Dodaj do ulubionych

Skąd jesteście i czym się zajmujecie?

17.05.07, 00:04
Temat trochę OT i dosyć często powtarzany na innych forach... ale co mi tam.
Może znajdzie się ktoś o podobnych zainteresowaniach w moich okolicach. Poza
tym zauważyłam tu kilka nowych duszyczek.

Zaczynam...
Pochodzę i mieszkam w Busku-Zdroju, woj. świętokrzyskie
Oprócz kartkowania i skrapowania namiętnie krzyżykuję (wyszywam), uwielbiam
robić zdjęcia - często żałuję, że nie mam przy sobie aparatu.
Z zawodu jestem informatykiem. To chyba tyle. Jak mi się coś przypomni-
dopiszę.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych
Agnieszka
Obserwuj wątek
    • annqaa Re: Skąd jesteście i czym się zajmujecie? 17.05.07, 09:04
      studentka z Bielska, mieszkajaca w Trzebini(pod Krakowem) a wychowana jeszcze w
      innym miejscu:)
      robie wszystko co mnie zaintryguje:)
      kartkuje hobbistycznie, zawalam mieszkanie koszykami i roznymi skrawkami- przez
      co juz zostalam nazwana smieciara- ale dlaczego mam wyrzucic kawalek kartoniku
      albo ladnego obrazeczka, karteczki, papieru, wstazki itp- jesli mi sie to
      przyda?
      mam nadzieje ze nie jestem samotna w moich bojach psychicznych jak i fizycztych
      aby to uchronic przed koszem.
      studiuje socjologie...
      pozdrawiam
      • rudaa2 Re: Skąd jesteście i czym się zajmujecie? 17.05.07, 10:19
        Dziewczyny, jest już taki wątek.Przedstawiałyśmy się już w wątku"na dobry
        początek" .To Twój wątek annqaa.Pozdrawiam Grażyna
      • kasiakonwalia Re: Skąd jesteście i czym się zajmujecie? 18.05.07, 16:15
        a ja sie urodzilam i wychowalam w chrzanowie kolo trzebini (chociaz raczej
        mowilo sie, ze to trzebinia jest kolo chrzanowa :D). I tez robie kartki oraz
        zbieram te wszystkie niezwykle przydatne "smieci". obecnie mieszkam w chicago,
        z zawodu jestem pania nauczycielka angielskiego, a teraz "robie w reklamie",
        mozna powiedziec - koordynacja reklamy w magazynach.
        • annqaa chrzanow, trzebinia 21.05.07, 11:20
          hej!!!!!!!!!
          i sie jeszcze nie chwalilas?? a ja tak mocno szukam kogos z moich okolic!
          no coz niestety chicago juz nie jest po drodze.
          pozdrawiam, Ania
    • kasia026 Re: Skąd jesteście i czym się zajmujecie? 19.05.07, 06:22
      mieszkam na wsi 20 km od Kielc

      z zawodu i zamiłowania - nauczycielka
    • aga1975.pn Re: Skąd jesteście i czym się zajmujecie? 19.05.07, 14:01
      No nie mogę aż dwie osoby niedaleko odemnie.Ja jestem z Chrzanowa,pracuję w
      sklepie spoż.Lubię wszelakie prace reczne.
      • annqaa Re: Skąd jesteście i czym się zajmujecie? 21.05.07, 11:21
        hmmm kolejna z chrzanowa:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka