Dodaj do ulubionych

PiS odzyskał radiową "Trójkę"

    • krzysieknn Pis odzyskal ?!?!?! 30.12.09, 14:14
      A od kiedy panstwowe radio nalezy ( albo raczej z kontekstu -
      nalezalo ) do partii politycznej? Jesli sie nie myle to to jest
      radio panstwowe. bardziej pasuje mi - PiS przejal kontrole
      nad "Trojka"
      • koloratura1 Re: Pis odzyskal ?!?!?! 30.12.09, 14:17
        krzysieknn napisał:

        > A od kiedy panstwowe radio nalezy ( albo raczej z kontekstu -
        > nalezalo ) do partii politycznej?

        Od wtedy, gdy PiS umościło się na scenie politycznej i nawet po przegranych wyborach trudno sobie poradzić z jego złogami.
    • koliberek33 PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 19:22
      Polecam.
      forum.gazeta.pl/forum/w,483,104934223,,Sobala_dyrektorem_Trojki.html?v=2
      Precz z niewydarzonym aktorzyną, dziennikarzem i Dyrektorem Sobalą.
      • venus99 Re: PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 20:15
        warto pamietać,że zawdzięczamy to SLD.
        • artuditu.szczecin Re: PiS odzyskał radiową "Trójkę" 30.12.09, 21:53
          Generalnie to można za to winić wszystkie opcje:
          1. Prezydenta, bo zawetował ustawę medialną
          2. PO, że w ostatniej chwili złamali słowo dane SLD
          3. SLD, za to, że mimo wszystko nie odrzucili weta i spiknęli si z PiSem
          4. PiS, za to, że nominowali Sobalę na dyrektora
          5. I jeszcze raz SLD, że na niego się zgodzili, a na Skowrona nie
    • 1.a.p Sobala 30.12.09, 22:12
      Jako podatnik ośmielam się zapytać:

      Czy Pan Sobala jest nadal czynnym alkoholikiem i w związku z tym
      może mieć problemy z podejmowaniem decyzji związanych z
      dysponowaniem naszym wspólnym majątkiem, czy też jakoś radzi sobie
      ze swoim nałogiem (czy można np. uzyskać jakieś zaświadczenia, że
      się leczył - i z jakim skutkiem?).

      Ten Sobala to to kumpel Targalskiego - taki PiS czystej wody:
      rozpieprzyć, sponiewierać, obrazić, zastraszyć po czym zamachać
      radośnie ogonkiem przed Jarosławem.
      Kiedyś się w czasie machania tym własmym ogonkiem się zadławi.
      I zdechnie.
      I pójdzie do piekła.
      I będzie się smażył.
      Całą wieczność.
      I przez cały czas będzie bolało.
    • prawdziwy-adammichnik PiS odzyskał radiową "Trójkę" 31.12.09, 07:19
      pewien klasyk munipulacji powiedział "odpieprzcie się od generała",
      a ja apeluję: niech GW odpieprzy się od publicznych mediów, rzygać
      się już chce od tych "obiektywnych" ataków.

      Gdyby mediami publicznymi rządzili ludzie wyznaczeni przez Adama,
      ataki by ustały. Ale jak rządzi kto inny, Adaś nie może tego
      ścierpieć...
    • jezn Nie damy TRÓJKI 01.01.10, 12:16
      TRÓJKA jest nasza!Słuchaczy . Skrzyknęliśmy się żeby wesprzeć ją finansowo to
      i skrzykniemy się przeciwko zawłaszczaniu przez PiS.
      Wierzymy ,że dziennikarze się nie dadzą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka