Dodaj do ulubionych

Live on BBC 27 maja 2006

27.05.06, 17:32
Dziś między 21.00 a 22.30 będzie mozna posłuchać koncertu jaki zagrali w BBC
Radio2. Już można obejrzeć fotki i ściągnąć parę kawałków.

www.bbc.co.uk/radio2/soldonsong/whatson/petshopboys_live.shtml
--
Andrzo
Obserwuj wątek
    • verybilingual Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 17:38
      Szkoda że tych kawałków nie usłyszymy sad szczególnie żal mi Dreaming...a propo
      koncertu, to podałeś angielski czas a u nas? jak to będzie 22-23:30?
      • diesel46 Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 17:57
        verybilingual napisał:

        > Szkoda że tych kawałków nie usłyszymy sad szczególnie żal mi Dreaming...a
        propo
        > koncertu, to podałeś angielski czas a u nas? jak to będzie 22-23:30?

        No chyba tak jak piszesz +1h. Szkoda, że nie podają źródła http tego radia bo
        bym sobie nagrał sad ale słuchać można przez stronę.

        --
        Andrzo
        • balshoy Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 19:24
          czy "nie jedziemy" teraz na tym samym czasie co Brytyjczycy?
          Właśnie spojrzałem na ich telegazetę na BBC PRIME.i widzę ,że leci ichni taniec
          z gwiazdami...godzina się zgadza...ta sama co u nas...
          a tak w ogole rozkoszuję się teraz AFTRE ALL też z tego koncertu smile
          • balshoy Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 19:25
            AFTER ALL ...oczywiście
    • verybilingual Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 21:19
      Właśnie przed chwilą leciała zapowiedź smile Świetnie brzmi Left To My Own i
      Jealousy smile Ja słcuham już od 21:00
      • anthares_psb Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 22:51
        Ciekawy, czy będzie można gdzieś znaleźć pliki wideo z tego koncertu. Bardzo, bardzo ciekawe były wersje.
      • diesel46 Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 23:12
        o szit a ja dopiero włączyłem sad
        • anthares_psb Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 23:23
          diesel46 napisał:

          > o szit a ja dopiero włączyłem sad

          oj, leci już, leci smile. Za chwilkę jest koniec.
          • diesel46 Re: Live on BBC 27 maja 2006 27.05.06, 23:25
            anthares_psb napisał:

            > diesel46 napisał:
            >
            > > o szit a ja dopiero włączyłem sad
            >
            > oj, leci już, leci smile. Za chwilkę jest koniec.
            >
            jaaaaaaaaaaa i taki miód na koniec West End Girls!!!!
        • verybilingual Re: Live on BBC 27 maja 2006 - relacja 27.05.06, 23:29
          Na początku Left To My Own...- wersja z Introspective, potem Rent (Liza
          version) - szkoda że nie albumowa wersja. The Sodom And Gomorrah Show - z
          trochę innym intro i słychać było że w wersji live zrezygnowali z kilku
          instrumentów ale i tak był niezły odlot. +++Tutaj Neil ma małą przerwę+++
          Casanova In Hell w wykonaniu mało mi znanego Rufusa Wainwrighta(jego głos
          świetnie pasował) Friendly Fire - całkowicie wykonany przez Francis Barber,
          która była też spikerką w Sodom Show.
          Integral - ostro gitarowa wersja - bardzo dobre. It's alright - jak zawsze
          piękne, wersja singlowa. Luna Park - na końcu był niezły popis Sylvi Mason
          James. Nothing has been proved. Jealousy - wersja 12 inch - intro wykonuje Neil
          dalej śpiewa....Robbie? no po głosie bym nie poznał big_grin .It' a sin - wyraźnie
          słychać mocną gitarkę, wyraźnie trąbki - bardzo dobre, dla mnie troszeczke jak
          Somewhere version. Indefinite Leave To Remain - jak wersja albumowa. West end
          girls - tradycyjnie.

          Koncert bardzo udany. Neil trochę sobie pożartował. Jakoś nie za dobra. - Tak
          mogę to podsumować smile
          • anthares_psb Re: Live on BBC 27 maja 2006 - relacja 27.05.06, 23:37
            verybilingual napisał:


            > Koncert bardzo udany. Neil trochę sobie pożartował. Jakoś nie za dobra. - Tak
            > mogę to podsumować smile


            Chciałem nagrywać cały koncert, ale basy charczały niemiłosiernie, dźwięk był przytłumiony i zgaszony i zrezygnowałem z tego. Ostatni "West End Girls" nagrałem i trochę podłubię przy tym pliku.
            • diesel46 Re: Live on BBC 27 maja 2006 - relacja 31.05.06, 09:47

              > Chciałem nagrywać cały koncert, ale basy charczały niemiłosiernie, dźwięk był
              przytłumiony i zgaszony i zrezygnowałem z tego.

              Cały koncert w mp3 już krąży po sieci.

              --
              Andrzo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka