20.01.18, 16:18
Hejka szukam sprawdzonego, rzetelnego i przede wszystkim wypłacalnego dewelopera działającego we Wrocławiu oraz okolicach tego miasta? Już co nieco się rozglądałam, ale chciałabym poznać Wasze zdanie i doświadczenia. W końcu tu chodzi o duże pieniądze.
Obserwuj wątek
    • anna9 Re: Deweloper 21.01.19, 11:30
      Myślę, że Family House sprosta Twoim oczekiwaniom. Ich inwestycję są budowane na terenie Poznania i okolic. Bardzo fajne wykonanie jak i sama ich lokalizacja. Jestem zadowolonym klientem, także polecam
    • anna9 Re: Deweloper 23.01.19, 15:06
      Kupiłam mieszkanie od Home Invest i jak za taką jakość i wykończenie cena ich jest komicznie śmieszna. Gdybym z nimi nie nawiązała współpracy myślałabym że to jakiś przekręt ale to szczera prawda. W końcu firma która stawia na szczęście i zadowolenie klienta.
    • wintertime Re: Deweloper 30.01.19, 11:11
      Jakis czas temu przenieslismy się do gdanska ze względu na prace męża ale już widzimy ze na wynajem puszczamy w eter kupe kasy i to w sumie niepotrzebnie, dlatego szukamy jakies ciekawej inwestycji mieszkaniowej, wpadlo nam w oko studio morena, ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji, ktoś miał do czynienia z firma polnord i może powiedzieć cos o swoich doświadczeniach
    • nerwowy_stan Re: Deweloper 21.03.19, 23:40
      Pozwolę sobie i ja zabrać głos w dyskusji, tym bardziej, że mam się czym chwalić :)
      Spełniło się życiowe marzenie moje i mojej ślubnej - kupiliśmy mieszkanie. I to nie byle jakie! Nowoczesne, atrakcyjne, wygodne i kameralne jednocześnie.
      Poszukiwania były naprawdę długie i stresujące, tym bardziej, że znajomi mieli doświadczenia takie, jakie mieli… różne, mówiąc ogólnie.
      My trafiliśmy świetnie! Zupełnie przypadkiem znaleźliśmy ofertę Vantage Development - vantage-sa.pl/
      Oferta interesująca, kontakt doskonały, realizacja na najwyższym poziomie :) Jesteśmy naprawdę szczęśliwi :) Inwestycja na całe życie :)
    • jaggurt Re: Deweloper 13.04.19, 11:31
      Z tego co wiem to Atal buduje tam ciągle nowe osiedle, sama widziałam kilka ale pewnie jest dużo więcej bo to bardzo duża firma
    • iwisami Re: Deweloper 24.04.19, 07:34
      A ja Wam powiem, że myślę o tym, żeby w Krakowie osiąść na stałe i słyszałam dobre opinie o nich dom-bud.pl/
      Jak juz inwestować to najlepiej w coś pewnego a znajomi już od nich kupowali mieszkanie, więc chyba i ja pójdę za ich przykładem, żeby kupić fajne mieszkanie, które będzie dobrze zrobione.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka