diesel46 27.05.06, 17:32 Dziś między 21.00 a 22.30 będzie mozna posłuchać koncertu jaki zagrali w BBC Radio2. Już można obejrzeć fotki i ściągnąć parę kawałków. www.bbc.co.uk/radio2/soldonsong/whatson/petshopboys_live.shtml -- Andrzo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
verybilingual Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 17:38 Szkoda że tych kawałków nie usłyszymy szczególnie żal mi Dreaming...a propo koncertu, to podałeś angielski czas a u nas? jak to będzie 22-23:30? Odpowiedz Link Zgłoś
diesel46 Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 17:57 verybilingual napisał: > Szkoda że tych kawałków nie usłyszymy szczególnie żal mi Dreaming...a propo > koncertu, to podałeś angielski czas a u nas? jak to będzie 22-23:30? No chyba tak jak piszesz +1h. Szkoda, że nie podają źródła http tego radia bo bym sobie nagrał ale słuchać można przez stronę. -- Andrzo Odpowiedz Link Zgłoś
balshoy Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 19:24 czy "nie jedziemy" teraz na tym samym czasie co Brytyjczycy? Właśnie spojrzałem na ich telegazetę na BBC PRIME.i widzę ,że leci ichni taniec z gwiazdami...godzina się zgadza...ta sama co u nas... a tak w ogole rozkoszuję się teraz AFTRE ALL też z tego koncertu Odpowiedz Link Zgłoś
verybilingual Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 21:19 Właśnie przed chwilą leciała zapowiedź Świetnie brzmi Left To My Own i Jealousy Ja słcuham już od 21:00 Odpowiedz Link Zgłoś
anthares_psb Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 22:51 Ciekawy, czy będzie można gdzieś znaleźć pliki wideo z tego koncertu. Bardzo, bardzo ciekawe były wersje. Odpowiedz Link Zgłoś
diesel46 Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 23:12 o szit a ja dopiero włączyłem Odpowiedz Link Zgłoś
anthares_psb Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 23:23 diesel46 napisał: > o szit a ja dopiero włączyłem oj, leci już, leci . Za chwilkę jest koniec. Odpowiedz Link Zgłoś
diesel46 Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 23:25 anthares_psb napisał: > diesel46 napisał: > > > o szit a ja dopiero włączyłem > > oj, leci już, leci . Za chwilkę jest koniec. > jaaaaaaaaaaa i taki miód na koniec West End Girls!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
verybilingual Re: Live on BBC 27 maja 2006 - relacja 27.05.06, 23:29 Na początku Left To My Own...- wersja z Introspective, potem Rent (Liza version) - szkoda że nie albumowa wersja. The Sodom And Gomorrah Show - z trochę innym intro i słychać było że w wersji live zrezygnowali z kilku instrumentów ale i tak był niezły odlot. +++Tutaj Neil ma małą przerwę+++ Casanova In Hell w wykonaniu mało mi znanego Rufusa Wainwrighta(jego głos świetnie pasował) Friendly Fire - całkowicie wykonany przez Francis Barber, która była też spikerką w Sodom Show. Integral - ostro gitarowa wersja - bardzo dobre. It's alright - jak zawsze piękne, wersja singlowa. Luna Park - na końcu był niezły popis Sylvi Mason James. Nothing has been proved. Jealousy - wersja 12 inch - intro wykonuje Neil dalej śpiewa....Robbie? no po głosie bym nie poznał .It' a sin - wyraźnie słychać mocną gitarkę, wyraźnie trąbki - bardzo dobre, dla mnie troszeczke jak Somewhere version. Indefinite Leave To Remain - jak wersja albumowa. West end girls - tradycyjnie. Koncert bardzo udany. Neil trochę sobie pożartował. Jakoś nie za dobra. - Tak mogę to podsumować Odpowiedz Link Zgłoś
anthares_psb Re: Live on BBC 27 maja 2006 - relacja 27.05.06, 23:37 verybilingual napisał: > Koncert bardzo udany. Neil trochę sobie pożartował. Jakoś nie za dobra. - Tak > mogę to podsumować Chciałem nagrywać cały koncert, ale basy charczały niemiłosiernie, dźwięk był przytłumiony i zgaszony i zrezygnowałem z tego. Ostatni "West End Girls" nagrałem i trochę podłubię przy tym pliku. Odpowiedz Link Zgłoś
diesel46 Re: Live on BBC 27 maja 2006 - relacja 31.05.06, 09:47 > Chciałem nagrywać cały koncert, ale basy charczały niemiłosiernie, dźwięk był przytłumiony i zgaszony i zrezygnowałem z tego. Cały koncert w mp3 już krąży po sieci. -- Andrzo Odpowiedz Link Zgłoś