Gość: kolos
IP: 62.121.27.*
09.04.05, 13:29
czesc.Od jakiegos czasu mieszkam w Anglii wszystko idzie mi dobrze jestem
naprawde zadowolony. Pewnie jak spora grupa mlodych chlopakow mam problem z
wku. Macie jakis sposob na rozwiazanie tej sprawy.dziekuje za wszystkie rady.