecie świętym prawem każdej kobiety. Ponoć.