Dodaj do ulubionych

Pielęgnacja włosów kręconych

15.05.09, 15:44
Mam kręcone włosy i każdego dnia, niestety, wyglądają inaczej - raz pięknie
się układają i nawet błyszczą, innym razem przypominają kupę siana. Znacie
jakieś sposoby, nie za bardzo ingerujące w kondycję włosów, na to, żeby
"pokręcona" fryzura zawsze wyglądała dobrze? smile
Obserwuj wątek
    • laila Re: Pielęgnacja włosów kręconych 20.05.09, 20:20
      mam ten sam problem cocoindifferent tez mam wlosy typu 'pokrecone loki'tongue_out
      ja robie tak: myje je wieczorem, nakladam odzywke badz nie, i czekam tak ok 2h
      az mi przeschna i dopiero wtedy ide spacwink jesli poszlabym spac wczesniej,
      wlosy nie uloza mi sie tak jakbym chciala tylko sa po prostu brzydkie. rano,
      przed wyjsciem nakladam piankismile to tyle co z nimi robie. czasami i tak sa
      takie 'niezbyt' jednak pocieszam sie ze na polu mi sie jakos ulozatongue_out
      pozdrawiam!cool
    • miss.stardust ach te loki :/ 20.05.09, 20:34
      Witam w klubie, też mam takie włosy. Czasem są bardzo ładne, układają się w
      regularne loki, ale wystarczy większy wiatr, trochę wilgoci w powietrzu i już
      mam niewiadomo co na głowie.
      Ja myję włosy zawsze rano, bo jak pojdę spać z lekko wilgotnymi to rano kazdy
      włosek jest wygięty w inną stronę. Ponadto rzadko używam suszarki, bo po
      suszarce to już w ogole tragedia. A wiec włosy schną sobie, a jak wyschną to
      nakładam trochę fluidu Revlona (do kupienia u fryzjera, całkiem niezły).
    • paprryka Re: Pielęgnacja włosów kręconych 26.05.10, 12:17
      Tego typu włosy potrzebują si8lnego nawilżania, Nie muszą to być bardzo drogie
      kosmetyki, nawet zwykła oliwa z oliwek wystarczy. By jednak kosmetyk właściwie
      zadziałał należy pobudzić cebulki włosów. W tym celu można wykonywać urt-oil z
      naftą oczyszczoną ( przy okazji włosy będą silniejsze i nie będą się tak łamać)
    • tajemna Re: Pielęgnacja włosów kręconych 24.08.10, 23:18
      Może przesuszone - zrób kurację,( raz na 6 myć) możesz najpierw spróbować z saszetek
      ale i tak kupisz większe pojemności jak spróbujesz. Włosy masz lepsze jak po zabiegach
      u fryzjera. Nie ppuszą się i wyglądają na super zdrowe.
      sklep-subtelnie.com.pl/Profesjonalne_kuracje-k41-0-3-default.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka