Gość: GARY IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 23.01.02, 21:56 W sobotę odbędzie sie premiera spektaklu "Królowa Śniegu" w Teatrze K2. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj