Dodaj do ulubionych

Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS

IP: 194.83.172.* 25.08.05, 13:34
Nie wiem dlaczego wszyscy narzekaja... ja znalazlem w ciagu 3 miesiecy prace
w Szkocji w hotelu 5 dwiazdkowym, wszystko zalatwilem nie wychodzac z domu,
teraz pracuje tutaj za ok. 5000 na miesiac, mam pokoj+ jedzenie. Studiuje
dziennie - teraz bedzie ostatni rok czyli praca magisterska... i naprawde nie
chce mi sie wracac to Polski. Polecam wszystkim...wystarczy tylko bardzo
chciec tak jak ja chcialem... Pozdrawiam z cudownej Szkocji
JJ
Obserwuj wątek
    • Gość: S.P. Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS IP: *.sm-rozstaje.pl 25.08.05, 14:51
      To daj namiary na pracodawcę!
      Jak długo pracujesz i co dokładnie robisz?
      • marti-78 Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS 25.08.05, 15:50
        ja tez mialem szczescie ale po 7 m-cach znalazlem lepsza prace (ost 4 tyg 2150
        £) nie jestem taki glupi i nigdy nie dam namiarow na pracodawce
        jest tu jeden polak i troche obniza poziom i srednia-smierdzacy len
        m
    • lukjach Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS 25.08.05, 14:55
      Ja tez pracuje al ew uk w biurze i za tydz. juz wracam do pl, ale na 100%
      bedzie powrot no bo u nas to sobie nidgy auta nie kupie, a tu juz po roku
      piekne i luksusowe, olala!
    • Gość: XYZ Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS IP: *.toya.net.pl 25.08.05, 15:32
      Czy mozesz napisac w jaki sposob znalazles te prace? Przed wyjazdem szukales
      jej w internecie? Wysylales swoja oferte do roznych hoteli?

      Co konkretnie robisz? I jak sie to ma do Twojego wczesniejszego
      wyksztalcenia/doswiadczenia zawodowego? Jak udalo Ci sie pogodzic prace ze
      studiami?

      Z gory dziekuje i pozdrawiam...
    • Gość: jj Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS IP: 194.83.172.* 25.08.05, 17:16
      Powiem wam szczerze ze szukalem od polowy lutego a pod koniec maja juz
      wiedzialem wszystko na pewno i mialem papiery. Wyjechalem na poczatku czerwca i
      bede tutaj prawie do konca pazdziernika.
      Namiarow nie dam z wiadomych powodow. Jak ktos inteligentny to zrozumie :))
      Moze to nie jest to co chce w zyciu robic ale jak na pierwszy wyjazd za granice
      do pracy to nie jest zle: sprzatam w hotelu - biegam z odkurzaczem - sale
      konferencyjne,bary,restauracje etc. Poza tym dorabiam jeszcze na restauracji w
      owym hotelu jako kelner. Praca jest generalnie 3 zmianowa 2 dni w tygodniu
      wolnego.
      Generalnie szukalem po portalach pracy - angielskich i szkockich - W ZYCIU NIE
      SZUKAJCIE NA PORTALACH POLSKICH pracy w UK!!!!
      Poza tym wysylalem takze oferty do hoteli prawie w calej UK :D
      Nikt nie wierzyl ze znajde - i bardzo grubo sie mylili.
      A zawzialem sie tak kiedy okolo lutego przeczytalem na forum gazety jak to sie
      robi jak to praca JEST w UK. I od tego momentu sie zawzialem. Potrafilem wyslac
      jednego dnia 100 ofert - siedzialem po 6-8 h dziennie oczywiscie takze
      studiujac.
      Za rok jak zrobi mgr mam nadzieje wrocic tu na rok albo dwa - ale raczej na
      kelnera... hehe. A poza tym to zobaczymy co mi zycie zgotuje po powrocie, moze
      jakos inaczej sie ulozy.
      A jak jakis madrala mi bedzie sypal texty ze nie mam ambicji etc. to niech mi
      znajdzie prace po studiach albo w czasie studiow za ok 4000-5000 na miesiac...
      Poza tym nie mam takze angielskiego plynnego tazke to tez jest dobry motyw aby
      sie tutaj nauczyc.
      A zycie jest totalnie inne niz w Polsce. Grajkow nikt z aut nie wyjmuje, za
      jedna pensje kumpel sobie kupil BMW '92 w bardzo dobrym stanie etc etc. Po
      prostu przeliczajac ze w Polsce zarabiasz 800 zl a tu 800 £ to jest naprawde
      WIELKA roznica.
      Pozdrawiam ziomali i 3mam za Was kciuki.
      jj

      Aha, ze studiami to nie ma nic wspolnego - to co robie a to co studiuje.. ale
      nie narzekam. Najfajniej ze spotkalem tu takich ludzi z Polski ze... o matko. W
      Polsce chyba w zyciu bym nie spotkal tak zajebistych ludzi. Mozliwe ze mam
      szczescie.
      • Gość: kkk Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 10:55
        I ja też wiem co to za hotel ale rówmież kurna nie powiem
        bo wystarczy wpisać w www.google.com "HOTELS" prawda "jj"
        • Gość: :-) Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 17:36
          hej, jak ktos szuka pracy w malym hotelu w Szkocji, zna angielski i chcialaby
          pracowac w kuchni, niech wysle do siebie namiary na lookingforajob@gazeta.pl
          • Gość: maya2006 Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS IP: *.adsl.alicedsl.de 27.08.05, 20:56
            tak - daj namiary...

            nie dawajcie nigdy namiarow dla innych bo polaczki was wykorzystaja i przyjda
            pracowac za 1 funta mniej bo kazdy polak to qrva i swinja
            • Gość: ... Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.08.05, 22:21
              JJ, a ile 5- gwiazdkowych hoteli jest w tym twoim Clackmannanshire?
    • Gość: c Minimalna Placa IP: *.uk.tpnet.intra / 193.195.73.* 30.08.05, 13:42
      Ludzie czym jj sie podnieca.
      Zarabia minimalna place czyli nieco ponad £800/m.
      Ta kasa w UK ma wartosc okolo 1600PLN/m w Polsce.
      Oczywiscie ze to by bylo duzo w PL jak by sie nie placilo za jedzenie i kwatere.
      Ale jezeli jj chcialby zyc w miare przyzwoicie to by zyl na syk.
      Podsumowujac fucha dobra dla studentow.
      Odnosinie BM-ki. Takimi zechani tu nik nie jezdzi dlatego sa takie tanie.
      Jak sie w niej zepusie to kolo wiecej zaplaci za naprawe niz zaplacil za
      samochod. Warsztaty biara ok £30-£40/h. Poza tym jak bedzie ja chcial zlomowac
      to zaplaci kolejne £100.

      Pozdr.


    • gosc1gosc Re: Ja pracuje w Szkocji w hotelu 5 STARS 16.08.18, 15:35
      Czesc, doradz mi gdzie szukac dobrze platnej pracy, na jakich stronach www?
      Interesuje mnie praca w hotelu na recpecji lub jako pokojowka.
      Znam dobrze j angielski

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka