Gość: imp IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 05.07.04, 21:27 Bruk jest fajny, jestem za. A i meteora zburzyć bo trochę psuje okolicę tą swoją plastikowo- betonową stylistyką. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zielonogórzanin Re: Brukuj co się da IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.04, 23:46 Ludzie opanujcie się, Olbrzymie rejony miasta są pozbawione utwardzonych nawierzchni (n.p. Chynów, Jędrzychów), albo też całe ulice są w tragicznym stanie - patrz n.p. Botaniczna, Jaskółcza, Nowojędrzychowska, Liliowa, Mieczykowa; i tak można by jeszcze długo; ich mieszkańcy płacą podatki w przeciwieństwie do żulii zamieszkujacej centrum, a wy chcecie ładować olbrzymie pieniądze w chore wizje konserwatora i pana pożal się boże prezydenta , vice zresztą, Lewickiego! Litości!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k.k Re: Brukuj co się da IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.04, 07:27 Brukowanie miasta jest bez sensu-szkoda .Ziel.Góra jest szalenie zamozna wystarczy popatrzec na jednie.Bruk który pokazaliściena Kopernika i kościelnej wymaga prześlifowania ,Panie pogubią korki od butów. Jestem przeciw,zle wydajecie wspólne pienoądze,również moje.Trzeba nowego konserwatora zabytków-normalnego.Pozdrawiam.k.k. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bury Re: Brukuj co się da IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.07.04, 08:48 Popieram k.k - dość z akcyjnością! Mamy setki innych potrzeb drogowych i robienie na siłę "bruku gdzie się tylko da..." to działanie bez sensu. Co innego jeśli w ramach np wymiany kanalizacji i tak trzeba rozgrzebać którąś z ulic, wówczas rolą konserwatora zabytków jest zadbanie o to by, by uliczka w miarę możliwości powróciła do historycznego wyglądu.Tylko zlituj się Pan!- nie taki bruk jak na Krawieckiej!Kto odebrał taką fuszerkę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urwis Re: Brukuj co się da IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.04, 17:13 popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MP Re: Brukuj co się da IP: 62.87.177.* 06.07.04, 07:54 Nowy bruk, nowe ulice ... zaczyna się od robót pod ziemią - przygotowanie kanałow, przepustów dla Wszystkich planowanych i nie planowanych (dzisiaj) mediów. Liczenie, że gazownicy ułożą rurę , energetycy kable ... "na wszelki wypadek" jest nierealne (zbyt kosztowne), ale możliwe, że : telewizja przewodowa, wodociągi, gaz, prąd, telekomunikacje ... dołożyłyby znacznie mniejsze pieniądze do kanałów które będą mogły w przyszłości wykorzystać (bez rozkopywania ulic) Odpowiedz Link Zgłoś