Gość: spastic
IP: *.acn.waw.pl
16.07.06, 19:16
Wczoraj na festiwalu Top Trendy, babcia Sława Przybylska, mimo niedomagan
glosu (co normalne jest juz w jej wieku) miala odwage zaspiewac na żywo.
Rowniez dziadek Hulewicz zaspiewal jak mi sie zdaje na zywo. Tymczasem MAANAM
odegral 100% z playbacku swoje 3 kwawalki. Czy to nie jest zwyczajnie zenujace
i niesmaczne?.
Dla mnie - SKANDAL
Ja pomijam juz "poziom" calego festiwalu, ktory w latach ubieglych sprawial o
wiele lepsze wrazenie, ale wystepy z playbacku sa zwyczajnie niesmaczne.