Gość: Fan club IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 19:12 Dlaczego a forum zniknął artykuł o CKUiP? cenzor?czy długie ręce pani Kloneckiej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kaśka Re: CKUiP IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 21:15 Gość portalu: Fan club napisał(a): > Dlaczego a forum zniknął artykuł o CKUiP? cenzor?czy długie ręce pani > Kloneckiej? To świadczy tylko o tym jak zielonka jest skorumpowana, niezły cyrk. Ktoś się widać wyraźnie boi, że mogą wyjść na światło dzienne jakiś przekręty. Bo tylko tym można wytłumaczyć, że admin wyciął ten wątek, przecież nikt tam nikogo nie obrażał i nie używał wulgarnego słownictwa. Teraz to dopiero nabrałam podejrzeń, że niektóre stwierdzenia z tego wątku mogły być prawdziwe :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: CKUiP IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 22:22 bo to prawda, tam sa niezle przekrety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:46 zajrzyj www.republika.pl/zielonagora_/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:45 zajrzyj www.republika.pl/zielonagora_/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: były uczeń CKU Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:56 To co się tam dzieje to przekracza wszelkie pojęcie. Ta szkoła to jeden wielki przekręt. Nie wiem dlaczego jeszcze tam nie było żadnej kontroli. Poziom nauczania tam to mniej niż dno. Nikt o tym nie mówi, bo każdy się cieszy, że zdobywa maturę i stamtąd odchodzi. To najgorsza szkoła w mieście!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podatnik Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.04.03, 20:02 Rzeczywiscie skasowali ten watek! O co chodzi? Czekam na wyjasnienia radnej Sadalskiej: - czy to prawda ze projekt uchwaly zostal po cichu wycofany i w zamian za co? Pragne podkreslic ze jako podatnik ktory lozy na utrzymanie szanownej rady mam prawo oczekiwac rzetelnych informacji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:47 zajrzyj www.republika.pl/zielonagora_/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dred Re: CKUiP IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 04.04.03, 09:40 Wniosek zostal oficjalnie wycofany.Zadzialal instynkt samozachowawczy.Nie kazdy chce umierac za Klonecka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mix Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:44 zajrzyj www.republika.pl/zielonagora_/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc-cku Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.04.03, 18:27 Admin-czekam na wyjasnienia co sie stalo z watkiem? Na prosbe/polecenie Kloneckiej? Wlamal sie haker? Mix-o co chodzi? Bankiet na czesc wydawcow certyfikatu ISO-Kema Polska (proponuje sprawdzic na stronie inter.) Info w GL - Informacje zwrotne: - zaciemnienie spoleczenstwa - kadzenie nowej wladzy. I to by bylo na tyle. Narazie. Pozdrawiam uczciwych pracownikow CKU. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mixer Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.04.03, 10:45 Centrum Kształcenia Ustawicznego na topie - pierwsze miejsce!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toja Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.04.03, 18:53 To bardzo żałosne że w XXI wieku istnieją bandy złodziei, wyposażonych w certyfikaty na wzór Średniowiecza. Złodzieje chcą wejść do Unii Europejskiej? Po naszych grzbietach? Won hamstwo!!! Na kolana!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mixer Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.04.03, 16:47 CKUiP znowu na pierwszym miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BIG-RED Re: CKUiP IP: *.kargowa.sdi.tpnet.pl 09.04.03, 09:12 Że towarzystwo jest szemrane, to wszyscy już doskonale widzą. O większą bezczelność naprawdę trudno. Ale może by tak trochę bardziej ogólne wnioski. To jest naprawdę ważne, jeśli chcemy normalnie żyć i czuć się w miarę bezpieczni. Bo cóż się w Zielonej Górze stało? Pewna pani, wynajęta do zarządzania placówką oświatową, za całkiem duże pieniądze, podjęła próbę odebrania właścicielowi jego majątku i podarowania go komuś innemu. Ta pani tak się rozpanoszyła, że już zapomniała, iż majątek nie do niej należy. Uważa, że może z niego robić podarunki. Ta pani ma jeszcze równie rozpanoszonych kolesiów. Oni też zostali wynajęci do zarządzania, tyle, że miastem. Żeby zapewnić sobie utrzymanie stołków, postanowili właścicielowi odebrać jego majątek i oddać komuś, kto gwarantuje utrzymanie tych stołków, bo też jest kolesiem. Oni również zapomnieli, że miasto nie do nich należy. Dlaczego mają czelność to robić i nawet nie krępują się o tym głośno mówić? Bo w tym mieście przyjęła się zasada, że majątek wprawdzie publiczny, ale dochody to sprawa prywatna (partyjna). Nawet się z tym nie za bardzo w poprzedniej kadencji kryli, a my dopiero teraz się dziwimy. Mało tego, że ciągle dowiadujemy się o kolejnych aferach i długach, które odziedziczyliśmy po Listowskim i spółce i które będziemy musieli spłacić, to jeszcze okazuje się, że nie wolno nikogo tknąć. Kilku zwolnionych pracowników Urzędu Miejskiego żąda przywrócenia do pracy, bo zostali zwolnieni podobno za przynależność partyjną. Chyba dobrze się stało, skoro postrzegają sami siebie w pierwszym rzędzie jako towarzyszy partyjnych, a nie fachowców. Ależ perfekcyjna samoocena! Frejman, postać ordynarnie ordynacka, sam odszedł, bo szefowa mu się nie podobała, a na pamiątkę, jak Papkin, zostawił długi. Cóż za klasa! Pani Kloneckiej nie wolno tknąć, bo też przynależy, a poza tym nie przewidziała, że może znaleźć się w stosunku zależności do osoby, którą w kampanii wyborczej opluwała. Gdybyż tylko o to chodziło… Na paplanie osób małych duchem prawdziwe damy nie zwracają uwagi. Tylko czy osoba, która próbuje pozbawić nas wielomilionowej własności powinna pozostać bezkarna? Czy nadal mamy dać się terroryzować i okradać niewielkiej grupce bezczelnych krzykaczy? Na te pytania musi się znaleźć szybko odpowiedź i sposób, w kontekście sprawy CKU również. Możemy jeszcze wykazać odrobinę mądrości przed szkodą, ale czasu zostało niewiele. Później zostanie tylko pytanie: Czemuś biedny?... Big-red Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Free-press Re: CKUiP IP: *.kargowa.sdi.tpnet.pl 09.04.03, 09:20 WRACA CENZURA!!! Może w końcu administrator odpowie dlaczego zniknął wątek? Spory o majątek CKUiP były dla kogoś mocno niewygodne? Co do tego ma Wyborcza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc-cku Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.04.03, 21:28 BIG-RED Gratulacje za ocene stanu faktycznego. Mam nadzieje, ze tym razem nie dojdzie do poufnych ukladow z Pania Prezydent. P.Klonecka i cale jej zaplecze sldowskie jest tak skompromitowane ze juz nie chce sie o tym pisac. Ale caly czas dziala, czego dowody sa na tym forum. Czekam na cha, cha, cha........... Odpowiedz Link Zgłoś