Gość: cast IP: *.9-178-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be 14.02.14, 16:10 Cast II. III i IV. o co chodzi w tym stopniowaniu? Jak się przeklada to na zarobki i czy ktoś może mi to w skrócie opisać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: voilà Re: roznice CAST IP: 109.129.193.* 14.02.14, 19:40 Function group I Manual and administrative support-service tasks Function group II Clerical or secretarial tasks, office management and other equivalent tasks Function group III Executive tasks, drafting, accountancy and other equivalent technical tasks Function group IV Administrative, advisory, linguistic and equivalent technical tasks ec.europa.eu/civil_service/docs/salary_contractagents_en.pdf Tutaj nadmienie, iz niezaleznie od stopniowania powaznym atutem jest umietnosc radzenia sobie w sytuacjach wymagajacych samodzielnego myslenia i uzywania google Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anbxl Re: roznice CAST IP: 193.41.42.* 21.02.14, 09:19 Poczytaj na stronie EPSO-tam wszystko jest dokladnie opisane o kazdej grupie ,a tu za duzo pisania....tak, sa roznice w zarobkach nawet kilkaset eu, tak jest nawet w roznicy miedzy stepami (lata doswiadczenia), w przypadku cast fg 2 miedzy step 5 a 6 jest ok 300 eu roznicy.Nie zawsze jest roznica w wykonywanej pracy miedzy AC II a AC III Odpowiedz Link Zgłoś