lulinka 22.09.05, 16:18 witam! No właśnie !Jak się nazywa zespół Andrzeja Lamberta- tego młodego człowieka,który wygrał jedną z edycji "Szansy na sukces) , który śpiewał w Opolu w kwartecie m.in. z Piaskiem ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Gorąco pozdrawiam )))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: glgryz Re: zespół Andrzeja Lamberta IP: *.polskieradio.pl 22.09.05, 16:41 Lamperta. PIN bodajże. Nazwa tak zajebista jak muzyka. Odpowiedz Link Zgłoś