10.10.11, 08:27
czesc dziwczyny prosba gdzie mozna kupic czyste kartki potrojne skaldane zblizaja sie swita chcialabym wyszyc kartki i obdarowac rodzinke ale gdzie je czyste kupic pozdrawiam ewa
Obserwuj wątek
    • orka70 Re: kartki 10.10.11, 10:31
      Kupiłam po 1 komplecie z róznego rodzaju tutaj,a teraz kupuje papier do wizytówek w papierniczym i robię sama.
      www.kokardka.pl/akcesoria-wyszywania-c-207.html?page=3
    • szaka48 Re: kartki 10.10.11, 10:52
      W zeszłym roku trafiłam w Lidlu, pakowane po 10 szt. za 6 zł, w różnych kolorach i do tego każdy komplet z długopisem żelowym. Trzeba zerkać na ich ofertę, może w tym roku się powtórzy.
      • kakika77 Re: kartki 10.10.11, 22:21
        Ja takie kartki kupuje w kokardce albo na allegro, już powinny się pokazać na allegro. Raz trafiłam w pasmanterii ale cena była wyższa niż wysyłkowa. Pozdrawiam
    • ewusia132 Re: kartki 01.12.11, 10:44
      dziewczyny, a czym mocujecie hafty w tych lidlowych składanych kartkach? mam wyszyte małe obrazki akurat na kartki - karki też mam tylko tak kombinuje jak je przymocować, nawet nabyłam złoty koronek żeby "przyszyć". Pomyślałam, ze może Wy już macie sprawdzony sposób?
      • ubike62 Re: kartki 01.12.11, 14:30
        Uwielbiam przygotowywać kartki,zrobiłam ich już sporo i sprawdzony sposób to taśma dwustronna ale biała.Jest delikatniejsza.Czasami używam kleju do tkanin.
        Zapraszam do pooglądania moich karteczkowych pracsmile
        izia.gallery.ru/
        • ivoncja Re: kartki 01.12.11, 17:45
          A ja bałabym się przyklejać haft taśmą. Kiedyś tak zrobiłam i po dłuższym czasie, gdy zmieniałam ramkę, zauważyłam, że aida pożółkła od kleju. I mam ten sam problem, co Ewusia. smile
          • ubike62 Re: kartki 01.12.11, 18:22
            Haftu oprawianego w ramę nie przyklejam.Natomiast hafty umieszczane w tzw.potrójnej kartce przyklejam jak już wspomniałam tasmą dwustronną białą i nie mam żadnych problemów.Moja siostra kolekcjonuje kartki które jej wysyłam od kilku lat i nic sie z nimi nie dziejewink

izia.gallery.ru/
          • ubike62 Re:do ubike62 05.12.11, 19:49
            Miło mi że podobały Ci się moje kartki.Bardzo lubię je robić a te o ktore pytasz to gotowe k
            kartki,które dość dawno kupiłam na allegrowink

izia.gallery.ru/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka