Gość: iwona IP: *.frombork.sdi.tpnet.pl 07.07.04, 14:15 hej. wybieram sie do Francji zbierac winogrona (koniec sierpnia). jesli masz jakies namiary (najlepiej sprawdzone)-daj znac iwonaskrob@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aszka26@wp.pl Re: winobranie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.04, 17:21 Cześć jestem Aśka, mam 21lat i teżbym chętnie pojechała na winobranie, najlepiej na początku września, do Francji. Na razie jednak nic nie znalazłam. Czekam na kontakt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: winobranie IP: *.slp.vectranet.pl / *.slp.vectranet.pl 19.07.04, 22:51 nie mam doswiadczenia..tzn nie bylam nigdy na winobraniu ale jestem chetna by tam pojechac z moim chlopakiem.. Odpowiedz Link Zgłoś