Dodaj do ulubionych

XXI wiek - Warszawa - modlą się do drzewa

03.10.07, 19:17
Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Obserwując ludzi dookoła, nie
tylko w Warszawie, dochodzę do wniosku, że albo ja zwariowałem, albo
większość ludzi w Polsce. Świat jednak jest normalny, nie trzeba
tracić nadziei, może to XXI wieczne średniowiecze przeminie.

miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34882,4542219.html
Obserwuj wątek
    • hrabia.m.c Re: Kaczyńskiego tam jeszcze nie było? 03.10.07, 19:29
      No,no opóźnia się,
      niewiarek?
    • kakareich a Jaroslaw Bierut z klechami odbudowuje staliinizm 03.10.07, 19:31
      wycierajac sobie gebe Bogiem i Maryja podobno zawsze dziewicom.
    • kotek.filemon Re: XXI wiek - Warszawa - modlą się do drzewa 03.10.07, 19:32
      Tzw. "Matka Boska Naszyboska". "Nie" jednak najlepiej opisuje codzienność tego
      watykańskiego bantustanu...
    • piotrgda24 Tenże sam wiek, Australia 03.10.07, 19:33
      www.terradaily.com/reports/PM_Urges_Australia_To_Pray_For_Rain_999.html
      To jest normalność, to była normalnośc i to będzie normalność po Dzień
      Ostateczny, czy wam lewakom się to podoba czy nie ;)
      • zwykly322 Re: Tenże sam wiek, Izrael modlą się do Sciany. 03.10.07, 19:46

        • swantevit Re: Tenże sam wiek, Izrael modlą się do Sciany. 03.10.07, 19:47
          tak, tylko Zydzi udaja, a przyglupy katolackie sa latwowierne..
      • smalltownboy Re: Tenże sam wiek, Australia 03.10.07, 20:10
        Wypraszam sobie, aby mnie nazywać lewakiem czy prawakiem. Czy
        myślenie zdroworozsądkowe ma być lewactwem?
    • zwis_prosty Trzy moherowe baby nakręcają cud !!! 03.10.07, 19:46
      Ślepe, w okularach nie widzą nawet swojego czubka nosa,
      a co dopiero z odróżnieniem żywicy od insekta.
      Nie przeszkodzi to,
      aby za dwadzieścia lat w tym miejscu stanęła
      na koszt podatnika następna matołowata świątynia.
    • wanda43 Re: XXI wiek - Warszawa - modlą się do drzewa 03.10.07, 20:23
      rece i gacie opadają. Skąd w XXI wieku w srodku Europy taka ciemnota?
      Ta ciemnota nawet nie wiem,ze grzeszy śmierttlenie lamiąc Dekalog.
      • pocoo Re: XXI wiek - Warszawa - modlą się do drzewa 04.10.07, 08:27
        Wszystkie malunki i wizerunki świętych to wyobrażnia autorów.Jak se
        chciał z twarzy swej kochanki zrobić wizerunek Matki Boskiej to se
        zrobił.A niech się ciemna masa do niej modli.
        Co za różnica czy to jest drzewo, chmury czy ściana.Księża doskonale
        wiedzą , że to głupota i nie zamierzają się ośmieszać ale wierni
        wiedzą swoje. Po diabła modlić się do kogoś , kogo nie widać?
        Ot i Wybrany Naród Polski.
    • 2_sara Re: XXI wiek - Warszawa - modlą się do drzewa 04.10.07, 16:41
      A tak przy okazji to czemu różaniec jest lepszy od modłów pod drzewem.Obydwie
      czynności są równie irracjonalne.
    • maureen2 Re: XXI wiek - Warszawa - modlą się do MB 04.10.07, 18:01
      widocznie mają taką potrzebę
      • 2_sara Re: XXI wiek - Warszawa - modlą się do MB 04.10.07, 18:16
        A jeżeli ja nie miałam nigdy takiej potrzeby to coś ze mną nie tak?
        • maureen2 Re: XXI wiek - Warszawa - modlą się do MB 04.10.07, 19:34
          a ja lubię zupę pomidorową,coś ze mną nie tak ?
          • pocoo Re: XXI wiek - Warszawa - modlą się do drzewa 04.10.07, 19:40
            A ja już nie lubię pomidorowej , i co ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka