lejla22 04.03.09, 19:04 Cos na temat firmy work service, zna ktos , mam jechac przez nich do pracy we francji.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dina8 Re: Work service Wrocław 05.03.09, 15:19 Ja próbuję się do tej firmy dodzwonić od 4 dni do Wrocławia. Nikt nie odbiera. Do jakiej pracy jedziesz? Odpowiedz Link Zgłoś
lejla22 Re: Work service Wrocław 05.03.09, 22:18 ja jade jako kelnerka do restauracji....slyszalam i czytalam rozne opinie, w sumie tak samo jest duzo pozytywnych jak i negatywnych....a Ty jako kto chcesz jechac? Odpowiedz Link Zgłoś