Dodaj do ulubionych

winobranie

IP: *.frombork.sdi.tpnet.pl 07.07.04, 14:15
hej.
wybieram sie do Francji zbierac winogrona (koniec sierpnia).
jesli masz jakies namiary (najlepiej sprawdzone)-daj znac
iwonaskrob@interia.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: aszka26@wp.pl Re: winobranie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.04, 17:21
      Cześć jestem Aśka, mam 21lat i teżbym chętnie pojechała na winobranie,
      najlepiej na początku września, do Francji. Na razie jednak nic nie znalazłam.
      Czekam na kontakt.
    • Gość: anna Re: winobranie IP: *.slp.vectranet.pl / *.slp.vectranet.pl 19.07.04, 22:51
      nie mam doswiadczenia..tzn nie bylam nigdy na winobraniu ale jestem chetna by
      tam pojechac z moim chlopakiem..
    • Gość: Ela Re: winobranie IP: *.customer.m-online.net 20.09.04, 18:30
      sama ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka