Dodaj do ulubionych

Sisters of Mercy

03.03.09, 16:08
Są dwa wolne miejsca w aucie na koncert do Warszawy, chętnych proszę o pisanie
na priv.
Obserwuj wątek
    • Gość: mercy Re: Sisters of Mercy IP: *.ztpnet.pl 03.03.09, 18:04
      sistersi zagrają w warszawce ?? kiedy i po ile bilety ??

      Pozdrawiam
      • dorianne.gray Re: Sisters of Mercy 03.03.09, 22:43
        www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/hard-heavy/65507-the-sisters-of-mercy.html

        Bilety na Warszawę już wyprzedane, ale może Ci się uda w Krakowie.
    • aski68 witaj dorianne :) 05.03.09, 13:39
      pozdrawiam :)
    • dorianne.gray Up n/t 20.03.09, 17:52

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka