Dodaj do ulubionych

Kierowca Autobusu

18.12.06, 13:56
Szukam pracy jako kierowca Autobusu najchętniej Niemczech w turystyce.Obecnie
pracuje w komunikacji miejskiej dużego miasta ale chciałbym wyjechać.mój
e-mail andrzej2301@gazeta.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka