malarz2 31.03.07, 21:13 Słaby zespół, słaby kierowca. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sebo450 Adrian Sutil IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.07, 19:55 on jest słaby prawie ani jednego wyscigu nie ukonczy ale to tez pszez samochód Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ułan Adrian Sutil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.08, 15:54 Jaki pianista? Co to za notka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wku...ony Re: Adrian Sutil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.09, 19:32 Ku... mac, ja pie....!! Ciekawe czy jak będę klnął to ktoś zmieni tą jebaną biografie! Odpowiedz Link Zgłoś