IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 19:12
Dlaczego a forum zniknął artykuł o CKUiP? cenzor?czy długie ręce pani
Kloneckiej?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kaśka Re: CKUiP IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 21:15
      Gość portalu: Fan club napisał(a):

      > Dlaczego a forum zniknął artykuł o CKUiP? cenzor?czy długie ręce pani
      > Kloneckiej?

      To świadczy tylko o tym jak zielonka jest skorumpowana, niezły cyrk. Ktoś się
      widać wyraźnie boi, że mogą wyjść na światło dzienne jakiś przekręty. Bo tylko
      tym można wytłumaczyć, że admin wyciął ten wątek, przecież nikt tam nikogo nie
      obrażał i nie używał wulgarnego słownictwa. Teraz to dopiero nabrałam
      podejrzeń, że niektóre stwierdzenia z tego wątku mogły być prawdziwe :-))
      • Gość: hehe Re: CKUiP IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 22:22
        bo to prawda, tam sa niezle przekrety
        • Gość: mix Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:46
          zajrzyj www.republika.pl/zielonagora_/
      • Gość: mix Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:45
        zajrzyj www.republika.pl/zielonagora_/
      • Gość: były uczeń CKU Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:56
        To co się tam dzieje to przekracza wszelkie pojęcie. Ta szkoła to jeden wielki
        przekręt. Nie wiem dlaczego jeszcze tam nie było żadnej kontroli. Poziom
        nauczania tam to mniej niż dno. Nikt o tym nie mówi, bo każdy się cieszy, że
        zdobywa maturę i stamtąd odchodzi. To najgorsza szkoła w mieście!!!
    • Gość: podatnik Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.04.03, 20:02
      Rzeczywiscie skasowali ten watek! O co chodzi? Czekam na wyjasnienia radnej
      Sadalskiej:
      - czy to prawda ze projekt uchwaly zostal po cichu wycofany i w zamian za co?
      Pragne podkreslic ze jako podatnik ktory lozy na utrzymanie szanownej rady mam
      prawo oczekiwac rzetelnych informacji!
      • Gość: mix Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:47
        zajrzyj www.republika.pl/zielonagora_/
    • Gość: Dred Re: CKUiP IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 04.04.03, 09:40
      Wniosek zostal oficjalnie wycofany.Zadzialal instynkt samozachowawczy.Nie
      kazdy chce umierac za Klonecka.
    • Gość: mix Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.04.03, 19:44
      zajrzyj www.republika.pl/zielonagora_/
    • Gość: abc-cku Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.04.03, 18:27
      Admin-czekam na wyjasnienia co sie stalo z watkiem?
      Na prosbe/polecenie Kloneckiej? Wlamal sie haker?
      Mix-o co chodzi?
      Bankiet na czesc wydawcow certyfikatu ISO-Kema Polska (proponuje sprawdzic na
      stronie inter.) Info w GL - Informacje zwrotne:
      - zaciemnienie spoleczenstwa
      - kadzenie nowej wladzy.
      I to by bylo na tyle. Narazie.
      Pozdrawiam uczciwych pracownikow CKU.
    • Gość: mixer Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.04.03, 10:45
      Centrum Kształcenia Ustawicznego na topie - pierwsze miejsce!!!!
    • Gość: Toja Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.04.03, 18:53
      To bardzo żałosne że w XXI wieku istnieją bandy złodziei, wyposażonych w
      certyfikaty na wzór Średniowiecza. Złodzieje chcą wejść do Unii Europejskiej?
      Po naszych grzbietach? Won hamstwo!!! Na kolana!!!
    • Gość: mixer Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.04.03, 16:47
      CKUiP znowu na pierwszym miejscu.
    • Gość: BIG-RED Re: CKUiP IP: *.kargowa.sdi.tpnet.pl 09.04.03, 09:12
      Że towarzystwo jest szemrane, to wszyscy już doskonale widzą. O większą
      bezczelność naprawdę trudno. Ale może by tak trochę bardziej ogólne wnioski. To
      jest naprawdę ważne, jeśli chcemy normalnie żyć i czuć się w miarę bezpieczni.
      Bo cóż się w Zielonej Górze stało? Pewna pani, wynajęta do zarządzania placówką
      oświatową, za całkiem duże pieniądze, podjęła próbę odebrania właścicielowi
      jego majątku i podarowania go komuś innemu. Ta pani tak się rozpanoszyła, że
      już zapomniała, iż majątek nie do niej należy. Uważa, że może z niego robić
      podarunki.
      Ta pani ma jeszcze równie rozpanoszonych kolesiów. Oni też zostali wynajęci do
      zarządzania, tyle, że miastem. Żeby zapewnić sobie utrzymanie stołków,
      postanowili właścicielowi odebrać jego majątek i oddać komuś, kto gwarantuje
      utrzymanie tych stołków, bo też jest kolesiem. Oni również zapomnieli, że
      miasto nie do nich należy.
      Dlaczego mają czelność to robić i nawet nie krępują się o tym głośno mówić? Bo
      w tym mieście przyjęła się zasada, że majątek wprawdzie publiczny, ale dochody
      to sprawa prywatna (partyjna). Nawet się z tym nie za bardzo w poprzedniej
      kadencji kryli, a my dopiero teraz się dziwimy. Mało tego, że ciągle
      dowiadujemy się o kolejnych aferach i długach, które odziedziczyliśmy po
      Listowskim i spółce i które będziemy musieli spłacić, to jeszcze okazuje się,
      że nie wolno nikogo tknąć.
      Kilku zwolnionych pracowników Urzędu Miejskiego żąda przywrócenia do pracy, bo
      zostali zwolnieni podobno za przynależność partyjną. Chyba dobrze się stało,
      skoro postrzegają sami siebie w pierwszym rzędzie jako towarzyszy partyjnych, a
      nie fachowców. Ależ perfekcyjna samoocena!
      Frejman, postać ordynarnie ordynacka, sam odszedł, bo szefowa mu się nie
      podobała, a na pamiątkę, jak Papkin, zostawił długi. Cóż za klasa!
      Pani Kloneckiej nie wolno tknąć, bo też przynależy, a poza tym nie
      przewidziała, że może znaleźć się w stosunku zależności do osoby, którą w
      kampanii wyborczej opluwała. Gdybyż tylko o to chodziło… Na paplanie osób
      małych duchem prawdziwe damy nie zwracają uwagi.
      Tylko czy osoba, która próbuje pozbawić nas wielomilionowej własności powinna
      pozostać bezkarna? Czy nadal mamy dać się terroryzować i okradać niewielkiej
      grupce bezczelnych krzykaczy?
      Na te pytania musi się znaleźć szybko odpowiedź i sposób, w kontekście sprawy
      CKU również. Możemy jeszcze wykazać odrobinę mądrości przed szkodą, ale czasu
      zostało niewiele. Później zostanie tylko pytanie: Czemuś biedny?...
      Big-red
    • Gość: Free-press Re: CKUiP IP: *.kargowa.sdi.tpnet.pl 09.04.03, 09:20
      WRACA
      CENZURA!!!

      Może w końcu administrator odpowie dlaczego zniknął wątek? Spory o majątek
      CKUiP były dla kogoś mocno niewygodne? Co do tego ma Wyborcza?
    • Gość: abc-cku Re: CKUiP IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.04.03, 21:28
      BIG-RED Gratulacje za ocene stanu faktycznego. Mam nadzieje, ze tym razem nie
      dojdzie do poufnych ukladow z Pania Prezydent. P.Klonecka i cale jej zaplecze
      sldowskie jest tak skompromitowane ze juz nie chce sie o tym pisac. Ale caly
      czas dziala, czego dowody sa na tym forum. Czekam na cha, cha, cha...........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka