smalltownboy
03.10.07, 19:17
Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Obserwując ludzi dookoła, nie
tylko w Warszawie, dochodzę do wniosku, że albo ja zwariowałem, albo
większość ludzi w Polsce. Świat jednak jest normalny, nie trzeba
tracić nadziei, może to XXI wieczne średniowiecze przeminie.
miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34882,4542219.html