IP: *.infinity.net.pl / *.z.infinity.net.pl 29.05.05, 13:55
Na stronie narodowego funduszu zdrowia napisane jest ze do wniosku o wydanie
formularza e-111 nalezy dolozyc dokument potwierdzajacy ub.zdrowotne i ksero
dok.potwierdzajacego ze jestem spokrewniona z ta osoba ktora mnie
ubezpiecza;) (jestem ubezpieczona u mamy)jaki to dokument?.Studiuje.czy te
dokumenty plus legitymacja studencka wystarcza?
Obserwuj wątek
    • Gość: Lukash Re: E-111 IP: *.petrus.com.pl 29.05.05, 20:08
      mam taka sama sytuacje, musisz zrobic xero legitki studenckiej i kasiazeczki
      ubezp. matki. pzdr
      • Gość: aga Re: E-111 IP: *.infinity.net.pl / *.z.infinity.net.pl 29.05.05, 20:34
        dzieki.a moge spytac gdzie sie wybierasz i kiedy?:)
        • Gość: Lukash Re: E-111 IP: *.petrus.com.pl 29.05.05, 21:29
          anglia-lipiec
        • Gość: Lukash Re: E-111 IP: *.petrus.com.pl 30.05.05, 19:19
          Tylko ze e-111 jest na cele turystyczne, pamietaj o tym!
          Apropo a Ty gdzie sie wybierasz?
          • Gość: aga Re: E-111 IP: *.infinity.net.pl / *.z.infinity.net.pl 30.05.05, 23:40
            hmm a na pracownicze cele to ktory papierek?;)ja sie wybieram do Glasgow za 2
            tyg.
            • Gość: Lukash Re: E-111 IP: *.petrus.com.pl 30.05.05, 23:54
              Jezeli bedziesz pracowac tam legalnie to rzecz jasna placisz skladki do ich
              ubezpieczyciela i masz zagwarantowana opieke gdyby cos. A na czarno to nie
              wiem;-) milego wyjazdu:)
              • Gość: ??? Re: E-111 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.05, 00:47
                legalnie to moze pracować w ....... Soho
                • Gość: ania Re: E-111 IP: *.westsussex.gov.uk 31.05.05, 19:08
                  ja tam zabieram e-111 jak jade do Polski z wizyta...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka