Gość: aga
IP: *.infinity.net.pl / *.z.infinity.net.pl
29.05.05, 13:55
Na stronie narodowego funduszu zdrowia napisane jest ze do wniosku o wydanie
formularza e-111 nalezy dolozyc dokument potwierdzajacy ub.zdrowotne i ksero
dok.potwierdzajacego ze jestem spokrewniona z ta osoba ktora mnie
ubezpiecza;) (jestem ubezpieczona u mamy)jaki to dokument?.Studiuje.czy te
dokumenty plus legitymacja studencka wystarcza?