krzysieknn Pis odzyskal ?!?!?! 30.12.09, 14:14 A od kiedy panstwowe radio nalezy ( albo raczej z kontekstu - nalezalo ) do partii politycznej? Jesli sie nie myle to to jest radio panstwowe. bardziej pasuje mi - PiS przejal kontrole nad "Trojka" Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Pis odzyskal ?!?!?! 30.12.09, 14:17 krzysieknn napisał: > A od kiedy panstwowe radio nalezy ( albo raczej z kontekstu - > nalezalo ) do partii politycznej? Od wtedy, gdy PiS umościło się na scenie politycznej i nawet po przegranych wyborach trudno sobie poradzić z jego złogami. Odpowiedz Link Zgłoś
koliberek33 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 19:22 Polecam. forum.gazeta.pl/forum/w,483,104934223,,Sobala_dyrektorem_Trojki.html?v=2 Precz z niewydarzonym aktorzyną, dziennikarzem i Dyrektorem Sobalą. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 20:15 warto pamietać,że zawdzięczamy to SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
artuditu.szczecin Re: PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 21:53 Generalnie to można za to winić wszystkie opcje: 1. Prezydenta, bo zawetował ustawę medialną 2. PO, że w ostatniej chwili złamali słowo dane SLD 3. SLD, za to, że mimo wszystko nie odrzucili weta i spiknęli si z PiSem 4. PiS, za to, że nominowali Sobalę na dyrektora 5. I jeszcze raz SLD, że na niego się zgodzili, a na Skowrona nie Odpowiedz Link Zgłoś
1.a.p Sobala 30.12.09, 22:12 Jako podatnik ośmielam się zapytać: Czy Pan Sobala jest nadal czynnym alkoholikiem i w związku z tym może mieć problemy z podejmowaniem decyzji związanych z dysponowaniem naszym wspólnym majątkiem, czy też jakoś radzi sobie ze swoim nałogiem (czy można np. uzyskać jakieś zaświadczenia, że się leczył - i z jakim skutkiem?). Ten Sobala to to kumpel Targalskiego - taki PiS czystej wody: rozpieprzyć, sponiewierać, obrazić, zastraszyć po czym zamachać radośnie ogonkiem przed Jarosławem. Kiedyś się w czasie machania tym własmym ogonkiem się zadławi. I zdechnie. I pójdzie do piekła. I będzie się smażył. Całą wieczność. I przez cały czas będzie bolało. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-adammichnik PiS odzyskał radiową "Trójkę" 31.12.09, 07:19 pewien klasyk munipulacji powiedział "odpieprzcie się od generała", a ja apeluję: niech GW odpieprzy się od publicznych mediów, rzygać się już chce od tych "obiektywnych" ataków. Gdyby mediami publicznymi rządzili ludzie wyznaczeni przez Adama, ataki by ustały. Ale jak rządzi kto inny, Adaś nie może tego ścierpieć... Odpowiedz Link Zgłoś
jezn Nie damy TRÓJKI 01.01.10, 12:16 TRÓJKA jest nasza!Słuchaczy . Skrzyknęliśmy się żeby wesprzeć ją finansowo to i skrzykniemy się przeciwko zawłaszczaniu przez PiS. Wierzymy ,że dziennikarze się nie dadzą. Odpowiedz Link Zgłoś