Dodaj do ulubionych

Brukuj co się da

IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 05.07.04, 21:27
Bruk jest fajny, jestem za.
A i meteora zburzyć bo trochę psuje okolicę tą swoją plastikowo- betonową stylistyką.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zielonogórzanin Re: Brukuj co się da IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.04, 23:46
      Ludzie opanujcie się,
      Olbrzymie rejony miasta są pozbawione utwardzonych nawierzchni (n.p. Chynów,
      Jędrzychów), albo też całe ulice są w tragicznym stanie - patrz n.p.
      Botaniczna, Jaskółcza, Nowojędrzychowska, Liliowa, Mieczykowa; i tak można by
      jeszcze długo; ich mieszkańcy płacą podatki w przeciwieństwie do żulii
      zamieszkujacej centrum, a wy chcecie ładować olbrzymie pieniądze w chore wizje
      konserwatora i pana pożal się boże prezydenta , vice zresztą, Lewickiego!
      Litości!!
      • Gość: k.k Re: Brukuj co się da IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.04, 07:27
        Brukowanie miasta jest bez sensu-szkoda .Ziel.Góra jest szalenie zamozna
        wystarczy popatrzec na jednie.Bruk który pokazaliściena Kopernika i
        kościelnej wymaga prześlifowania ,Panie pogubią korki od butów.
        Jestem przeciw,zle wydajecie wspólne pienoądze,również moje.Trzeba nowego
        konserwatora zabytków-normalnego.Pozdrawiam.k.k.
        • Gość: Bury Re: Brukuj co się da IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.07.04, 08:48
          Popieram k.k - dość z akcyjnością! Mamy setki innych potrzeb drogowych i
          robienie na siłę "bruku gdzie się tylko da..." to działanie bez sensu.
          Co innego jeśli w ramach np wymiany kanalizacji i tak trzeba rozgrzebać którąś
          z ulic, wówczas rolą konserwatora zabytków jest zadbanie o to by, by uliczka w
          miarę możliwości powróciła do historycznego wyglądu.Tylko zlituj się Pan!- nie
          taki bruk jak na Krawieckiej!Kto odebrał taką fuszerkę?
      • Gość: urwis Re: Brukuj co się da IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.04, 17:13
        popieram
    • Gość: MP Re: Brukuj co się da IP: 62.87.177.* 06.07.04, 07:54
      Nowy bruk, nowe ulice ... zaczyna się od robót pod ziemią - przygotowanie
      kanałow, przepustów dla Wszystkich planowanych i nie planowanych (dzisiaj)
      mediów. Liczenie, że gazownicy ułożą rurę , energetycy kable ... "na wszelki
      wypadek" jest nierealne (zbyt kosztowne), ale możliwe, że : telewizja
      przewodowa, wodociągi, gaz, prąd, telekomunikacje ... dołożyłyby znacznie
      mniejsze pieniądze do kanałów które będą mogły w przyszłości wykorzystać (bez
      rozkopywania ulic)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka