06.09.06, 09:22
witam,
szukam pracy dla mojej mamy jako opiekunki do osob starszych,
jesli ktos poszukuje kogos takiego,ale na terenie Niemiec,w poblizu Hamburga
prosilabym o kontakt
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka