Dodaj do ulubionych

Koncert AIR w Palladium

IP: *.4fun.tv 08.10.08, 10:07
Jak Wasze wrażenia? Dla mnie było ok, choć mam pewien niedosyt.
Zabrakło jeszcze jednego muzyka na scenie, żeby oddać wszystkie
smaczki z płyt. W pewnych momentach po prostu brakowało im rąk. A
widać było, że nie wspomagali się żadnymi laptopami i grali tylko w
trzyosobowym składzie.
Całe wydarzenie oceniam jednak na duży +. To wspaniale móc
posłuchać kultowego zespołu i nagrań z absolutnie rewelacyjnej Moon
Safari - chyba głównie na nie czekałem.
Czy ktoś z Was był na spotkaniu z zespołem w Agorze o g.18? Jak ono
wypadło?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka