Dodaj do ulubionych

Coaching ?

27.06.10, 06:33
Każdy etap Twojego życia – mówi dr Stephen Gilligan, jest szansą na
usłyszenie wezwania. Jednak zawsze masz wybór: życie w bezpiecznym,
lecz częściowo martwym świecie, gdzie Twoje ciało jak dziki koń, pod
wpływem emocji biegnie prowadząc Cię bezmyślnie ku swoim rozkoszom,
to życie w nieświadomości lub powrót do pełnego połączenia z życiem,
gdzie otwiera się przed Tobą przestrzeń, która wykracza poza
świadomość. Każde doświadczenie, które przeżywasz, w taki sposób, że
czujesz go każdą cząstką siebie jest możliwością otwarcia na życie,
energię i w efekcie końcowym przemienia życie. Tworzysz mapę z
podróży, jednak możesz ją wyrzucić, kiedy tylko wyruszasz w kolejną,
bo żadne wydarzenie nie jest takie jak poprzednie, a wielość map
jedynie otwiera Cię na kolejne wydarzenia w Twoim życiu,
....zainteresowal mnie ów coaching--hmmmm...

kobiety sukcesu...
Obserwuj wątek
    • pragata Re: Coaching ? 27.06.10, 20:51
      ...Marii,

      Jeśli jesteś kobietą pracującą,jest to sprawą twego szefa czy zatrudni
      takiego doradcę-trenera czy nie.

      Jeśli jednak chcesz się dalej rozwijać indywidualnie,aby nie zardzewieć w fotelu
      - nie jest to proste,
      zależy czego jeszcze pragniesz,oczekujesz od życia.

      Jest obecnie masę książek na rynku księgarskim traktujących o tym,
      niektóre będą prowadzić Cię za rękę,inne pokażą jedynie drogowskazy.
      To Ty wybierasz....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka