Dodaj do ulubionych

decu na lodowce

02.11.07, 16:06
witajcie
poniewaz moja lodowka z zewnatrz jest brzydka ma duzo odpryskow
przymierzam sie do ozdobienia jej decoupage tylko nie bardzo wiem
jak sie za nia zabrac bo to emalia, do tej pory ozdabialam drewno
wiec jesli macie jakies doswiadczenia albo pomysly to podpowiedzcie
czy ta emalie musze zdrapac, czy uzyc jakichs specjalnych preparatow
itd itp
z gory dziekuje
anna
Obserwuj wątek
    • greglis Re: decu na lodowce 03.11.07, 11:53
      Myślę, że nie będzie z tm problemu. Jeżeli drzwi lodówki są naprawdę
      brzydkie możesz je przemalować farbą akrylową do drewna i metalu,
      przedtem jednak musisz położyć pod nią primer. Na drzwi lodówkimoże
      wyjść go sporo , więc polecam primer z sklepu budowlanego, najlepiej
      tego samego producenta co farba akrylowa.Jak już przemalujesz możesz
      ozdabiać do woli a już na koniec jednak zabezpieczyć pliuretanem
      .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka