IP: 62.121.27.* 09.04.05, 13:29
czesc.Od jakiegos czasu mieszkam w Anglii wszystko idzie mi dobrze jestem
naprawde zadowolony. Pewnie jak spora grupa mlodych chlopakow mam problem z
wku. Macie jakis sposob na rozwiazanie tej sprawy.dziekuje za wszystkie rady.
Obserwuj wątek
    • grazia.eni Re: wku 09.04.05, 15:05
      nie mam czasu dokładnie czytać, ale znalazłam tajkie coś:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=115&w=20174201&v=2&s=0
      Mam nadzieję, że skopiowałam dobrze ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka