Dodaj do ulubionych

Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agencję?

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.10.05, 17:55
Czesc! Czy ktos mial moze zalatwiana prace przez Staffline Recruitment i moze
mi cos na temat tej firmy powiedziec. Jak wygladaly warunki pracy i takie tam.
Obserwuj wątek
    • basia505 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 10.10.05, 07:21
      Gość portalu: caroosia napisał(a):

      > Czesc! Czy ktos mial moze zalatwiana prace przez Staffline Recruitment i moze
      > mi cos na temat tej firmy powiedziec. Jak wygladaly warunki pracy i takie tam.


      Czy nikt nic nie wie?
      • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 18.10.05, 16:28
        Dzięki Wielki Kris za informacje na temat tej agencji.
        Lżej na sercu...
        Pozdrowionka :)
    • basia505 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 10.10.05, 07:21
      • basia505 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 10.10.05, 07:22
        Też jestem zainteresowana
        • saperowsky Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 10.10.05, 22:09
          w leicester troche ludzi pracuje z tej agencji ale nic o niej nie wiem ...
          wiem ze istnieje ale jakie warunki wspolpracy itp - nie mam pojecia
          pracuja glownie polacy ale i kolorowych troche biega w ich kamizelkach

          pozdro
    • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 11.10.05, 15:05
      Też jestem zainteresowana :)). Ma ktoś może jakieś wieści na temat tej agencji?
      Ktoś może miał do czynienie lub zdecydował się z nimi współpracować? Podam stronkę, może ktoś coś z niej wyczyta ;)

      www.staffline.co.uk/aboutus.aspx

      Pozdrawiam
      • Gość: pracownik Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.cable.ubr04.telf.blueyonder.co.uk 27.12.05, 03:30
        SZKODA SŁÓW PRACUJE JUZ PONAD TRZY MIESIĄCEZA POSREDNICTWEM TEJ AGENCJI KASA
        ZEROWA PRACA PRZE....
    • Gość: caroosia Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.10.05, 22:52
      Ja mogę załączyć tylko maila jakiego dostałam od tej agencji:
      Szanowni Panstwo,

      Dziekuje za zapoznanie sie z oferta pracy przedstawiona przeze mnie w imieniu
      Staffline Recruitment Ltd.

      Jezeli ciagle zainteresowani sa Panstwo podjeciem zatrudnienia, bardzo prosze o
      uzupelnienie przeslanego w zalaczniku formularza.

      Po odeslaniu go przez Panstwa droga elektroniczna ( e-mail), skontaktuje sie z
      Panstwem, przesylajac formularze rejestracyjne oraz podajac konkretne daty I
      miejsca gdzie rozpoczyna sie praca.

      Jednoczesnie chcialabym powiadomic Panstwa ze:

      1. Firma Staffline Recruitment Ltd nie pobiera ZADNYCH OPLAT zwiazanych z
      rekrutacja osob do pracy na terenie Anglii I Szkocji.

      2. Wyjazdy organizowane beda grupami. Obecnie jestesmy w trakcie rozwiazywania
      problemu transportu, dlatego nie jestem w stanie podac przyblizonych kosztow,.
      Jezeli tyko bede znala szczegoly, natychmiast znajda sie one w Panstwa
      skrzynkach mailowych.

      3. Koszty dostania sie z Polski do miejsca pracy pokrywacie Panstwo OSOBISCIE,
      natomiast obowiazkiem Stafflinu jest to, by dotarli Panstwo na miejsce pracy
      (konkretne wskazania co do srodkow transportu przesylane beda przed wyjazdem)

      4. Wyzywienie organizujecie Panstwo na wlasna reke, Staffline zapewnia prace,
      zakwaterowanie oraz transport z domu do miejsca pracy I z powrotem.



      Bardzo prosze o wypelnienie przeslanego formularza oraz odeslanie go z powrotem
      na moj adres e-mailowy. Pozwoli to na kontynuacje naszej wspolpracy, gdyz bede
      wiedziala, ze sa Panstwo nadal Nasza oferta zainteresowani.

      Bardzo prosze, aby wiadomosc z odeslanym formularzem zatytulowac: FORMULARZ 1.


      Oczekujac na Panstwa odpowiedz,
      Pozostaje z Powazniem

      Anna M Jozwiak

      Thank you very much,
      Have a nice day

      Anna Maria Jozwiak
      Staffline Recruitment Ltd
      Kingston Upon Hull
      East Yorkshire
      Tel: 01482 387580
      Fax: 01482 387581
      e-mail: annamarie.jozwiak@staffline.co.uk
      www.staffline.co.uk

      Ale tak właściwie to chiałam wiedzieć czy ktoś miał z tą firmą do czynnienia,
      czy ktos miał załatwona przez nich prace.
      • grazia17 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 11.10.05, 23:15
        Mam pytanie, czy ten formularz dostałaś w wersji angielskiej?
        Czy wymogiem podjęcia pracy jest minimum angielskiego?
      • Gość: andora Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.13, 17:43
        Ostrzegam przed wyjazdami do pracy w Reading w tesco przez agencje Staffline!!!!!!! która rekrutuje w Polsce.Zapewniają zakwaterowanie w hotelach typu ibis,Traveloge na dłuższy czas opłacając oczywiście co tydzień kase,a po przyjeździe okazuje się zupełnie co innego-Polaczek zbiera pieniądze w hotelu 177f i dowiadujemy się,że zakwaterowanie jest tylko na tydzień a potem radź sobie sam!.Co tydzień zjeżdża się nowa grupa 15 osób Polaków i tak zbierają kase. Przyjeżdżasz w środe w czwartek rozmowa o prace w tesco i dowiadujemy się,że dopiero od poniedziałku szkolenie 3dni do środy i do środy hotel-to po co już w środe kazali przyjeżdżać???? Żeby się nie okazało,żę po tym niby szkoleniu i tesco nam podziękują bo przecież co tydzien nowa ekipa się zjeżdża przez Staffline. Nie wierzcie tej agencji-oszukują i nie mówią na początku ludziom całej prawdy,wszystko dowiadujecie się na miejscu.Nie Polecam!!!!
    • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 12.10.05, 09:13
      Witam,
      też dostałam takiego maila. Formularz jest po polsku. Ogólnie jest napisane w ogłoszeniu, że jest to praca dla osób bez znajomości jęzsyka angielskiego. Napisałam jeszcze jedną wiadomość do Pani Jozwiak, z pytaniami o ewentualną pracę, ale jeszcze nie uzyskałam odpowiedzi :( Czyżby zqa dużo pytań???
      Zobaczymy jeszcze poczekam.
      • sokra Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 14.10.05, 18:05
        Hej,
        Kim jest Pani Joziak?pracuje w Agencji? ZNam tą Agencję. Pracuje tam pewien
        angol , ktory po pierwszym spotkaniu ( w sprawie pracy ma sie rozumiec)
        proponuje randke hehe. Generalnie staffline jest do dupy:)Pozdrawiam i
        proponuje szukac pracy bezposrednio, nie przez agencje.Wystarczy troche zapału
        i zaangazowania no i jezyka no ale to chyba jasna sprawa. Pracujac przez
        agencje niestety musisz znac troche jezyk bo nie pracujesz dla nich ale dla
        kogos innego i lepiej zeby mozna sie bylo z team leaderem porozumiec nie?
        Pozdrawiam
        Iza
    • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 12.10.05, 11:05
      Cześć!
      Ale jaja! hahahaa... ktoś się ładnie podszywa pod tą firmę. Proszę przeczytajcie co dostałam w mailu w odpowiedzi na posta praca dla pakowacza. basya: taki sam tekst maila jak wyżej jest przytoczony plus to:

      Za przesłanie formularza oraz pelnych danych kontaktowych firmy
      ( t.j. telefon kontaktowy w Anglii z osoba prowadzącą rekrutację,adres firmy
      oraz adres www firmy) pobierana jest jednorazowa oplata w wysokości 5 zł



      Oczekujac na Panstwa odpowiedz,
      Pozostaje z Powazniem
      Barbara Piatek


      Nieźle co? acha, mail z końcówką poczta.fm :DDDD
    • Gość: jaba Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: 83.17.28.* / *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.05, 18:50
      Hej,
      ja dostalam dokladnie to samo, ten sam mail.Tylko nie dostalam zadnego
      zalacznika....Mam sobie za niego zaplacic to 5zl to mi go wysla???
      Dziwne...podobno nie ma zadnych oplat???
    • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 13.10.05, 09:13
      Droga Jabo (chyba tak się odmienia;)),
      wysłałaś po prostu chęć wyjazdu do osoby, która podszywa się pod tą firmę.
      Podam Ci maila, który jest ok - sama wysyłałam i dostałam formularz bez żadnego wymagania o płatności. Poza tym pisze tam, że nie pobierają żadnych opłat. Ty płacisz jedynie za drogę.
      Pozdrawiam

      pisz na ten mail:
      AnnaMarie.Jozwiak@staffline.co.uk
      • Gość: Jaba Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: 83.17.28.* / *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.05, 12:20
        Dzięki! Napisze do nich i zobacze czy cos z tego bedzie:-) A Ty moze przcujesz
        dzieki ich posrednictwie?
    • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 13.10.05, 12:26
      Nie, nie pracuję dla tej agencji. Po prostu znalazłam ogłoszenie w sieci i wysłałam maila. To wszystko. Teraz się zastanawiam... :)
      • Gość: Jaba Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: 83.17.28.* / *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.05, 13:14
        Wlasnie wyslalam maila na adres ktory mi dalas:-))) Zobacze co mi odpisza i dam
        Ci znac, jak chcesz:-) Zlozylam aplikacje rowniez do ITC w Krakowie ale w
        dalszym ciagu czekam na telefon od nich (podobno sa wiarygodni)
    • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 13.10.05, 14:20
      Jasne :)) Jak tylko będziesz wiedzieć coś więcej to daj znać. A jeśli chodzi o ITC Kraków to musisz chyba nieźle umieć angielski, bo z tego co czytałam o nich to bez języka nie ma szans - przynajmniej na poziomie komunikatywnym.
      Życzę powodzenia!!!
      • Gość: Jaba Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: 83.17.28.* / *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.05, 14:28
        Na razie nic nie dostałam...nie wiem czy mi odpisza..Napisalam do wielu agencji
        i tylko ITC oraz Global Business Solutions mi odpowiedziały...Reszta sie
        oglasza ale nie odpowiada na maile...(nie wiem czy to wynika z niekompetencji
        pracownikow w biurze czy im nie zalezy na zatrudnieniu...)Ogloszenia sie
        ukazuja przez caly czas ale jak sie napisze to zero oddzewu:-(((
        Angielski znam dosc dobrze(z komunikacja nie mam zadnych problemow) no ale co z
        tego jak do mnie nie dzwonia:-))) Dzieki.Narka
    • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 14.10.05, 09:17
      Cześć Jaba!
      Daj mi do siebie jakiś namiar jak możesz oczywiście.
      Pozdrawiam

      P.S. Napisz do mnie marta123454@gazeta.pl
      • saint22 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 14.10.05, 13:43
        Hej...ludzie tam sie dzwoni a nie pisze! szkoda wam 10zł na telegrosik i pogadac z tą osobą i wszystko bedziecie wiedziały!!!ja własnie mam wyjazd w niedziele 16.10 jade jako pakowacz miesa.Jesli jedzie ktoś z was to dajcie znac na gg;1958610 lub Saint181@wp.pl ... Piotr
        • Gość: Jaba Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: 83.17.28.* / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.05, 13:51
          Hej, Piotr, a na jakich zasadach Cie przyjeli?Miales jakas rozmowe tu w Polsce?
          Maja jakies przedstawicielstwo? Jaka ma sie pewnosc ze jak sie tam pojedzie to
          nie zostanie sie na lodzie?
      • Gość: Jaba Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: 83.17.28.* / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.05, 13:49
        prosze bardzo: kotekmamrotek@poczta.fm :-))
        • saint22 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 14.10.05, 14:10
          no nic nie miałem tu zadnych umów itd jade na jej słowo bo gadałem z nią kilka razy..a co ona by miała za sens sciagac tam ludzi za friko bez zadnych opłat ?pojechała juz tak grupa jedna w niedziele i teraz ja jade w niedziel jak masz gg to wyjdz i pogadamy bo duzo by pisał a mi sie ..wiesz..:) gg1958610
          • Gość: Izabela Re: Uwaga! do wszystkich wyjezdzajacych IP: *.klaudyny.waw.pl / *.klaudyny.waw.pl 17.10.05, 11:59
            Staffline, z tego co wiem (bylam w Leicester prawie rok) posredniczy w pracy
            tymczasowej a to znaczy że pracowac mozecie zaledwie kilka dni w tygodniu :
            nocna, dzienna, popoludniowa zmiana lub jak będziecie mieli szczęscie caly week.
            Radze Wam pochodzic jeszce na miejscu po innych agencjach a jest ich multum i
            sa lepsze od staffline. Na kontrakt nie ma co liczyc, bo wiecej pieniedzy
            zgarniaja z pracy tymczasowej nawet jesli wykonujecie ja w wymiarze pracy pełno
            etatowej.


            Pochodzcie tez po knajpach.
    • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 14.10.05, 15:56
      Sama nie wiem co o tym myśleć :] W każdym bądź razie do tych co wyjeżdżają:
      jak już tam będziecie to dajcie znać co i jak - prosimy!
      Piotr - napisz jakie warunki pracy będą według tej kobiety (temp., odzież robocza, przerwy, itd)?
      Pozdrawiam
    • Gość: kris_do@wp.pl Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.unkerna.ifl.net / 193.60.199.* 17.10.05, 17:44
      Pracowalem dla Staffline przez ok mce w Hull. Jest to duza agencja z
      oddzialami w calej Anglii sa tez notowani na Londynskiej gieldzie. Nie mialem
      nigdy z nimi problemu. Zawsze dostawalem kase na czas i nie bylo zadnych
      machlojek z ich strony. W Hull w Stafflinie pracuja dwie polki i jenda z nich
      ma na imie Anka, slyszalem ze ostatnio prowadzi rekrutacje do rzezni w Walii i
      Szkocji. Jezyka znac pono nie trzeba ale trzeba sie niezle na zapie.... . Jak
      na poczatek mysle Staffline nie jest zly pozniej zawsze mozna znalezc cos
      innego.pzdr
      • saint22 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 20.10.05, 12:26
        no witam wszystkich!Wlasnie jestem juz w walii i [prace zaczynam w niedziele
        wraz z dziewczyna.na poczatku jak przyjechalismy zostaly nam przedzielone
        mieszkania. mieszkamy w kazdym pokoju spi 2 osoby. pokoje spoko warunku rowniez
        ale inni narzekaja na mieszkania bo zdazylo sie ze nie maja ani garnkow ani
        wody cieplej ani telewizorów . nam sie jednak udalo.przesliszmy badania (sciema
        totalna) liczy sie tylko sztuka. umowy zadnej nie ma!!!!niby na czarno ale kase
        ci potracaja.jest tutaj duzo polakow w tej fabryce.niektorzy sa spoko , pomoga
        itd...sa tacy jednak co zdoluja bojac sie o nadgodziny!konkurencje!dostalismy
        ubranie robocze bedziemy pracowac w temperaturze 3 stopni po 12 godz. przerwy
        dwie po 40 min. niesuchajcie za bardzo co wam mowi stafflinie a dokladnie pani
        ania bo to rozni sie z rzeczywistoscia!zobaczymy co bedzie...moze popracujemy i
        na miejscu bedziemy sobie szukac czegos lepszego w lepszych warunkach bo bedzie
        napewno ciezko!pozdrawiamy i piszcie jak sie wybieracie do pracy tutaj!
        • Gość: Olo Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.smgr.pl 30.10.05, 15:43
          Tez sie wybieram, a jak jest teraz po kilku dniach pracy??? Warto jechac?
      • Gość: Auri Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.smgr.pl 05.11.05, 15:33
        Moj brat pojechal do pracy przez Staffline i wlasnie zaczely sie
        problemy.Pracuje juz 2 tyg. w rzezni w Walii a nie dostal jeszcze zadnej
        kasy.Jest zupelnie splukany.Mozesz doradzic co w tej sytuacji powinien zrobic?
        • Gość: wladeczke Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: 193.62.43.* 12.12.05, 12:50
          lipa lipa lipa staffline www.strefa.co.uk
          troszke tam napisalem o nich
        • anandrzej Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 27.09.16, 16:30
          pierwsza wyplata zawsze jest po dwoch tygodniach
          • azkeel Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 28.09.16, 08:37
            Po 11 latach chyba sie zorientowal
    • marta123454 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 20.10.05, 12:44
      Witam Saint!
      Fajnie, że napisałeś "jak tam i co tam". Ale jak to nie ma wogóle umowy? Nikt z tam pracujących nie podpisywał? Trochę to dziwne. No ale cóż... do odważnych świat należy.... Powodzenia :)
      Napisz coś jeszcze bo właśnie tam się wybieram ;)
      Pozdrowionka
      • saint22 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 22.10.05, 12:41
        Marta napisz co i jak!!!!!czekam!!!!na smska:) Piotr
    • Gość: Madzia Ile czasu czekaliście na odpowiedz?? IP: *.icpnet.pl 20.10.05, 18:21
      Wysłałam do nich maila z zapytaniem, ale odpowiedzi jak nie ma tak nie ma...jak
      długo czekaliście??
      • saint22 Re: Ile czasu czekaliście na odpowiedz?? 22.10.05, 12:40
        Hejo:) dzwonilismy do tej anki i mówia ze niy umowa jest i nam wysle kopie ale
        my zadnej umowy nie poppisywalismy hehe jaja jak ch...no !jutro ide do pracy i
        zobacze co i jak..ponoc robota nie ciekawa i ludzi staraja sie z tamtad
        spie...rniczac:)szukac cos innego po 3 mies...mi sie wydaje ze sciagneli nas do
        swiat aby uzupenic luki na swieta jak takie gruby angol pojdzie na urlop to my
        bedziezy zep...w te dni itd...no nie wiem w jakie wy miejsce jedziecie itd..ja
        jestem w merthyr tydfil miejsce nawet spoko..zadzwonice i powiedzcie lub
        smsmeska wyslijcie i napiszcie gdzie jedziecie.No i pamietajcie nie suchajcie
        tych ludzi co wam mówia bo to padaluchy!chca zdoowac czowieka itd!no jak cos to
        piszcie nr macie!0044 07962 640758 Saint lub Piotr :) narka!
        • Gość: bez zera przed 7 w Re: Ile czasu czekaliście na odpowiedz?? IP: 193.62.43.* 28.10.05, 14:58
          • saint22 Re: Ile czasu czekaliście na odpowiedz?? 04.11.05, 13:09
            piszcie z zerem!!!przez 7 !
    • Gość: pawman Staffline Recruitment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 13:03
      wiecie juz cos wiecej na temat tej agencji?, wyslalem do nich maila ale sie nie
      odzywaja, na tel. tez nikt nie odpowiada. jesli cos wiecie to dajcie znac.
      dzieki.
      • saint22 Re: Staffline Recruitment 111GOWNO!!! 06.12.05, 12:26
        Ludzie nie pchajcie sie w ta firme bo to zlodzieje i oszusci naciagaja ludzi do
        pakowania i nie ma co pakowac bo roboty nie ma!!1maja z nas pieniadze a nie
        daja pracy wiem bo u nich pracowalem i teraz poszukalem czegos innego!!!jaja
        sobie robia z ludzi i traktuja jak PSY!!!!a tej Pani Ani z tej firmy to H..do
        dupy!!!!
    • Gość: Marta Maart Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.05, 19:44
      Hej!Napisalam do nich z Polski i zadzwonila do mnie z Nottingham ich brytyjska
      consultant - to byla taka wstepna rozmowa kwalifikacyjna (oczywiscie po
      angielsku). Umowilam sie, ze przyjade w styczniu na dalsze rozmowy. Praca w
      biurze, administracyjna. Myslicie, ze nie warto ryzykowac?
    • Gość: janek Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.broadband.tesco.net 24.08.13, 22:19
      kilka lat temu pracowalem przez ta agencje w Corby. Najlepsza praca jaka kedykolwiek mialem. Pieniadze nie byly rewelacyjne ale robota marzenie przez 6 godzin pierdzialem w stolek wtedy mialem 2 roboty.
    • Gość: Elka50 Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.as13285.net 20.03.14, 20:21
      Ja znam ta agencje Staffline moge tylko tyle powiedziec ze to jest jedna wielka banda oszustow
      • mat_czerski Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc 27.03.14, 11:21
        odezwali się do mnie w temacie poszukiwania pracy. Nie polecam - zaproponowali stanowiska kompletnie odmienne od mojego profilu i specjalizacji! Spamowali skrzynkę mailową idiotycznymi ofertami. fatalne!
        • Gość: kontra Re: Staffline Recruitment - czy ktoś zna tą agenc IP: *.147.132.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.08.14, 12:36
          Nie zgadzam się, aplikowałem o prace na pracuj.pl na stanowisko magazyniera, odezwali się do mnie dość szybko informując o spotkaniu rekrutacyjnym, po spotkaniu dostałem ofertę pracy na maila i tyle, żadnego spamu. Jak aplikujesz na magazyniera to dostajesz ofertę pracy na magazynie. Nic fatalnego nie zauważyłem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka