Dodaj do ulubionych

takie pytanie

18.06.12, 09:29
dzieczyny, mam prośbę.
Moze którejś dziecko zbiera naklejki z piłkarzami, albo karty EURO i ma jakieś dodatkowe.
Mój synek jedynie tym się teraz zachwyca, nie ma jako takich zabawek bardzo cieszy się ze zbierania.
Ja natomiast straciłam pracę, jestem załamana. Nie mamy z czego życ, kart już mu nie kupię.
Może ktoś ma niepotrzebne?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka