Dodaj do ulubionych

Top Trendy - Sława Przybylska vs MAANAM

IP: *.acn.waw.pl 16.07.06, 19:16
Wczoraj na festiwalu Top Trendy, babcia Sława Przybylska, mimo niedomagan
glosu (co normalne jest juz w jej wieku) miala odwage zaspiewac na żywo.
Rowniez dziadek Hulewicz zaspiewal jak mi sie zdaje na zywo. Tymczasem MAANAM
odegral 100% z playbacku swoje 3 kwawalki. Czy to nie jest zwyczajnie zenujace
i niesmaczne?.
Dla mnie - SKANDAL

Ja pomijam juz "poziom" calego festiwalu, ktory w latach ubieglych sprawial o
wiele lepsze wrazenie, ale wystepy z playbacku sa zwyczajnie niesmaczne.
Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: Top Trendy - Sława Przybylska vs MAANAM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.06, 08:24
      wogole na fesiwalach powinien byc zakaz spiewu z playbacku-a niestety jest
      odwrotnie coraz wiecej artystó to robi,Kora dwa razy wystąpiła na polsatowskim
      festiwalu i dwa razy playback-starciła w moich oczach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka