lindown1 26.12.09, 16:30 Islam religia pokoju, a to kolejny wyjatek potwierdzajacy regule. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
realrusek [...] 26.12.09, 17:06 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
paulhandyman Re: Terrorysta z al Kaidy czy nieudacznik 26.12.09, 17:32 lindown1 napisał: > Islam religia pokoju, a to kolejny wyjatek potwierdzajacy regule. każda religia niezależnie czy to jest islam, katolicyzm, judaizm czy inna sekta jest narzędziem prania mózgu i jako taka jest niebezpieczna. Miliony jeśli nie miliardy ludzi na świecie zginęło w wojnach religijnych na przestrzeni wieków. Religia chrześcijańska ma także na sumieniu wiele istnień ludzkich za które JPII przeprosił - mówiąc sorry. Należy dążyć do tępienia ciemnoty na świecie - a pierwszym tego krokiem jest zapobieganie wierze w gusła. Pod "płaszczykiem" niewinnej wiary w boga tworzy się bestie zdolne do nienawiści (patrz xionc grzyb i jego trzódka), przemocy a nawet terroryzmu. Ja bym wsadzał każdego, kto obiecuje jakieś życie po śmierci lub inne cudowności do więzienia - profilaktycznie. Jeśli nawet założymy istnienie boga to on przede wszystkim dał człowiekowi rozum, by ten korzystał z niego a nie bezmyślnie wierzył w pierdoły o allachu, baranku czy innych smokach ze starego testamentu - AMEN Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Ciebie tez trzeba obadac... 27.12.09, 06:09 Twoja glupota jest niebezpieczna dla otoczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
marian_porucha Re: Ciebie tez trzeba obadac... 27.12.09, 09:20 No, Edek, twoja argumentacja mnie przytłoczyła, choćbym nie chciał, to muszę przyznać ci rację. Odpowiedz Link Zgłoś
peacemaker_2 Re: Terrorysta z al Kaidy czy nieudacznik 26.12.09, 17:36 Katolicyzm to religia pokoju, a Krucjaty to były pierwsze misje pokojowe. Odpowiedz Link Zgłoś
pm987 Re: Terrorysta z al Kaidy czy nieudacznik 26.12.09, 18:50 Daty, ,podaj daty krucjat. Odpowiedz Link Zgłoś
peacemaker_2 Re: Terrorysta z al Kaidy czy nieudacznik 27.12.09, 00:58 Wszystkich czy tylko tych do Ziemii Świętej? Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Tobie trzeba zrobic... 27.12.09, 06:14 SPECJALNA KRUCJATE,bo jestes buc kwadratowy. Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 Ktos jeszcze popiera islam? 26.12.09, 17:41 Dzika ideologia analfabety z gnojmekki. Odpowiedz Link Zgłoś
kosmiczny_swir To może być jakakolwiek religia 26.12.09, 22:38 To może być jakakolwiek religia albo ideologia. Ludzie zawsze znajdą powód, żeby się zabijać. Odpowiedz Link Zgłoś
awrukawrukawruk Re: To może być jakakolwiek religia 26.12.09, 23:56 no to napisz prosze przedstawiciele jakiej innej religii dokonuja masowo zamachow samobojczych? Buddysci? Protestanci? Katolicy moze? Odpowiedz Link Zgłoś
kosmiczny_swir Re: To może być jakakolwiek religia 27.12.09, 02:02 Japońscy kamikadze to kim byli? Buddystami Zen przecież. W wyniku podziału na katolików i protestantów Europa szlachtowała się przez pół wieku. Mówienie, że jakaś religia jest zła albo dobra nie ma sensu. Religia to tylko środek manipulacji masowej świadomości. Tę rolę we współczenym świecie w coraz większysm stopinu wypełniają media. Największym problemem w mediach jest brak demokracji. Kasta dziennikarzy z ogranizacji która ma kasę na to, żeby zdobyć dominującą pozycję na rynku przekazuje informacje na swój sposób. Dziennikarstwo niezależne nie jest niestety w mainstreamie. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Jestes swirem, to swirujesz.... 27.12.09, 06:22 Mozna miec nawalone w lebku,ale nie trzeba sie tym popisywac. Odpowiedz Link Zgłoś
paulhandyman Re: To może być jakakolwiek religia 27.12.09, 17:18 kosmiczny_swir napisał: > Japońscy kamikadze to kim byli? Buddystami Zen przecież. W wyniku podziału na > katolików i protestantów Europa szlachtowała się przez pół wieku. > > Mówienie, że jakaś religia jest zła albo dobra nie ma sensu. Religia to tylko > środek manipulacji masowej świadomości. Tę rolę we współczenym świecie w coraz > większysm stopinu wypełniają media. Największym problemem w mediach jest brak > demokracji. Kasta dziennikarzy z ogranizacji która ma kasę na to, żeby zdobyć > dominującą pozycję na rynku przekazuje informacje na swój sposób. Dziennikarstw > o > niezależne nie jest niestety w mainstreamie. dokładnie jak przedmówca pisze !!! Dodał bym tylko jeszcze do tego, ze każda regligia, ideologia ma za zadanie "wyłączyć" myślenie u mas by kierować nim jak bydłem. Między innymi dlatego w chrześcijaństwie jest bóg pod postacią Jezusa, któremu trzeba się "oddać", zawierzyć wbrew sobie. Księża oczywiście są pośrednikami w kontaktach z Jezusem w związku z tym trzeba zaufać im i oddać się w 100%. To oni "podają" prawdę i nie należy z nią dyskutować, bo to jest "mądrość" wyższa niż wynika z użycia własnego rozumu. Zgodnie z tą ideologią, bóg stworzył nas idiotami, którzy potrzebują słuchać "prawd objawionych" po przez jego pośredników. Co to za bóg, który chowa się gdzieś w chmurach, stowrzył człowieka "przygłupiego" i na złość dał mu jeszcze rozum, by ten "kombinował" ??? Odpowiedz Link Zgłoś
061445h Niejasne kulisy zamachu w Detroit 26.12.09, 18:53 Na zdjeciu jest samolot amerykanskich lini Delta a nie MW. Opublikowaliscie to samo zdjecie co serwis MSN ale tam bylo podpisane jako identyczny samolot NorthWest Airlines. Odpowiedz Link Zgłoś
extrafresh Re: Niejasne kulisy zamachu w Detroit 26.12.09, 22:40 On October 29, 2008, Delta completed its merger with Northwest Airlines to form the world's largest commercial carrier.[9] In February 2009, the airline began consolidating gates and ticket counters at airports where both Delta and Northwest operate. The consolidation will be completed by February 2010.[10] Delta carries more passengers across the Atlantic than any other carrier worldwide. As of October 2009, Delta expected to receive a single operating certificate for the merged airline from the Federal Aviation Administration by the end of the year.[11] Odpowiedz Link Zgłoś
janeks-dwa Re: Niejasne kulisy zamachu w Detroit 27.12.09, 05:03 delta wykopila NW air Odpowiedz Link Zgłoś
astygmatyk Bez portek 26.12.09, 19:49 I doopa zbita. Teraz bedziemy do Ameryki fruwac bez portek, zeby wszystko bylo jasne... Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar Będzie trzeba golić nogi 26.12.09, 22:33 Najgorsze jeszcze przed nami. W końcu jakiś Arab wsadzi sobie bombę w ... toto i potem każdemu przez pół roku będą sprawdzali zawartość. Jak komuś będą się ręce trzęsły, celnik zrobi lewatywę. Odpowiedz Link Zgłoś
peacemaker_2 Re: Będzie trzeba golić nogi 26.12.09, 23:34 Lewatywę i cewnikowanie. W pęcherzu można ukryć płynne materiały wybuchowe. Odpowiedz Link Zgłoś
obywatel_tomek Re: Będzie trzeba golić nogi 27.12.09, 00:33 cewnikowanie :D sie usmiałem,,, a swoją droga te mistyfikacje amerekanów stoja na żenująco niskim poziomie nie? Odpowiedz Link Zgłoś
wybitniemadry islamisci szykuja sobie powroz na szyje 26.12.09, 22:56 w przeciwienstwie do europy w usa lewicujace glupki ochraniajace szmatoglowych nie maja wiele do gadania, a tolerancja usa ma swoje granice, kozojebcy szykuja sobie zaglade Odpowiedz Link Zgłoś
peacemaker_2 Re: Niejasne kulisy zamachu w Detroit 26.12.09, 23:30 1onewolf napisał: > te arabusy są pocieszne - nawet porządnego ładunku nie umieją zrobić. Oczywiście że nie umieją. W Iraku były tylko nieudane próby silników odrzutowych do Hummerów. Odpowiedz Link Zgłoś
awrukawrukawruk Jasne, agent zamierzal sie zabic 26.12.09, 23:57 Agent CIA zamierzal zabic siebie i 100 innych osob, tylko kurde sie nie udalo... Odpowiedz Link Zgłoś
inquisition Dzięki białym głupcomi zamach niemal się udał 27.12.09, 08:24 Każdy kto choć trochę podróżował po świecie wie, że TYLKO BIALI pasażerowie przechodzą przez wszystkie kontrole. Białemu każą zdjąć buty, zabiorą każdy metalowy przedmiot, każdy płyn (nawet drogi perfum), ale kolorowego czy araba tylko pobieżnie przejadą wykrywaczem metalu ignorując "drobne" piknięcia. Ciekawe ilu białych głupców musi zginąć, aby przestali nadstawiać karku i dyskryminować innych białych w imię politycznej poprawności? Odpowiedz Link Zgłoś
inquisition Dzięki białym głupcomi zamach niemal się udał 27.12.09, 08:31 PS. Gdyby Polacy lansowali "polityczną poprawność" np. u Niemców: - nie wolno zwolnić Polaka (z powodu krzywd wyrządzonych Polsce w czasie obu wojen światowych i rozbiorów). - należy zatrudnić Polaków w pierwszej kolejności (z powodu krzywd wyrządzonych Polsce w czasie obu wojen światowych i rozbiorów). - polskiego przestępcę trzeba jak najłagodniej traktować (z powodu krzywd wyrządzonych Polsce w czasie obu wojen światowych i rozbiorów). itd. Odpowiedz Link Zgłoś
obywatel_tomek Nigeryjski student oskarżony o próbę wysadzenia... 27.12.09, 00:30 Terrorysta debil czy kolejna żałosna mistyfikacja amerykanów? jesli tak to w tym CIA tez pracuja debile, no naprawdę... Odpowiedz Link Zgłoś
mr.knox Re: Nigeryjski student oskarżony o próbę wysadzen 27.12.09, 00:45 obywatel_tomek napisał: > Terrorysta debil czy kolejna żałosna mistyfikacja amerykanów? jesli > tak to w tym CIA tez pracuja debile, no naprawdę... A ja stawiam, ze byla to sprawka polskich sluzb, to w tym kraju jest najwiecej przyglupow, z czego i dzieki takim jak ty, Polska na swiecie slynie. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Byles za 'dobry'... 27.12.09, 06:44 TO WYRZUCILI CIEBIE Z TYCH SLUZB SPECJALNYCH.Ukonczenie podstawowej szkoly specjalnej, to jeszcze nie wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
obywatel_tomek Re: Niejasne kulisy zamachu w Detroit 27.12.09, 00:31 "i zajmą się tym co umieją najlepiej - biciem własnych kobiet i spółkowaniem z kozami. " Dobre,,, :) Odpowiedz Link Zgłoś
pazdziernik2009 Czasami im nieźle wychodzi, np tu: 27.12.09, 00:32 Stoppie hummerem :) Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz jutro powiedzą ze byl z Iranu 27.12.09, 00:56 dlatego trzeba Iran zaatakować. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Iran jest przepelniony... 27.12.09, 06:51 MURZYNKAMI Z NIGERII i polaczkami z zadupia. Odpowiedz Link Zgłoś
paulhandyman Re: jutro powiedzą ze byl z Iranu 28.12.09, 09:16 uookasz napisał: > dlatego trzeba Iran zaatakować. najlepiej kutasem bo występuje w przyrodzie częściej niż mózg Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Do ateistów: Krucjaty były dobre, bo 27.12.09, 01:16 To zrozumiałe, że wyznawca religii najeźdźców pochwala najazdy tym bardziej, że miały miejsce dość dawno. A po prostu - mordowanie w imię religii jest złe. Odpowiedz Link Zgłoś
kalamata99 AMS 27.12.09, 01:17 Drobne korekty: 1.W Amsterdamie przez bramke przechodzi sie przed samym wejsciem na samolot. 2.To nie Arab tylko Murzyn z Nigerii. Odpowiedz Link Zgłoś
vioom Re: AMS 27.12.09, 02:59 Tak nie arab, tylko murzyn i nazywa się Abdulmutallaba. W mojej opinii należy zamknąć Europę dla wszystkich abdullachów i innych kolorowych, wtedy zrobi się porządek. Nie mam nic przeciwko nim, niech sobie podkładają bomby pod tyłki w ich krajach i wysadzają nawzajem, niech czarni w afryce wzajemnie zarażają się HIVem, ale na miłość niech nie włażą nam buciorami w nasze życie! Ja nie jeżdżę do afryki, nie pobieram ich zasiłków socjalnych, nie spółkuję z każdą napotkaną kobietą afrykańską, niech oni nie robią tego w białej Europie. Skądś ten podział się wziął, dodajmy stworzyła go natura a nie żaden rasista, więc nie poprawiajmy natury! Odpowiedz Link Zgłoś
biotodom Nigeryjski student oskarżony o próbę wysadzenia... 27.12.09, 04:04 "Śledczy przypuszczają, że próba zamachu nie udała się z powodu zbyt małego zapalnika lub słabego kontaktu zapalnika z materiałem wybuchowym." jasne!!!! czyli co? należy użyć silniejszego??? Śledczy są zawiedzeni i proponują mocniejszy? pierdoły... i gazeta schodzi na psy... jak zszedł onet wcześniej... Odpowiedz Link Zgłoś
tourister Nieudacznik? raczej:"useless"! 27.12.09, 05:22 Nieudacznik?dobry tytul,ale zle zaadresowany.Kto jest nieudacznikiem? Ja uzylbym angielskiego slowa "USELESS" pod adresem agencji odpowiedzialnych w USA za bezpieczenstwo panstwa. Nie wszyscy wiedza,ze linia lotnicza NorthWest specjalizuje sie w przewozach personelu NATO,w zwiazku z tym ma "security" na specjalnym,wysokim poziomie. Ojciec zamachowca zakapowal wlasnego syna do ambasady USA i innych agencji,do ktorych udalo mu sie dotrzec.Potraktowali jego informacje powaznie i synalek zostal umieszczony na jakiejs liscie terorystow. Jego nazwisko jest dlugie i unikalne,znali tez date jego urodzin. Wiec dlaczego stalo sie to co sie stalo? Bo te wszystkie wielkie agencje sa "USELESS". Do kata marsz i wstydzic sie! Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: Nieudacznik? raczej:"useless"! 27.12.09, 05:50 Coraz powtarza sie na forach nastepujace stwierdzenie i dzis znowu je znalazlem: -popatrzcie: takim terrorystom to daja wizy albo...Mesykanom stosunkowo latwo pozwalaja przeslizgiwac sie przez granice bez wizy,itd.a Polacy biali,pracowici i tzw. "sojusznicy" i maja ciagle klopot z wizami. Otoz,i proponuje to potwierdzic u zawdowego prawnika,ktory zna sie na temacie sa co najmniej dwie przyczyny takiego stanu rzeczy. 1.Polacy o czym powszechnie wiadomo masowo przedluzali sobie pobyty turystyczne chcac pracowac na czarno ,a potem sie dziwili ,ze maja problemy z wjazdem; 2.malo kto wie (bo ludzie operaja swoja wiedze na plotkach i propagandzie),ze wbrew ideom snujacym bajki o wolnosci do wszystkiego ,prawo imigracyjne USA opiera sie m.in.na zalozeniu,ze KAZDY przybywajacy do tego kraju jest potencjalnym przyszlym imigrantem i do danego osobnika nalezy obowiazek udowodnienia,ze nie jest to prawda albo,ze szanse sa znikome. Totez znajac powszechne cechy rodakow (a m.in.brak silnych charakterow i zamilowania do prawego zycia,ze tylko wylicze kilka cech wzietych z brzegu) generalnie sa nie pozadane u potencjalnych imigrantow. Na ladnych laseczkach i panach na pol pijanych i urodzonych kombinatorach ten kraj nigdy by nie zostal zbudowany! Wiec oto jest odpowiedz od "przyjaciela" dlaczego tak przy roznych okazjach nasze petycje o zniesienie wiz sa ciagle odrzucane. A budzi to powszechne zdziwienie poniewaz Amwerykanie wbrew pozorom sa na ogol ludzmi eleganckimi i z manierami i nie chca Wam wprost tej smutnej prawdy powiedziec dlatego ciagle sie zaslaniaja jakimis blizej nieokreslynymi "przepisami i procedurami". Milych swiat,dziatki. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Marudzisz... 27.12.09, 07:05 wiekszosc Polakow jedzie do USA po to , ZEBY TAM POPRACOWAC.Gdy to im sie nie udaje, to sa zawiedzeni i krytykuja USA. Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: Marudzisz... 27.12.09, 07:29 edek47 napisał: > wiekszosc Polakow jedzie do USA po to , ZEBY TAM POPRACOWAC.Gdy to > im sie nie udaje, to sa zawiedzeni i krytykuja USA. Rozsmieszyles mnie bardzo - ale to twoj problem, nie moj. Kluczowe jest tu slowo "wiekszosc". Ja do niej sie nie zaliczam i dziwi mnie skad znasz moj zyciorys? A moze masz nadzieje,ze wszyscy sa rowni lub gorsi od Ciebie? Jesli Ci lepiej z taka mysla,to tak zyj. Good luck. Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: Marudzisz... 27.12.09, 07:47 edek47 napisał: > wiekszosc Polakow jedzie do USA po to , ZEBY TAM POPRACOWAC.Gdy to > im sie nie udaje, to sa zawiedzeni i krytykuja USA. Poza tym zauwazylem,ze masz powazne braki w umiejetnosci czytania prostych tekstow. Ja w swoim poscie nie zamiescilem JEDNEGO slowa krytyki USA - choc czesto zamieszczam,ale akurat nie dzis. Dzis odpoczywam,hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
tourister Re: Nieudacznik? raczej:"useless"! 27.12.09, 06:41 Jeszcze przypomne niedawna wielka plame - tzw.terorysci w Iraku ogladaja sobie na ekranach TV transmisje na zywo z bezzalogowych samolotow szpiegowskich,ktore to wlasnie ich(terorystow)szpieguja! Uzywaja do tego powszechnie dostepnych anten TV. Z tego,co wiem - firma Skype szyfruje wszystkie rozmowy,wliczajac rozmowy video - przekracza to mozliwosci Armii USA??? Skype jest free!kazdy moze z niego korzystac - trzeba tylko podsunac ten pomysl generalom z USA!Moze przeczyta to atache wojskowy w ich ambasadzie? Odpowiedz Link Zgłoś
bil_mentor Re: jutro powiedzą ze byl z Iranu 27.12.09, 08:01 Janeks-dwa... a masz w dyskusji jakieś argumenty? Oprócz używania obraźliwych (i tych samych) epitetów to nie zauważyłem ani jednego posta z sensowną treścią. Masz jakiś kompleks? Można ci jakoś pomóc? Odpowiedz Link Zgłoś