Dodaj do ulubionych

roznice CAST

IP: *.9-178-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be 14.02.14, 16:10
Cast II. III i IV. o co chodzi w tym stopniowaniu? Jak się przeklada to na zarobki i czy ktoś może mi to w skrócie opisać?
Obserwuj wątek
    • Gość: voilà Re: roznice CAST IP: 109.129.193.* 14.02.14, 19:40
      Function group I
      Manual and administrative support-service tasks
      Function group II
      Clerical or secretarial tasks, office management and other equivalent tasks
      Function group III
      Executive tasks, drafting, accountancy and other equivalent technical tasks
      Function group IV
      Administrative, advisory, linguistic and equivalent technical tasks

      ec.europa.eu/civil_service/docs/salary_contractagents_en.pdf

      Tutaj nadmienie, iz niezaleznie od stopniowania powaznym atutem jest umietnosc radzenia sobie w sytuacjach wymagajacych samodzielnego myslenia i uzywania google
    • Gość: anbxl Re: roznice CAST IP: 193.41.42.* 21.02.14, 09:19
      Poczytaj na stronie EPSO-tam wszystko jest dokladnie opisane o kazdej grupie ,a tu za duzo pisania....tak, sa roznice w zarobkach nawet kilkaset eu, tak jest nawet w roznicy miedzy stepami (lata doswiadczenia), w przypadku cast fg 2 miedzy step 5 a 6 jest ok 300 eu roznicy.Nie zawsze jest roznica w wykonywanej pracy miedzy AC II a AC III
      • Gość: gosc Re: roznice CAST IP: *.scansafe.net 24.02.14, 16:39
        dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka