Gość: polly
IP: *.no / *.gazeta.pl
02.08.03, 16:02
dostalam te plyte od mojego chlopaka, jest po prostu
rewelacyjna, za kazdym razem, kiedy ja slucham, odkrywam coraz
to nowe dzwieki i zawsze inaczej interpretuje kazda piosenke.
zupelnie inaczej brzmia rankie, inaczej w nocy, inaczej gdy
slucham ich sama, a inaczej w tlumie. po prostu nie da sie
opisac, jakie robi na mnie wielkie wrazenie...