Dodaj do ulubionych

Nowe osiedla

15.12.17, 11:17
Szukamy nowego domu, który będzie wyróżniał się funkcjonalnością połączoną z atrakcyjnym wyglądem. Słyszeliśmy, że takie nowo wybudowane domy na sprzedaż w Tarnowskich Górach cieszą się dużym powodzeniem i są w atrakcyjnych cenach? Zna ktoś takie osiedle?
Obserwuj wątek
    • anna9 Re: Nowe osiedla 21.01.19, 11:32
      Polecam Ci wejść na stronę Family House i zobaczyć jakie aktualnie mają inwestycje. Osobiście jestem zachwycona ich mieszkaniami. Siostra ostatnio od nich kupiła i jest bardzo zadowolona
      • gossipgirl Re: Nowe osiedla 30.01.19, 13:06
        To fakt, sami kupiliśmy mieszkanie w gdańsku w studio morena i przyznaje ze wybor ciekawych mieszkan w gdansku jest spory, ale jakos tak okolica moreny jest moją ulubioną, z jednej strony 10minut i mogę być na śródmieściu a z drugiej parki niedaleko będą, mam nadzieje ze szybko minie ta budowa
      • jaggurt Re: Nowe osiedla 28.04.19, 19:38
        Tak, z tym się zgodzę, podoba mi się to w Gdyni Modern Tower bo tam z okien widać morze a ma być też zrobiony taras widokowy dla mieszkańców
    • lukaszgila Re: Nowe osiedla 29.05.19, 09:22
      Hmm, może nie ten rejon ale ja ostatnio oglądałem ofertę o Vatra System w Jaworzu. I muszę powiedzieć że mi się bardzo podobała :) Mieszkania będą bardzo nowoczesne, a z balkonu widać góry!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka