groszek-5 24.06.09, 12:38 Dziewczyny! Czy sa juz w Polsce wisnie? Odpowiedzcie,bo chce zamowic w pol. sklepie i zrobic chociaz pare sloiczkow.W tym kraju nic z takich rzeczy nie ma i dlatego wszystko musze zalatwiac tak jak za czasow komunoskich. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koniczynka777 Re: Wisnie 24.06.09, 13:28 Jeszcze nei widzialam,teraz sa truskawki,czeresnie i porzeczki Odpowiedz Link
marii51 Re: Wisnie 24.06.09, 14:07 groszku5 ,tak- jak napisała koniczynka777 wiśnie zielone- mam drzewko wiśni na działce. Odpowiedz Link
agat-a52 Re: Wisnie 24.06.09, 14:08 Groszku narazie w Polsce jeszcze mamy dobrą, zdrową żywność. Lecz pomału u nas też technologie unijne będą obowiązkowe i te rarytasy zastąpione będą żywnością plastikową. Odpowiedz Link
marii51 Re: Wisnie 24.06.09, 14:30 Czeka nas drylowanie- potrzebny fartuch p/deszczowy- one tak pryskają sokiem- trudno póżniej go zlikwidować Zimą za to - pyszne- do paczków- do buŁek drozdzowych, rogalików , itp Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: Wisnie 24.06.09, 19:16 lubie tylko jako wiśniówkę i to domową nie trzeba drylować Odpowiedz Link
marii51 Re: Wisnie 24.06.09, 19:24 mniammmmm- jak ja mogłam o takim specyfiku przepyszności zapomnieć wiśnioweczka- ona nie zdażyła nie raz tak porządnie wydrylować oj- to nie tak się mówi.... Odpowiedz Link