Gość: jj
IP: 194.83.172.*
25.08.05, 13:34
Nie wiem dlaczego wszyscy narzekaja... ja znalazlem w ciagu 3 miesiecy prace
w Szkocji w hotelu 5 dwiazdkowym, wszystko zalatwilem nie wychodzac z domu,
teraz pracuje tutaj za ok. 5000 na miesiac, mam pokoj+ jedzenie. Studiuje
dziennie - teraz bedzie ostatni rok czyli praca magisterska... i naprawde nie
chce mi sie wracac to Polski. Polecam wszystkim...wystarczy tylko bardzo
chciec tak jak ja chcialem... Pozdrawiam z cudownej Szkocji
JJ