Dodaj do ulubionych

Polska "Cyfra plus"

29.06.05, 07:09
zakupilem w Polsce - w sumie za niecale 500 zlotych lacznie z rocznym
abonamentem. Dekoder ( Philips) wart w Nl ok 250 euro.
Wszystkie popularne programy z wyjatkiem "Polsatu".Wczoraj zainstalowalem -
dziala doskonale.
Obserwuj wątek
    • natalya20 Re: Polska "Cyfra plus" 29.06.05, 14:10
      u mnie tez dziala doskonale a polsat jest na cos okolo 300 i polsat 2 tez, bo
      sciaga z satelity, ale przyznam szczerze ze nie cierpie tego programu ze
      wzgledu na reklamy, w porownaniu z innymi kanalami tam jest najgorzej...
      • mister1 Re: Polska "Cyfra plus" 29.06.05, 16:30
        zgadza sie - przejrzalem dzisiaj wszsystkie 500 kanalow i znalazlem dwa ruskie
        oraz dwa "Polsaty" - na polsacie lubilem niegdys "Rodzine zastepcza" z
        Fronczewskim. Reszta to faktycznie glownie szajs...
    • saviera Re: Polska "Cyfra plus" 29.06.05, 17:28
      mister1 napisał:

> zakupilem w Polsce - w sumie za niecale 500 zlotych lacznie z rocznym
      > abonamentem. Dekoder ( Philips) wart w Nl ok 250 euro.
      > Wszystkie popularne programy z wyjatkiem "Polsatu".Wczoraj zainstalowalem -
      > dziala doskonale.

A TV1 i TV2 masz ?!
      Masz Cyfre plus , czy Cyfrowy Polsat ?!
          • mister1 Re: Polska "Cyfra plus" 29.06.05, 19:42
            za niecale 500 zlotych mozna caly zestaw "cyfry" zalatwic do jutra wlacznie.
            ( talerz, wszystkie akcesoria, dekoder "Philipsa" oraz abonament na 12 miesiecy
            i aktywacja) .
            ( 24 zl miesiecznie abonament, dekoder 189, reszta za darmo)
            Dzwon do rodzinki w Polsce !
            ( potem nie wiadomo ile bedzie kosztowalo, chociaz nie sadze, ze fortune)...
            • saviera Re: Polska "Cyfra plus" 29.06.05, 22:56
              mister1 napisał:

> za niecale 500 zlotych mozna caly zestaw "cyfry" zalatwic do jutra wlacznie.
              > ( talerz, wszystkie akcesoria, dekoder "Philipsa" oraz abonament na 12
              miesiecy
              >
              > i aktywacja) .
              > ( 24 zl miesiecznie abonament, dekoder 189, reszta za darmo)
              > Dzwon do rodzinki w Polsce !
              > ( potem nie wiadomo ile bedzie kosztowalo, chociaz nie sadze, ze fortune)...

Ja kilka tygodni temu tutaj weszlam ;
              www.cyfrowypolsat.pl/cennik
              Mam zamiar to w sierpniu kupic :-)))
              Wczesniej pytalam czy masz TVP1 i TVP2 ( TVP3 , tego chyba nie ma)....wczesniej
              zle napisalam....z tego co sie orientuje to na Cyfrze plus nie ma tych
              programow....a moze jednak sa , Mister masz Cyfre Plus w domu , wiec informacje
              z pierwszej reki tez....masz TVP1 I TVP2 ?!
              Nie moge sie zdecydowac , co wybrac CYFROWY POLSAT , a moze jednak CYFRE PLUS ?!
                • nesla Re: Polska "Cyfra plus" 30.06.05, 14:03
                  sie juz dlugo zastanawiam nad kupnem i tak schodzi. napisz cos wiecej, a
                  wlasciwie wszystkie szczegoly od poczatku do konca jak to zalatwiles, jakie
                  programy odbierasz i ile cie to rocznie kosztuje, czy placisz przez kogos w
                  Polsce czy przelewem, czy to rejestrowales na kogos w Polsce? czy sa programy
                  dla dzieci polskojezyczne?
                  • mister1 Re: Polska "Cyfra plus" - do Nesli 30.06.05, 16:35
                    bedac na wakacjach w Karpaczu pojechalem do sklepu Cyfry w Jeleniej Gorze -
                    facet poprosil o dwa dokumenty ( w moim wypadku holenderski paszport i takiez
                    prawo jazdy plus jakis adres kontaktowy w Polsce - rodziny czy znajomych)z
                    ktorych sobie zrobil fotokopie.Poprosil, by sie za godzine zglosic. Po godzinie
                    zestaw juz lezal zapakowany - 189 zl dekoder (na wlasnosc) plus darmo talerz
                    plus osprzet. Aktywacja kosztowala zlotowke. Zaplacilem tez za 12 miesiecy
                    abonamentu ( a 24 zl za miesiac) i podpisalem kontrakt, ktory mnie do niczego
                    nie zobowiazuje ( chyba, zebym chcial placic co miesiac za abonament). Po roku
                    moge dalej placic np.karta kredytowa przez internet. W Nl wymienilem stary
                    analogowy tuner satelitarny na Philipsa Cyfry i juz wszystko gralo.
                • saviera Re: Polska "Cyfra plus" 30.06.05, 16:10
                  mister1 napisał:

> Mam TVP1 , 2 oraz 3 ( trojka lokalna - glownie leci tam kabarecik z
                  > ul.Wiejskiej)a takze Polonia , TVN ( kilka),dwa Polsaty i kupa innych,
                  > komercjalnych.

Dzieki :-))
                  O to wlasnie mi chodzilo.....co tydzien kupuje polska gazete "Info-Top" , sa
                  tam wyszczegolnione programy satelitarne dla cyfry+ i CyfraPolsat....nie wiem
                  dlaczego ale zawsze podaja ze na Cyfrze Plus nie ma TVP1 , TVP 2.....okazuje
                  sie ze te programy Cyfra Plus tez sciaga :-))
                  www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?menu=19&kategoria=polskie
                  Teraz musze sie tylko zdecydowac , a to najtrudniejsze.....
                  • mister1 Re: Polska "Cyfra plus" 30.06.05, 16:39
                    poza tymi prgramami podanymi w linku jest cala masa innych polskojezycznych
                    PS
                    zdaje sie, ze dekoder Polsatu nie dekoduje TVP - cos o tym czytalem, ze Solorz
                    nie mogl sie na ten temat dogadac z TVP i dal te programy po piracku a czy sa,
                    czy tez ich nie ma nie wiem.
                    • saviera Re: Polska "Cyfra plus" 30.06.05, 17:31
                      mister1 napisał:

> poza tymi prgramami podanymi w linku jest cala masa innych polskojezycznych
                      > PS
                      > zdaje sie, ze dekoder Polsatu nie dekoduje TVP - cos o tym czytalem, ze
                      Solorz
                      > nie mogl sie na ten temat dogadac z TVP i dal te programy po piracku a czy
                      sa,
                      > czy tez ich nie ma nie wiem.

Mister , jeszcze podpowiedz ktory pakiet masz.....jakos nie moge dojsc o co
                      chodzi z tymi pakietami , ze cena sie roznia to widze....?!

• saviera Re: Polska "Cyfra plus" 01.09.05, 17:33
                              mister1 napisał:

> mniej,wiecej to samo co "cyfra" - bo tam 24 zlociszy miesiecznie ( tez
                              > najtanszy pakiet, ale wystarczajacy az nadto...)

Moj brat kupil mi wczoraj Cyfre+ , zaplacil troche ponad 500 zlotych ,
                              abonament na caly rok ( 24 zlote miesiecznie ) tak jak pisal mister :-)))
                              Abonament 24 zlote za miesiac , to pakiet startowy ....zadna promocja ;-)))
                              • sarenka7777 Re: Polska "Cyfra plus" 05.09.05, 11:13
                                Ja mam Cyfrowy Polsat - jestem z niego bardzo zadowolona ale nie kupilam go
                                dlatego tylko bo wole Polsat (nic z tych rzeczy :) ale Cyfra nie daje dekodera
                                na wlasnosc czyli jak nie bedziemy chcieli juz placic wiecej - musimy dekoder
                                oddac. Przy Polsacie kupujesz dokoder (nowy) i jesli kiedys zrezygnujesz - to
                                po prostu odbierasz programy niekodowane jakze "zwyklej" satelity ...tak nam
                                powiedzieli w sklepie przynajmniej :)
                                • saviera Re: Polska "Cyfra plus" 05.09.05, 11:18
                                  sarenka7777 napisała:

> Ja mam Cyfrowy Polsat - jestem z niego bardzo zadowolona ale nie kupilam go
                                  > dlatego tylko bo wole Polsat (nic z tych rzeczy :) ale Cyfra nie daje
                                  dekodera
                                  > na wlasnosc czyli jak nie bedziemy chcieli juz placic wiecej - musimy dekoder
                                  > oddac. Przy Polsacie kupujesz dokoder (nowy) i jesli kiedys zrezygnujesz - to
                                  > po prostu odbierasz programy niekodowane jakze "zwyklej" satelity ...tak nam
                                  > powiedzieli w sklepie przynajmniej :)

Ja kupilam tuner w CYFRA+ na wlasnosc , zaplacilam okolo 180 zlotych....jezeli
                                  zrezygnuje z abonamentu , podobnie jak w Cyfra Polsat , bede miala tylko
                                  programy niekodowane :-)))
      • aneste Re: kto ma " Fergusona" ? 08.09.05, 11:20
        Mam Fergusona w Polsce i calkiem niezle to dziala.Zasadniczo caly pakiet
        Polsatu za free a okresowo bywala tez do tego Cyfra+ i kilkaset jeszcze innych
        programow.Obsluga nie jest specjalnie skomplikowana-mysle tu o okresowych
        zmianach oprogramowania.Pzdr

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka