Dodaj do ulubionych

Terrorysta z al Kaidy czy nieudacznik

26.12.09, 16:30
Islam religia pokoju, a to kolejny wyjatek potwierdzajacy regule.
Obserwuj wątek
    • realrusek [...] 26.12.09, 17:06
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • paulhandyman Re: Terrorysta z al Kaidy czy nieudacznik 26.12.09, 17:32
      lindown1 napisał:
      > Islam religia pokoju, a to kolejny wyjatek potwierdzajacy regule.

      każda religia niezależnie czy to jest islam, katolicyzm, judaizm czy inna sekta jest narzędziem prania mózgu i jako taka jest niebezpieczna.
      Miliony jeśli nie miliardy ludzi na świecie zginęło w wojnach religijnych na przestrzeni wieków. Religia chrześcijańska ma także na sumieniu wiele istnień ludzkich za które JPII przeprosił - mówiąc sorry. Należy dążyć do tępienia ciemnoty na świecie - a pierwszym tego krokiem jest zapobieganie wierze w gusła. Pod "płaszczykiem" niewinnej wiary w boga tworzy się bestie zdolne do nienawiści (patrz xionc grzyb i jego trzódka), przemocy a nawet terroryzmu. Ja bym wsadzał każdego, kto obiecuje jakieś życie po śmierci lub inne cudowności do więzienia - profilaktycznie. Jeśli nawet założymy istnienie boga to on przede wszystkim dał człowiekowi rozum, by ten korzystał z niego a nie bezmyślnie wierzył w pierdoły o allachu, baranku czy innych smokach ze starego testamentu - AMEN
      • edek47 Ciebie tez trzeba obadac... 27.12.09, 06:09
        Twoja glupota jest niebezpieczna dla otoczenia.
        • marian_porucha Re: Ciebie tez trzeba obadac... 27.12.09, 09:20
          No, Edek, twoja argumentacja mnie przytłoczyła, choćbym nie chciał, to muszę
          przyznać ci rację.
    • peacemaker_2 Re: Terrorysta z al Kaidy czy nieudacznik 26.12.09, 17:36
      Katolicyzm to religia pokoju, a Krucjaty to były pierwsze misje pokojowe.
      • pm987 Re: Terrorysta z al Kaidy czy nieudacznik 26.12.09, 18:50
        Daty, ,podaj daty krucjat.
        • peacemaker_2 Re: Terrorysta z al Kaidy czy nieudacznik 27.12.09, 00:58
          Wszystkich czy tylko tych do Ziemii Świętej?
          • edek47 Tobie trzeba zrobic... 27.12.09, 06:14
            SPECJALNA KRUCJATE,bo jestes buc kwadratowy.
    • kylax1 Ktos jeszcze popiera islam? 26.12.09, 17:41
      Dzika ideologia analfabety z gnojmekki.
      • kosmiczny_swir To może być jakakolwiek religia 26.12.09, 22:38
        To może być jakakolwiek religia albo ideologia. Ludzie zawsze znajdą powód, żeby
        się zabijać.
        • awrukawrukawruk Re: To może być jakakolwiek religia 26.12.09, 23:56
          no to napisz prosze przedstawiciele jakiej innej religii dokonuja masowo
          zamachow samobojczych? Buddysci? Protestanci? Katolicy moze?
          • kosmiczny_swir Re: To może być jakakolwiek religia 27.12.09, 02:02
            Japońscy kamikadze to kim byli? Buddystami Zen przecież. W wyniku podziału na
            katolików i protestantów Europa szlachtowała się przez pół wieku.

            Mówienie, że jakaś religia jest zła albo dobra nie ma sensu. Religia to tylko
            środek manipulacji masowej świadomości. Tę rolę we współczenym świecie w coraz
            większysm stopinu wypełniają media. Największym problemem w mediach jest brak
            demokracji. Kasta dziennikarzy z ogranizacji która ma kasę na to, żeby zdobyć
            dominującą pozycję na rynku przekazuje informacje na swój sposób. Dziennikarstwo
            niezależne nie jest niestety w mainstreamie.
            • edek47 Jestes swirem, to swirujesz.... 27.12.09, 06:22
              Mozna miec nawalone w lebku,ale nie trzeba sie tym popisywac.
            • paulhandyman Re: To może być jakakolwiek religia 27.12.09, 17:18
              kosmiczny_swir napisał:

              > Japońscy kamikadze to kim byli? Buddystami Zen przecież. W wyniku
              podziału na
              > katolików i protestantów Europa szlachtowała się przez pół wieku.
              >
              > Mówienie, że jakaś religia jest zła albo dobra nie ma sensu.
              Religia to tylko
              > środek manipulacji masowej świadomości. Tę rolę we współczenym
              świecie w coraz
              > większysm stopinu wypełniają media. Największym problemem w mediach
              jest brak
              > demokracji. Kasta dziennikarzy z ogranizacji która ma kasę na to,
              żeby zdobyć
              > dominującą pozycję na rynku przekazuje informacje na swój sposób.
              Dziennikarstw
              > o
              > niezależne nie jest niestety w mainstreamie.

              dokładnie jak przedmówca pisze !!! Dodał bym tylko jeszcze do tego,
              ze każda regligia, ideologia ma za zadanie "wyłączyć" myślenie u mas
              by kierować nim jak bydłem. Między innymi dlatego w chrześcijaństwie
              jest bóg pod postacią Jezusa, któremu trzeba się "oddać", zawierzyć
              wbrew sobie. Księża oczywiście są pośrednikami w kontaktach z Jezusem
              w związku z tym trzeba zaufać im i oddać się w 100%. To oni "podają"
              prawdę i nie należy z nią dyskutować, bo to jest "mądrość" wyższa niż
              wynika z użycia własnego rozumu. Zgodnie z tą ideologią, bóg stworzył
              nas idiotami, którzy potrzebują słuchać "prawd objawionych" po przez
              jego pośredników. Co to za bóg, który chowa się gdzieś w chmurach,
              stowrzył człowieka "przygłupiego" i na złość dał mu jeszcze rozum, by
              ten "kombinował" ???
    • 061445h Niejasne kulisy zamachu w Detroit 26.12.09, 18:53
      Na zdjeciu jest samolot amerykanskich lini Delta a nie MW.
      Opublikowaliscie to samo zdjecie co serwis MSN ale tam bylo
      podpisane jako identyczny samolot NorthWest Airlines.
      • extrafresh Re: Niejasne kulisy zamachu w Detroit 26.12.09, 22:40
        On October 29, 2008, Delta completed its merger with Northwest Airlines to form
        the world's largest commercial carrier.[9] In February 2009, the airline began
        consolidating gates and ticket counters at airports where both Delta and
        Northwest operate. The consolidation will be completed by February 2010.[10]
        Delta carries more passengers across the Atlantic than any other carrier
        worldwide. As of October 2009, Delta expected to receive a single operating
        certificate for the merged airline from the Federal Aviation Administration by
        the end of the year.[11]
      • janeks-dwa Re: Niejasne kulisy zamachu w Detroit 27.12.09, 05:03
        delta wykopila NW air
    • astygmatyk Bez portek 26.12.09, 19:49
      I doopa zbita. Teraz bedziemy do Ameryki fruwac bez portek, zeby
      wszystko bylo jasne...
      • jwojnar Będzie trzeba golić nogi 26.12.09, 22:33
        Najgorsze jeszcze przed nami. W końcu jakiś Arab wsadzi sobie bombę w ... toto i
        potem każdemu przez pół roku będą sprawdzali zawartość. Jak komuś będą się ręce
        trzęsły, celnik zrobi lewatywę.
        • peacemaker_2 Re: Będzie trzeba golić nogi 26.12.09, 23:34
          Lewatywę i cewnikowanie. W pęcherzu można ukryć płynne materiały wybuchowe.
          • obywatel_tomek Re: Będzie trzeba golić nogi 27.12.09, 00:33
            cewnikowanie :D sie usmiałem,,, a swoją droga te mistyfikacje
            amerekanów stoja na żenująco niskim poziomie nie?
    • wybitniemadry islamisci szykuja sobie powroz na szyje 26.12.09, 22:56
      w przeciwienstwie do europy w usa lewicujace glupki ochraniajace szmatoglowych nie maja wiele do gadania, a tolerancja usa ma swoje granice, kozojebcy szykuja sobie zaglade
    • peacemaker_2 Re: Niejasne kulisy zamachu w Detroit 26.12.09, 23:30
      1onewolf napisał:

      > te arabusy są pocieszne - nawet porządnego ładunku nie umieją zrobić.

      Oczywiście że nie umieją. W Iraku były tylko nieudane próby silników odrzutowych
      do Hummerów.
    • awrukawrukawruk Jasne, agent zamierzal sie zabic 26.12.09, 23:57
      Agent CIA zamierzal zabic siebie i 100 innych osob, tylko kurde sie nie udalo...
      • inquisition Dzięki białym głupcomi zamach niemal się udał 27.12.09, 08:24
        Każdy kto choć trochę podróżował po świecie wie, że TYLKO BIALI pasażerowie
        przechodzą przez wszystkie kontrole.

        Białemu każą zdjąć buty, zabiorą każdy metalowy przedmiot, każdy płyn (nawet
        drogi perfum), ale kolorowego czy araba tylko pobieżnie przejadą wykrywaczem
        metalu ignorując "drobne" piknięcia.

        Ciekawe ilu białych głupców musi zginąć, aby przestali nadstawiać karku i
        dyskryminować innych białych w imię politycznej poprawności?
        • inquisition Dzięki białym głupcomi zamach niemal się udał 27.12.09, 08:31
          PS. Gdyby Polacy lansowali "polityczną poprawność" np. u Niemców:

          - nie wolno zwolnić Polaka (z powodu krzywd wyrządzonych Polsce w czasie obu
          wojen światowych i rozbiorów).
          - należy zatrudnić Polaków w pierwszej kolejności (z powodu krzywd wyrządzonych
          Polsce w czasie obu wojen światowych i rozbiorów).
          - polskiego przestępcę trzeba jak najłagodniej traktować (z powodu krzywd
          wyrządzonych Polsce w czasie obu wojen światowych i rozbiorów).

          itd.
    • obywatel_tomek Nigeryjski student oskarżony o próbę wysadzenia... 27.12.09, 00:30
      Terrorysta debil czy kolejna żałosna mistyfikacja amerykanów? jesli
      tak to w tym CIA tez pracuja debile, no naprawdę...
      • mr.knox Re: Nigeryjski student oskarżony o próbę wysadzen 27.12.09, 00:45

        obywatel_tomek napisał:

        > Terrorysta debil czy kolejna żałosna mistyfikacja amerykanów? jesli
        > tak to w tym CIA tez pracuja debile, no naprawdę...

        A ja stawiam, ze byla to sprawka polskich sluzb, to w tym kraju jest najwiecej
        przyglupow, z czego i dzieki takim jak ty, Polska na swiecie slynie.
        • edek47 Byles za 'dobry'... 27.12.09, 06:44
          TO WYRZUCILI CIEBIE Z TYCH SLUZB SPECJALNYCH.Ukonczenie podstawowej
          szkoly specjalnej, to jeszcze nie wszystko.
    • obywatel_tomek Re: Niejasne kulisy zamachu w Detroit 27.12.09, 00:31
      "i zajmą się tym co umieją najlepiej - biciem własnych kobiet i
      spółkowaniem z
      kozami.
      "
      Dobre,,, :)
    • pazdziernik2009 Czasami im nieźle wychodzi, np tu: 27.12.09, 00:32
      Stoppie hummerem :)
    • uookasz jutro powiedzą ze byl z Iranu 27.12.09, 00:56
      dlatego trzeba Iran zaatakować.
      • edek47 Iran jest przepelniony... 27.12.09, 06:51
        MURZYNKAMI Z NIGERII i polaczkami z zadupia.
      • paulhandyman Re: jutro powiedzą ze byl z Iranu 28.12.09, 09:16
        uookasz napisał:

        > dlatego trzeba Iran zaatakować.
        najlepiej kutasem bo występuje w przyrodzie częściej niż mózg
    • unhappy Re: Do ateistów: Krucjaty były dobre, bo 27.12.09, 01:16
      To zrozumiałe, że wyznawca religii najeźdźców pochwala najazdy tym bardziej, że
      miały miejsce dość dawno. A po prostu - mordowanie w imię religii jest złe.
    • kalamata99 AMS 27.12.09, 01:17
      Drobne korekty:
      1.W Amsterdamie przez bramke przechodzi sie przed samym wejsciem na
      samolot.
      2.To nie Arab tylko Murzyn z Nigerii.
      • vioom Re: AMS 27.12.09, 02:59
        Tak nie arab, tylko murzyn i nazywa się Abdulmutallaba. W mojej opinii należy
        zamknąć Europę dla wszystkich abdullachów i innych kolorowych, wtedy zrobi się
        porządek. Nie mam nic przeciwko nim, niech sobie podkładają bomby pod tyłki w
        ich krajach i wysadzają nawzajem, niech czarni w afryce wzajemnie zarażają się
        HIVem, ale na miłość niech nie włażą nam buciorami w nasze życie! Ja nie jeżdżę
        do afryki, nie pobieram ich zasiłków socjalnych, nie spółkuję z każdą napotkaną
        kobietą afrykańską, niech oni nie robią tego w białej Europie. Skądś ten podział
        się wziął, dodajmy stworzyła go natura a nie żaden rasista, więc nie poprawiajmy
        natury!
    • biotodom Nigeryjski student oskarżony o próbę wysadzenia... 27.12.09, 04:04
      "Śledczy przypuszczają, że próba zamachu nie udała się z powodu zbyt
      małego zapalnika lub słabego kontaktu zapalnika z materiałem
      wybuchowym."

      jasne!!!! czyli co? należy użyć silniejszego??? Śledczy są zawiedzeni
      i proponują mocniejszy?
      pierdoły... i gazeta schodzi na psy... jak zszedł onet wcześniej...
    • tourister Nieudacznik? raczej:"useless"! 27.12.09, 05:22
      Nieudacznik?dobry tytul,ale zle zaadresowany.Kto jest nieudacznikiem?
      Ja uzylbym angielskiego slowa "USELESS" pod adresem agencji odpowiedzialnych w USA za bezpieczenstwo panstwa.
      Nie wszyscy wiedza,ze linia lotnicza NorthWest specjalizuje sie w przewozach personelu NATO,w zwiazku z tym ma "security" na specjalnym,wysokim poziomie.
      Ojciec zamachowca zakapowal wlasnego syna do ambasady USA i innych
      agencji,do ktorych udalo mu sie dotrzec.Potraktowali jego informacje
      powaznie i synalek zostal umieszczony na jakiejs liscie terorystow.
      Jego nazwisko jest dlugie i unikalne,znali tez date jego urodzin.
      Wiec dlaczego stalo sie to co sie stalo?
      Bo te wszystkie wielkie agencje sa "USELESS".
      Do kata marsz i wstydzic sie!
      • blue911 Re: Nieudacznik? raczej:"useless"! 27.12.09, 05:50
        Coraz powtarza sie na forach nastepujace stwierdzenie i dzis znowu
        je znalazlem:
        -popatrzcie: takim terrorystom to daja wizy albo...Mesykanom
        stosunkowo latwo pozwalaja przeslizgiwac sie przez granice bez
        wizy,itd.a Polacy biali,pracowici i tzw. "sojusznicy" i maja ciagle
        klopot z wizami.
        Otoz,i proponuje to potwierdzic u zawdowego prawnika,ktory zna sie
        na temacie sa co najmniej dwie przyczyny takiego stanu rzeczy.
        1.Polacy o czym powszechnie wiadomo masowo przedluzali sobie pobyty
        turystyczne chcac pracowac na czarno ,a potem sie dziwili ,ze maja
        problemy z wjazdem;
        2.malo kto wie (bo ludzie operaja swoja wiedze na plotkach i
        propagandzie),ze wbrew ideom snujacym bajki o wolnosci do
        wszystkiego ,prawo imigracyjne USA opiera sie m.in.na zalozeniu,ze
        KAZDY przybywajacy do tego kraju jest potencjalnym przyszlym
        imigrantem i do danego osobnika nalezy obowiazek udowodnienia,ze nie
        jest to prawda albo,ze szanse sa znikome.
        Totez znajac powszechne cechy rodakow (a m.in.brak silnych
        charakterow i zamilowania do prawego zycia,ze tylko wylicze kilka
        cech wzietych z brzegu) generalnie sa nie pozadane u potencjalnych
        imigrantow. Na ladnych laseczkach i panach na pol pijanych i
        urodzonych kombinatorach ten kraj nigdy by nie zostal zbudowany!
        Wiec oto jest odpowiedz od "przyjaciela" dlaczego tak przy roznych
        okazjach nasze petycje o zniesienie wiz sa ciagle odrzucane. A budzi
        to powszechne zdziwienie poniewaz Amwerykanie wbrew pozorom sa na
        ogol ludzmi eleganckimi i z manierami i nie chca Wam wprost tej
        smutnej prawdy powiedziec dlatego ciagle sie zaslaniaja jakimis
        blizej nieokreslynymi "przepisami i procedurami".
        Milych swiat,dziatki.
        • edek47 Marudzisz... 27.12.09, 07:05
          wiekszosc Polakow jedzie do USA po to , ZEBY TAM POPRACOWAC.Gdy to
          im sie nie udaje, to sa zawiedzeni i krytykuja USA.
          • blue911 Re: Marudzisz... 27.12.09, 07:29
            edek47 napisał:

            > wiekszosc Polakow jedzie do USA po to , ZEBY TAM POPRACOWAC.Gdy to
            > im sie nie udaje, to sa zawiedzeni i krytykuja USA.

            Rozsmieszyles mnie bardzo - ale to twoj problem, nie moj. Kluczowe
            jest tu slowo "wiekszosc". Ja do niej sie nie zaliczam i dziwi mnie
            skad znasz moj zyciorys? A moze masz nadzieje,ze wszyscy sa rowni
            lub gorsi od Ciebie? Jesli Ci lepiej z taka mysla,to tak zyj. Good
            luck.
          • blue911 Re: Marudzisz... 27.12.09, 07:47
            edek47 napisał:

            > wiekszosc Polakow jedzie do USA po to , ZEBY TAM POPRACOWAC.Gdy to
            > im sie nie udaje, to sa zawiedzeni i krytykuja USA.

            Poza tym zauwazylem,ze masz powazne braki w umiejetnosci czytania
            prostych tekstow. Ja w swoim poscie nie zamiescilem JEDNEGO slowa
            krytyki USA - choc czesto zamieszczam,ale akurat nie dzis. Dzis
            odpoczywam,hehe.
      • tourister Re: Nieudacznik? raczej:"useless"! 27.12.09, 06:41
        Jeszcze przypomne niedawna wielka plame - tzw.terorysci w Iraku
        ogladaja sobie na ekranach TV transmisje na zywo z bezzalogowych
        samolotow szpiegowskich,ktore to wlasnie ich(terorystow)szpieguja!
        Uzywaja do tego powszechnie dostepnych anten TV.
        Z tego,co wiem - firma Skype szyfruje wszystkie rozmowy,wliczajac
        rozmowy video - przekracza to mozliwosci Armii USA???
        Skype jest free!kazdy moze z niego korzystac - trzeba tylko podsunac ten pomysl
        generalom z USA!Moze przeczyta to atache wojskowy w ich ambasadzie?
    • bil_mentor Re: jutro powiedzą ze byl z Iranu 27.12.09, 08:01
      Janeks-dwa... a masz w dyskusji jakieś argumenty? Oprócz używania
      obraźliwych (i tych samych) epitetów to nie zauważyłem ani jednego
      posta z sensowną treścią. Masz jakiś kompleks? Można ci jakoś pomóc?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka