14.10.06, 21:14
jak bylo - czy wypadl dobrze ja zawsze???
prosze o trochre informacji na temat koncertu malenczuka
Obserwuj wątek
    • napolnoc Re: koncert 15.10.06, 01:53
      SUUUUper sie bawilam,bylo bardzo fajnie, zeszlo sie sporo Polakow, wiele znajomych twarzy, kilka
      przesymatycznych ludzi poznalam, fajnie sobie popiwkowalismy, pogadalismy. Ja mam bardzo mile
      odczucia, a inni? Kto jeszcze sie fajnie bawil ???
      • monivk Re: koncert 15.10.06, 10:59
        ja sie fajnie bawilam.na macka gapilam sie jak zahipnotyzowana,bo ta jego
        osobowosc.....koncert pierszoklasowy.publika....hm.kilka razy maciej musial
        wznosic sie ponad nia.jak zwykle pokazal profesjonalizm.dla mnie to naprawde
        wspanialy wyspiewany poeta.i jakie cudne,szczere rzeczy ma do powiedzenia.
        • a.polonia Re: koncert 15.10.06, 11:58
          Wlasciwie to nic nie mam do dodania :)), oprocz tego, ze sie "troche"
          spoznilysmy z Astarte, haha (nie polecam jazdy samochodem po Utrechcie BEZ
          MAPY :))
          szkoda tylko, ze tak malo osob z forum sie zjawilo, myslalysmy, ze bedzie
          wiekszy odzew, ale moze nastepnym razem.
          Po koncercie poszlismy jeszcze na piwko, i znowu szkoda, ze tak krotko, ale
          musielismy zdazyc na pociagi. Jestescie super, mam nadzieje, ze jeszcze sie
          kiedys spotkamy, bo troche spraw trzeba by obgadac w szczegolach, mam
          niedosyt :))).

Ide sobie puscic Pudelsow :)))

• astarte7 Re: koncert 15.10.06, 12:09
            ha ha, no, ale spoznilysmy sie TYLKO na 4 piosenki :-) Fajnie by bylo, gdyby
            czesciej takie imprezy sie odbywaly, bo jest to na prawde fajna okazja do
            spotkan i poznan. Choc na wczorajszym koncercie bylo tylko 40 osob, to
            zdecydowanie wystarczylo, zeby milo spedzic czas.
            To co, zapraszamy teraz Kazika?
                • napolnoc Re: koncert 16.10.06, 00:17
                  Ja mam tez pare fajnych zdjec i kawalek nagrania (ups!) gdy spiewal moj ulubiony song :))))
                  Wymienmy sie wogole fotkami, na maila.
                  Pola, moglabys zamiescic zdjecie z "misiem" na forum, hehe.
                  • a.polonia Re: koncert 16.10.06, 00:44
                    Napolnoc, ja mam kiepskie zdjecia, poruszone :( Nie wiem, dlaczego nie zrobilam
                    zdjec pozniej w knajpie :)
                    Ale fajne zdjecie zostalo zrobione aparatem monikv, ja bardzo prosze o fotke :)
                    • monivk Re: koncert 16.10.06, 10:08
                      no pola,to jak sie przytulamy do maciusia;).no tak ,tylko,ze zdjecie zostalo
                      zrobione aparatem na klisze.klisza w polowie wypstrykana:)chyba,ze dacie mi
                      powod ,zeby ja skonczyc:D
                • napolnoc Re: koncert 16.10.06, 21:17
                  Problem z zdjeciem grupowym polega na tym, ze "misiek" uciekl, hehe.
                  Steff porobil troche, jak znajde jutro chwilke to Wam na maile powysylam. I filmik tez, a co :P
                  • moore_ash Re: koncert 19.10.06, 02:12
                    koncercik spoko chociaz szczerze mowiac wole malenczuka z sespolem. no, ale
                    lepszy rydz niz nic. grubo sie natomiast zawiodlem na organizacji. to dziecko z
                    kwiatami i proba zrobienia grupowej fotki zalatywaly mi jakas pierwszomajowa
                    akademia. brakowalo jeszcze zeby konsul przywital sie z malenczukiem jak
                    brezniew z gierkiem...

pzdr.
                    tb

p.s. ale i tak najbardziej podobalo mi sie pokoncertowe poszukiwanie samochodu:>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka