Dodaj do ulubionych

Lisa Shaw - Free: progresu brak

IP: 212.180.184.* 19.03.09, 09:50
imho to bardzo duży zawód i regres, pomimo ogromnego szacunku do LT oceniłbym ją jeszcze niżej. nic na tym albumie nie trzyma się kupy, może jakby wybrać z 4-5 numerów i zrobić epkę to dałaby radę.

fajnie, że taka niszowa i zupełnie nieznana w Polsce osoba doczekała się recenzji w dużym portalu, szacunek!
Obserwuj wątek
    • Gość: SN_V Re: Lisa Shaw - Free: progresu brak IP: 77.79.222.* 19.03.09, 17:30
      Zgadzam się z bastkiem - EPka była by lepszą formą. Też zamkniętą a lepszą jakościowo.

      Trochę szkoda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka