Dodaj do ulubionych

Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskiej

IP: 78.8.142.* 31.07.09, 18:09
bo pracując tak "zawzięcie szybko" jak mieli się wyrobić? szkoda tylko, że
jakość tego remontu jest taki, że za jakiś czas znowu krakowską trzeba będzie
zamknąć z powodu remontu torowiska.....
Obserwuj wątek
    • svarte_sjel Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskiej 31.07.09, 20:37
      Ciekawe ile czasu minie, zanim redaktorzy nauczą się nie przekręcać
      nazwy tej firmy.
    • Gość: drom Re: Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 21:10
      co to jest 2 tygodnie przy takiej pogodzie jaka była ostatnio ? mieli
      uszczelniać torowisko przy mokrej nawierzchni czy kłaść asfalt w kałużach ? ja
      tam wolę 2 tygodnie poczekać ...
      • Gość: Piolo Re: Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskie IP: *.magma-net.pl 31.07.09, 23:08
        Na otwartym fragmencie JUŻ SĄ DZIURY wzdłuż torów.
        Coraz lepsze wyniki, tym razem droga psuje się jeszcze przed końcem
        remontu.
        • snol_wroclaw Re: Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskie 02.08.09, 01:41
          Z tego co się orientuję, to te dziury to tylko ślady po próbkach pobieranych
          przez drogowców.
          Z drugiej strony, to chyba nie musieli ich pobierać akurat w miejscu, gdzie są
          koła przejeżdżających aut...
          • snol_wroclaw EDIT 07.08.09, 00:14
            My mistake: dziury wzdłuż torów rzeczywiście były, wczoraj widziałem ekipę,
            która w pocie czoła kuła asfalt przy torach i szybko kładła nowy. I to nie o
            próbne wycinki asfaltu chodziło, mimo że takowe też są.
    • Gość: zuzia To tam się będzie po torach jeździć? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.08.09, 00:00
      A ja myślałam, że jak już za 60 mln remontują, to wydzielą
      torowisko, miejsca chyba jest dosyć? Ekipa łysego ma widocznie inne
      pojęcie o 4-pasmowej ulicy.
      • rk111 Re: To tam się będzie po torach jeździć? 03.08.09, 10:00
        Co ty chcesz autostradę w mieście między domami , tak jak jest ,
        jest dobrze.
    • myturn lysy do pracy nie jeździ krakowską 01.08.09, 00:11
    • Gość: amen po remoncie zacznie się remont IP: *.chello.pl 01.08.09, 08:04
      już jakieś 2-3 miesiące temu pojawiły się dziury na wyremontowanym
      pasie! (sic!) zwłaszcza przy torowisku, może autor tekstu wnikliwiej
      zapoznałby się z materią sprawy zanim coś napisze, a właściwie
      zacytuje komunikat prasy wrocławskich inwestycji heh
    • Gość: lolo Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskiej IP: *.centertel.pl 01.08.09, 20:51
      Lepiej żeby autor artykułu się nie zapoznawał z jakością prac tam
      wykonanych. Bo znalazłby około 100 metrów kanalizacji do poprawki
      pod już oddanym odcinkiem Krakowskiej. Jednak nie można źle pisać
      łysym i jego "dworze" a także o inwestycjach, które świadczą o ich
      wielkości i potędze. Ta ulica nie przetrwa bez remontów do końca
      udzielonej gwarancji.
      Pozdrawiam wszystkie łajzy z firmy H+W, które "nadzorowały" tę
      inwestycje.
      • Gość: jacek Re: Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskie IP: *.router.finemedia.pl 02.08.09, 19:17
        Może jak dobrze pójdzie, to do kolejnego remontu Krakowskiej (jakiś rok czasu)
        zdążą wyremontować spaprany plac Grunwaldzki. Ale co tam ludzie, jak śmiecie
        narzekać!!! Mamy STADION!!! powtórzę - MAMY STADION!!! Czegoż zwyczajny obywatel
        może chcieć więcej... Ciekawe, za ile skończą Wyścigową i ile później zacznie
        się jej remont.
    • Gość: kierowca A co na to Wrocławskie Inwestycje? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.08.09, 22:23
      Jakoś się cicho zrobiło. Huczne rozpoczęcie inwestycji i zadufane
      przemowy urzędnicze, łącznie z przechwałkami niedo-rzecznika
      Wrocławskich Inwestycji, zakończyło się kompletna klapą. Może to
      nauczy naszych urzędników, którzy w życiu budowy nie widzieli, że
      zakładane zza biurek terminy realizacji to tylko ich życzenia.

      Nie lepiej było założyć 3-4 miesiące dłużej i nie prowokować
      dyrektorów urzędu miejskiego do deklaracji, których i tak nie
      dotrzymają?

      A może Pani Madzia zada pytanie osobom odpowiedzialnym za realizację
      inwestycji, dlaczego podpisuje się kontrakty, które w dniu
      podpisania są już opóźnione? A może Pani Madzia boi się zadać
      niewygodne pytanie koledze zza biurka? Jasne, że się boi i to nie po
      raz pierwszy!!
      • rk111 Re: A co na to Wrocławskie Inwestycje? 03.08.09, 10:04
        Co się czepiacie urzędników za niedotrzymanie terminu otwarcia , to
        wina firmy budowlanej i trochę przepisów – urzędnik może zawinić na
        etapie przeciągających się przetargów .
    • Gość: Artur Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskiej IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.08.09, 15:34
      No i co, mamy środę, a druga część jezdni jak była tak jest zamknięta.
    • Gość: vonsky Kończą układać nawierzchnię na ul. Krakowskiej IP: 167.3.114.* 18.08.09, 10:36
      niech ich szlag jasny trafi!!! dzisiaj otworzyli drugi pas i...
      korek wiekszy niz na jednym pasie!!!
      Swiatla co skrzyzowanie, w ogole nie zsynchronizowane ze soba...

      Nie wiem kto to robil i czy to tylko blad w ustawieniach swiatel,
      ale to granda w bialy dzien.
      Po co tyle swiatel???!!! Nie mogli zrobic na poczatku i koncu drogi
      skretu w lewo z mozliwoscia zawracania?
      A oni poprobili tych swiatel, tu czerwone, tam zielone, tam zolte.
      Mienia sie w glowie z samego rana. Wkurzaja tylko...

      Jestem mega zdenerowany, jechalem dzisiaj 30 min od wiaduktu do
      traugutta, zygac sie chce. Jade jutro przez Armii Krajowej...
    • hummer Już zrywają nawierzchnię na Krakowskiej 21.08.09, 11:39
      Jechałem dziś do pracy, kują asfalt młotami przy torach.

      Wygląda na to, że nowa droga nie przetrwała tygodnia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka