IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 23.01.02, 21:56
W sobotę odbędzie sie premiera spektaklu "Królowa Śniegu" w Teatrze K2.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka