dorianne.gray 03.03.09, 16:08 Są dwa wolne miejsca w aucie na koncert do Warszawy, chętnych proszę o pisanie na priv. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mercy Re: Sisters of Mercy IP: *.ztpnet.pl 03.03.09, 18:04 sistersi zagrają w warszawce ?? kiedy i po ile bilety ?? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dorianne.gray Re: Sisters of Mercy 03.03.09, 22:43 www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/hard-heavy/65507-the-sisters-of-mercy.html Bilety na Warszawę już wyprzedane, ale może Ci się uda w Krakowie. Odpowiedz Link Zgłoś