muszek0
09.07.07, 21:26
pamietacie te wiosła?
"Borisov Bass" kupiłem kiedyś, za młodu, u ruskich na targu. szybko
odsprzedałem, gdyz gra na tak topornym instrumencie była męcząca.
a jolanę jantar bass to nawet jeszcze mam gdzieś w garażu. jak na poczatek
lat dziewiędziesiątych był to całkiem fajny sprzęt. a może mnie się tylko tak
wtedy wydawało?
rock.webbuilder.hostbasket.com/page133142.htm