ania1161
02.11.07, 16:06
witajcie
poniewaz moja lodowka z zewnatrz jest brzydka ma duzo odpryskow
przymierzam sie do ozdobienia jej decoupage tylko nie bardzo wiem
jak sie za nia zabrac bo to emalia, do tej pory ozdabialam drewno
wiec jesli macie jakies doswiadczenia albo pomysly to podpowiedzcie
czy ta emalie musze zdrapac, czy uzyc jakichs specjalnych preparatow
itd itp
z gory dziekuje
anna