Gość: lek IP: 78.8.142.* 31.07.09, 18:09 bo pracując tak "zawzięcie szybko" jak mieli się wyrobić? szkoda tylko, że jakość tego remontu jest taki, że za jakiś czas znowu krakowską trzeba będzie zamknąć z powodu remontu torowiska..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
svarte_sjel Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskiej 31.07.09, 20:37 Ciekawe ile czasu minie, zanim redaktorzy nauczą się nie przekręcać nazwy tej firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drom Re: Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 21:10 co to jest 2 tygodnie przy takiej pogodzie jaka była ostatnio ? mieli uszczelniać torowisko przy mokrej nawierzchni czy kłaść asfalt w kałużach ? ja tam wolę 2 tygodnie poczekać ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piolo Re: Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskie IP: *.magma-net.pl 31.07.09, 23:08 Na otwartym fragmencie JUŻ SĄ DZIURY wzdłuż torów. Coraz lepsze wyniki, tym razem droga psuje się jeszcze przed końcem remontu. Odpowiedz Link Zgłoś
snol_wroclaw Re: Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskie 02.08.09, 01:41 Z tego co się orientuję, to te dziury to tylko ślady po próbkach pobieranych przez drogowców. Z drugiej strony, to chyba nie musieli ich pobierać akurat w miejscu, gdzie są koła przejeżdżających aut... Odpowiedz Link Zgłoś
snol_wroclaw EDIT 07.08.09, 00:14 My mistake: dziury wzdłuż torów rzeczywiście były, wczoraj widziałem ekipę, która w pocie czoła kuła asfalt przy torach i szybko kładła nowy. I to nie o próbne wycinki asfaltu chodziło, mimo że takowe też są. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuzia To tam się będzie po torach jeździć? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.08.09, 00:00 A ja myślałam, że jak już za 60 mln remontują, to wydzielą torowisko, miejsca chyba jest dosyć? Ekipa łysego ma widocznie inne pojęcie o 4-pasmowej ulicy. Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: To tam się będzie po torach jeździć? 03.08.09, 10:00 Co ty chcesz autostradę w mieście między domami , tak jak jest , jest dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amen po remoncie zacznie się remont IP: *.chello.pl 01.08.09, 08:04 już jakieś 2-3 miesiące temu pojawiły się dziury na wyremontowanym pasie! (sic!) zwłaszcza przy torowisku, może autor tekstu wnikliwiej zapoznałby się z materią sprawy zanim coś napisze, a właściwie zacytuje komunikat prasy wrocławskich inwestycji heh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskiej IP: *.centertel.pl 01.08.09, 20:51 Lepiej żeby autor artykułu się nie zapoznawał z jakością prac tam wykonanych. Bo znalazłby około 100 metrów kanalizacji do poprawki pod już oddanym odcinkiem Krakowskiej. Jednak nie można źle pisać łysym i jego "dworze" a także o inwestycjach, które świadczą o ich wielkości i potędze. Ta ulica nie przetrwa bez remontów do końca udzielonej gwarancji. Pozdrawiam wszystkie łajzy z firmy H+W, które "nadzorowały" tę inwestycje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskie IP: *.router.finemedia.pl 02.08.09, 19:17 Może jak dobrze pójdzie, to do kolejnego remontu Krakowskiej (jakiś rok czasu) zdążą wyremontować spaprany plac Grunwaldzki. Ale co tam ludzie, jak śmiecie narzekać!!! Mamy STADION!!! powtórzę - MAMY STADION!!! Czegoż zwyczajny obywatel może chcieć więcej... Ciekawe, za ile skończą Wyścigową i ile później zacznie się jej remont. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowca A co na to Wrocławskie Inwestycje? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.08.09, 22:23 Jakoś się cicho zrobiło. Huczne rozpoczęcie inwestycji i zadufane przemowy urzędnicze, łącznie z przechwałkami niedo-rzecznika Wrocławskich Inwestycji, zakończyło się kompletna klapą. Może to nauczy naszych urzędników, którzy w życiu budowy nie widzieli, że zakładane zza biurek terminy realizacji to tylko ich życzenia. Nie lepiej było założyć 3-4 miesiące dłużej i nie prowokować dyrektorów urzędu miejskiego do deklaracji, których i tak nie dotrzymają? A może Pani Madzia zada pytanie osobom odpowiedzialnym za realizację inwestycji, dlaczego podpisuje się kontrakty, które w dniu podpisania są już opóźnione? A może Pani Madzia boi się zadać niewygodne pytanie koledze zza biurka? Jasne, że się boi i to nie po raz pierwszy!! Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: A co na to Wrocławskie Inwestycje? 03.08.09, 10:04 Co się czepiacie urzędników za niedotrzymanie terminu otwarcia , to wina firmy budowlanej i trochę przepisów – urzędnik może zawinić na etapie przeciągających się przetargów . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskiej IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.08.09, 15:34 No i co, mamy środę, a druga część jezdni jak była tak jest zamknięta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vonsky Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskiej IP: 167.3.114.* 18.08.09, 10:36 niech ich szlag jasny trafi!!! dzisiaj otworzyli drugi pas i... korek wiekszy niz na jednym pasie!!! Swiatla co skrzyzowanie, w ogole nie zsynchronizowane ze soba... Nie wiem kto to robil i czy to tylko blad w ustawieniach swiatel, ale to granda w bialy dzien. Po co tyle swiatel???!!! Nie mogli zrobic na poczatku i koncu drogi skretu w lewo z mozliwoscia zawracania? A oni poprobili tych swiatel, tu czerwone, tam zielone, tam zolte. Mienia sie w glowie z samego rana. Wkurzaja tylko... Jestem mega zdenerowany, jechalem dzisiaj 30 min od wiaduktu do traugutta, zygac sie chce. Jade jutro przez Armii Krajowej... Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Już zrywają nawierzchnię na Krakowskiej 21.08.09, 11:39 Jechałem dziś do pracy, kują asfalt młotami przy torach. Wygląda na to, że nowa droga nie przetrwała tygodnia. Odpowiedz Link Zgłoś