Gość: bastek
IP: 212.180.184.*
19.03.09, 09:50
imho to bardzo duży zawód i regres, pomimo ogromnego szacunku do LT oceniłbym ją jeszcze niżej. nic na tym albumie nie trzyma się kupy, może jakby wybrać z 4-5 numerów i zrobić epkę to dałaby radę.
fajnie, że taka niszowa i zupełnie nieznana w Polsce osoba doczekała się recenzji w dużym portalu, szacunek!