21.10.03, 22:51
a ponoc warszawska palma ma zniknac, a Wam przeszkadza czy tez nie?
oczywiscie pytam mieszkancow stolicysmile
Obserwuj wątek
    • vulture Proszę mnie nie zrozumieć dosłownie 21.10.03, 23:07
      Ale ja walę tę palmę.
      • jack9 Re: Proszę mnie nie zrozumieć dosłownie 22.10.03, 08:49
        vulture napisał:

        > Ale ja walę tę palmę.


        Ja nie walę jej - ona mi wisi ...
        zwłaszcza że nie jest do końca palmowa ... byc może jest miejscem w jakiś
        sposób promujacym miasto???
        ale dlaczego ma zniknąc ? sponsor skonczył finansowanie?
        Jeżeli ma płacic za jej utrzymanie miasto to może niech znika...
    • aislinn Re: Palma 22.10.03, 09:27
      A ja ją lubię. Ale płakać po niej nie będę.
    • agentcooper Re: Palma 22.10.03, 10:24
      mi sie podoba i byloby mi smutno gdyby jej nie bylo...a utrzymanie o ile wogole
      kosztuje pewnie grosze.
    • janek0 Re: Palma 22.10.03, 12:03
      mallina napisała:

      > a ponoc warszawska palma ma zniknac, a Wam przeszkadza
      > czy tez nie?
      > oczywiscie pytam mieszkancow stolicysmile
      palmy nie damy !!!
    • vulture Re: Palma 22.10.03, 15:04
      Palma miała być tylko na jakiś czas ustawiona. Most Syreny w końcu też
      rozebrano.
      • aislinn Re: Palma 22.10.03, 15:40
        Ale na palmie śnieg się ładniej układał niż na moście syreny.
      • janek0 Re: Palma 22.10.03, 20:27
        vulture napisał:

        > Palma miała być tylko na jakiś czas ustawiona. Most
        > Syreny w końcu też
        > rozebrano.
        Sam się rozbierz !!!!
        • forumowy.pajac zboczeńcy są wśród nas 22.10.03, 22:06
          janek0 napisał:
          > Sam się rozbierz !!!!

          Ale ja się jeszcze nie rozsypuję...
    • gaspar4 Re: Palma 22.10.03, 16:09
      Widocznie komuś w tej Warszawie od tej palmy palma odbija...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka