fusiaf
17.05.07, 00:04
Temat trochę OT i dosyć często powtarzany na innych forach... ale co mi tam.
Może znajdzie się ktoś o podobnych zainteresowaniach w moich okolicach. Poza
tym zauważyłam tu kilka nowych duszyczek.
Zaczynam...
Pochodzę i mieszkam w Busku-Zdroju, woj. świętokrzyskie
Oprócz kartkowania i skrapowania namiętnie krzyżykuję (wyszywam), uwielbiam
robić zdjęcia - często żałuję, że nie mam przy sobie aparatu.
Z zawodu jestem informatykiem. To chyba tyle. Jak mi się coś przypomni-
dopiszę.
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych
Agnieszka