andrzej2301 18.12.06, 13:56 Szukam pracy jako kierowca Autobusu najchętniej Niemczech w turystyce.Obecnie pracuje w komunikacji miejskiej dużego miasta ale chciałbym wyjechać.mój e-mail andrzej2301@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj