mallina 21.10.03, 22:51 a ponoc warszawska palma ma zniknac, a Wam przeszkadza czy tez nie? oczywiscie pytam mieszkancow stolicy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vulture Proszę mnie nie zrozumieć dosłownie 21.10.03, 23:07 Ale ja walę tę palmę. Odpowiedz Link Zgłoś
jack9 Re: Proszę mnie nie zrozumieć dosłownie 22.10.03, 08:49 vulture napisał: > Ale ja walę tę palmę. Ja nie walę jej - ona mi wisi ... zwłaszcza że nie jest do końca palmowa ... byc może jest miejscem w jakiś sposób promujacym miasto??? ale dlaczego ma zniknąc ? sponsor skonczył finansowanie? Jeżeli ma płacic za jej utrzymanie miasto to może niech znika... Odpowiedz Link Zgłoś
agentcooper Re: Palma 22.10.03, 10:24 mi sie podoba i byloby mi smutno gdyby jej nie bylo...a utrzymanie o ile wogole kosztuje pewnie grosze. Odpowiedz Link Zgłoś
janek0 Re: Palma 22.10.03, 12:03 mallina napisała: > a ponoc warszawska palma ma zniknac, a Wam przeszkadza > czy tez nie? > oczywiscie pytam mieszkancow stolicy palmy nie damy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: Palma 22.10.03, 15:04 Palma miała być tylko na jakiś czas ustawiona. Most Syreny w końcu też rozebrano. Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: Palma 22.10.03, 15:40 Ale na palmie śnieg się ładniej układał niż na moście syreny. Odpowiedz Link Zgłoś
janek0 Re: Palma 22.10.03, 20:27 vulture napisał: > Palma miała być tylko na jakiś czas ustawiona. Most > Syreny w końcu też > rozebrano. Sam się rozbierz !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
forumowy.pajac zboczeńcy są wśród nas 22.10.03, 22:06 janek0 napisał: > Sam się rozbierz !!!! Ale ja się jeszcze nie rozsypuję... Odpowiedz Link Zgłoś
gaspar4 Re: Palma 22.10.03, 16:09 Widocznie komuś w tej Warszawie od tej palmy palma odbija... Odpowiedz Link Zgłoś