Dodaj do ulubionych

Work service Wrocław

04.03.09, 19:04
Cos na temat firmy work service, zna ktos , mam jechac przez nich do pracy we
francji..
Obserwuj wątek
    • dina8 Re: Work service Wrocław 05.03.09, 15:19
      Ja próbuję się do tej firmy dodzwonić od 4 dni do Wrocławia. Nikt nie odbiera.
      Do jakiej pracy jedziesz?
      • lejla22 Re: Work service Wrocław 05.03.09, 22:18
        ja jade jako kelnerka do restauracji....slyszalam i czytalam rozne opinie, w
        sumie tak samo jest duzo pozytywnych jak i negatywnych....a Ty jako kto chcesz
        jechac?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka