Dodaj do ulubionych

Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok

    • malauchatka Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 20:44
      To proste. Łatwo jest narozrabiać mówiąc bzdury i obelżywe słowa pod czyimś
      adresem, ale gorzej z poniesieniem konsekwencji. Pan ZZ po prostu uciekł do
      parlamentu europejskiego i "bierze" na przeczekanie.
      Ot taki "chłoptaś".
    • langston GWniana lumpen-inteligencja broni aferzyste 04.01.10, 20:50
      GWniana lumpen-inteligencja broni aferzyste ktory ma 40 zarzutow
      korupcyjnych w tym na tle seksualnym, i jak wykazala ekspertyza
      bieglego prof z Niemiec doktor G zostawil w sercu pacjenta wacik a
      poinformowany o tym odmowil ponownej operacji!!!!

      GWno!!! GWno!!! GWno!!!
    • fackir Kolejny prawy i sprawiedliwy który ma to gdzieś 04.01.10, 20:51
      oczywiście ma gdzieś Prawo bo sprawiedliwość to jest w myśl Pawlaka
      (filmowego) - "sąd sądem a sprawiedliwość musi być" lub Kalego (Sienkiewicza)
      - "Kali ukraść dobrze, Kalemu ukraść źle".
      zresztą takie jest pojmowanie całego "wodzostwa" PiS i obecnego prezydenta RP.
    • wyksztalciunio Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 21:00
      Jak długo jeszcze PiSowska banda będzie kpić z wymiaru sprawiedliwo-
      ści?Nie tylko Ziobro.To samo dotyczy Kaczyńskiego.
    • ulanzalasem Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 21:03
      W okolicach świąt lekarzom zmarł pacjent bo ci chlali, ostatnio ciężarna zmarłą bo jej nie przyjęli - brać lekarska(medyczna) to naprawdę w dużej mierze skorumpowane środowisko, gotowe na wszystko żeby się tylko dorobić, często cudzym kosztem i życiem - łowcy skór.
      P.s. Szkoda, że więźniów nie sądzą kumple z tej samej grupy przestępczej ;]
    • szakez A kiedy Tusk przeprosi za stocznie? 04.01.10, 21:05
    • cortyzol Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 21:11
      Konia wali na treningu.Hahaha
    • wiking0004 Co za troska Wyborczej o sprawiedliwość... 04.01.10, 21:13
      Zatroskajcie się też o aferę hazardową... a zwłaszcza szopki w
      wykonaniu PO, żeby tylko zamotać sprawę
    • cedet Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 21:14
      Pan europoseł nie ma czasu na zajmowanie się takimi drobnymi
      sprawami. Ma na głowie cały pisowski europarlamencik.
      • marekmarek44 Sprawiedliwość wg. PO,to gorzej niż świat wg kieps 04.01.10, 21:36
        wg. kiepskich.Bo co powiedzieć i jak komentować fakt,że oto były minister
        sprawiedliwości,jeden z najbardziej popularnych polityków w Polsce,europoseł
        uzyskujący drugi wynik w kraju,ma przepraszać jakiegoś
        kryminalistę,skorumpowanego konowała,mającego ponad 40 zarzutów,molestującego
        pielęgniarki i pacjentki,pozostawiającego przedmioty w klatce piersiowej
        pacjentów,dręczący własną żonę,biorący łapówki w pieniądzu i "naturze",stosujący
        mobbing wobec podwładnych.
        • wiking0004 Zgadzam się, nic dodać nic ująć... 04.01.10, 21:49
          Ta jego rywalka z wyborów do parlamentu europejskiego, jak jej tam
          było, Thun czy Tun. Robili z niej taką gwaizdę w GW a dziś ślad po
          niej zaginął. Przegrała sromotnie mimo nachalnej propagandy. A
          Wyborcza nawet nie pogratulowała zwyciężcy...
    • justas32 Gdy słyszę i PISie, to rzygać chce mi sie ... 04.01.10, 21:30
      Jaki członek taka partia...
    • czaromir Jeśli nawet Ziobro zna się trochę na prawie 04.01.10, 21:33
      to na braku poczucia godności oraz wstydu zna się chyba jeszcze
      lepiej. W tych dyscyplinach jest mistrzem. Dobrze, że nie mamy już
      komuny, bo byłby pewnie naczelnym komisarzem ludowym. Straaaaszna
      gniiiiida.
    • teraz_komentator Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 21:35
      Prawo i Sprawiedliwość, ale tylko po "naszemu" i dla "naszych",
      dla plebsu są inne standardy. Oni? Niech ich ściga komornik ale my to co
      innego to jest "nasze" Prawo i "nasza" Sprawiedliwość.
      A poza tym Pan Europoseł to ma "immuniteta" i nasz "wymiar sprawiedliwości" mu
      może "wiele" - tyle co "opinia publiczna".
      Ponadto Pan Europoseł jest symbolem "ruchu oporu" przeciwko PO.
    • wet3 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 21:39
      Orzeczenie sadu to czysta polityczna paranoja - swinstwo. Ziobro
      powiedzial prawde. Niby dlaczego ma przepraszac niechluja-doktora i
      na dodatek lapowkarza, ktory swoim niedbalstwem spowodowal smierc
      pacjenta!
      • szczamnapis przedstaw się ładnie, ponieważ to co piszesz 04.01.10, 21:48
        to przestępstwo. Nie chcesz razem ze swoim idolem udowadniać przed sądem swoich
        racji?
        • somatico Re: przedstaw się ładnie, ponieważ to co piszesz 04.01.10, 23:10
          szczamnapis napisał:

          > to przestępstwo. Nie chcesz razem ze swoim idolem udowadniać przed sądem swoich
          > racji?

          Przestępstwo ? Wolne komentarze dotyczące życia kraju to podstawowe prawo w
          państwie demokratycznym. Ale niektórzy cały czas jeszcze żyją w komunie.
          • szczamnapis miedzy komentarzem a pomówieniem jest zasadnicza 04.01.10, 23:23
            różnica, której pisowskie rozumki nie potrafią ogarnąć. Zrozumiałeś aluzję?
          • unhappy Re: przedstaw się ładnie, ponieważ to co piszesz 04.01.10, 23:38
            > Przestępstwo ? Wolne komentarze dotyczące życia kraju to podstawowe prawo w
            > państwie demokratycznym. Ale niektórzy cały czas jeszcze żyją w komunie.

            Wolne komentarze nie oznaczają prawa do nieponoszenia odpowiedzialności za
            oszczerstwa czy pomówienia bez względu na to jak sobie owe oszczerstwa i
            pomówienia pozwany nazwie :D

            Internet i jego anonimowość (dla wprawionych w opluwaniu praktycznie doskonała)
            zaburza trochę ten oczywisty fakt. Po prostu - tam gdzie nie ma
            odpowiedzialności tam puszczają hamulce co widać na forach :D

            Może Zbigniew oszczerca Ziobro nadaje gdzieś tutaj ze swojej nowej ojczyzny
            dobrych zarobków, które niewątpliwie ucieszyłyby komornika.
        • wet3 Re: szczamnapis 05.01.10, 14:10
          szczamnapis napisał:

          > to przestępstwo. Nie chcesz razem ze swoim idolem udowadniać przed
          sądem swoich
          > racji?

          Nie pisz glupot. Lepiej przeczytaj co pre linijek wyzej
          napisal "langston". Powinno ci wystarczyc z nadwyzka. Chyba, ze
          jestes skonczonym betonem ...?!
          • szczamnapis no nie, faktycznie, auotytet w dziedzinie prawa i 05.01.10, 19:59
            sprawiedliwości "langston" podzielił się z nami maluczkimi swoją wiedzą a ja,
            skończony beton zamiast wydrukować sobie jego post i czytać go od rana do nocy,
            olałem go sikiem falistym. o ja biedny jak ja teraz będę żył??
            • wet3 Re: szczamnapis 06.01.10, 02:41
              szczamnapis napisał:

              > sprawiedliwości "langston" podzielił się z nami maluczkimi swoją
              wiedzą a ja,
              > skończony beton zamiast wydrukować sobie jego post i czytać go od
              rana do nocy,
              > olałem go sikiem falistym. o ja biedny jak ja teraz będę żył??

              Dla ciebie oczywiscie ekspertyza nie po twojej mysli nie ma zadnego
              znaczenia!!! Stuknij sie porzadnie w dekiel.
              • szczamnapis ekspertyza? "langston"? ładnie ci moher czaszkę 07.01.10, 23:06
                nagrzał. Następnym razem ostrzegaj, że to dowcip, bo się zakrztusiłem.
      • spokojny.zenek Re: Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 05.01.10, 07:32
        wet3 napisał:

        > Orzeczenie sadu to czysta polityczna paranoja

        Wyrok sądu był jedynym możłiwym w tej sytuacji.

        > Ziobro powiedzial prawde.

        Przedmiotem oceny ni ebyło to, czy "powiedział prawdę" lecz to, czy naruszenie
        dóbr osobistych, którego się dopuścił było bezprawne, czy nie.
        A że nie powiedział prawdy - to akurat oczywiste i bezdyskusyjne.. Juz wtedy
        było widać, że zarzut zabójstwa jest bez sensu, teraz nie budzi to wątpliwości.


    • miroo Honor katolika to tylko jego własne Ja.. 04.01.10, 21:40
      i kościoła...
      poza tym nie mają honoru...
    • jan3211 za łapówki dr. też Ziobro przeprosi Garlickiego? 04.01.10, 21:40
      To jest głupota, zdanie zostało źle sformułowane. To łapówkarze
      biorą , ale trzeba ich przepraszać za emocjonalne zdanie ?
    • jojo148 Przeciez Ziobro jest Prawy i Sprawiedliwy 04.01.10, 21:44
      Prezes Kaczynski powiedzial kiedys,ze czlonkowie PiS-u sa z wyzszej polki.
      Wyzszej polce pewnie wiecej wolno.
      A tak a 'propos ; Czy Prezydent Kaczynski wykonal wyrok sadowy, nakazujaacy mu
      przeprosic Mieczyslawa Wachowskiego?
      W PiS-ie powstal widocznie taka regula,ze wyroki sadow ma sie gdzies.
    • cudaktusk Wszarze z gazety kasują post za postem-dlaczego ga 04.01.10, 22:11
      gazecie tak bardzo zależy na przeprosinach dra G.Mengele. Gazecie wcale nie zależy na przeprosinach, gazeta ma grać na Tuska a to jedna z metod przykrywania POgówna papierkiem
    • katypol ten pan już nigdzie nie ucieknie :P 04.01.10, 22:22
      fotoforum.gazeta.pl/photo/0/sh/hd/nwj4/bqrK7ZYMMPH8YaDv2B.jpg
      • cudaktusk Temu też będzie ciężko skryć się przed światem 04.01.10, 22:28
        www.youtube.com/watch?v=cxfkJzJYbKc

        katypol napisał:

        > fotoforum.gazeta.pl/photo/0/sh/hd/nwj4/bqrK7ZYMMPH8YaDv2B.jpg
        • cudaktusk Re:Temu też będzie ciężko skryć się przed światem 04.01.10, 22:29
          www.youtube.com/watch?v=cxfkJzJYbKc



          cudaktusk napisała:

          > www.youtube.com/watch?v=cxfkJzJYbKc
          >
          > katypol napisał:
          >
          > > fotoforum.gazeta.pl/photo/0/sh/hd/nwj4/bqrK7ZYMMPH8YaDv2B.jpg
          >
          >
          • katypol Re:Temu też będzie ciężko skryć się przed światem 04.01.10, 22:51
            cudaktusk napisała:

            > www.youtube.com/watch?v=cxfkJzJYbKc
            >
            co mnie tusk obchodzi facet? nie moj cyrk nie moje małpeczki :P
            ale to jak pati koti zobaczy to zbyniu ma przerabane...rotflll
            fotoforum.gazeta.pl/photo/0/sh/hd/nwj4/k4sgnET4yNvhqIVN2B.jpg
    • vip43 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 22:29
      na pisowskim onecie, kazda krytyka pisowcow jest wycinana, mam
      nadzieje ze tu bedzie mozna wyrazac swoja opinie na tematy kaczystow
      a ziobro powinien juz dawno lezec na glebie skuty w kulak o szostej
      nad ranem w swiatlach reflektorow i kamer tvp
    • xanaxy Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 22:29
      dr G to psychopata,a redaktora pouczam : pisze się "tęęęę sprawęęęę", nie zaś
      : "tąąąą sprawęęę". I kto tu w ogole sie wypowiada? Cepy, mloty i wiocha.
      Ziobro - O.K. Dziko ambitny,ale nie kretyn, jak "narodek cwany i ciemny".
      • szczamnapis ładnie się przedstawiłeś, tylko dlaczego w liczbie 04.01.10, 22:44
        mnogiej? nie mogłeś po prostu: cep, młot?
    • cudaktusk Wigilijna afera stryczkowa czeka na wyjaśnienieTus 04.01.10, 22:36
      tuska
    • cudaktusk Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 22:40

      www.youtube.com/watch?v=cxfkJzJYbKc
    • konbar Zbychu!Nie przepraszaj!Racja po Twojej stronie! 04.01.10, 22:51
      • szczamnapis czyli prawo można mieć w dooopie? 04.01.10, 23:00
        jak jakiś pseudoredaktor z Polic pomówił burmistrza i mimo prawomocnego wyroku
        nie przeprosił, to sąd zaprosił pana "redachtora" do 3-miesięcznej odsiadki za
        niewykonanie wyroku. Taki trzymiesięczny pobyt "zera" w wieloosobowej celi
        doskonale wpłynąłby na zmniejszenie ziobrotoku, a i hemoroidy by mu podleczył.
        • katypol Re: czyli prawo można mieć w dooopie? 04.01.10, 23:07
          szczamnapis napisał:

          . Taki trzymiesięczny pobyt "zera" w wieloosobowej celi
          > doskonale wpłynąłby na zmniejszenie ziobrotoku, a i hemoroidy by mu podleczył.

          zwłaszcza ze pewien pisowski As juz za nim nie stoi murem :PP
          kaczory nie lubia konkurencji we własnych szeregach...
          fotoforum.gazeta.pl/photo/0/sh/hd/nwj4/NQSBSU3ZuApdyxeY5B.jpg
    • brzezie76 Możecie ministra Ziobrę w dupę POcałować 04.01.10, 23:04
      peowska chołoto.Minister nie ma się czego wstydzić,a tym bardziej kogoś
      takiego jak doktor G .przepraszać.Co tam słychać na cmentarzu?Przekrętasy.
      • szczamnapis Re: Możecie ministra Ziobrę w dupę POcałować 04.01.10, 23:20
        pan zero z pewnością chciałby poczuć twoje usta na swojej doopie. Kto wie, może
        nie tylko usta i nie tylko na...
        P.S.
        pisowski dyslektyku (a w zasadzie gamoniu) z widocznym wstrętem do ojczystego
        języka (jakie to niepatriotyczne!!) HOŁOTO - zapamietaj, a jak obrażasz, to
        staraj się przy tym siebie nie ośmieszać.
      • katypol Re: Możecie ministra Ziobrę w dupę POcałować 04.01.10, 23:24
        brzezie76 napisał:

        > peowska chołoto.Minister nie ma się czego wstydzić,a tym bardziej kogoś
        > takiego jak doktor G .przepraszać.Co tam słychać na cmentarzu?Przekrętasy.

        rozumiem ze to nie do mnie bo z po mam tyle wspolnego co z talibami ,
        ale na cmentarzu spoko...zimno jak cholera, flaszke zrobilismy, knyp nawet 4 @
        rozpił i kompa sie nauczył obsługiwac :P
        fotoforum.gazeta.pl/photo/0/sh/hd/nwj4/xpq5Z4k5xX3Uh75XcX.jpg
      • unhappy Re: Możecie ministra Ziobrę w dupę POcałować 04.01.10, 23:47
        brzezie76 napisał:

        > peowska chołoto.Minister nie ma się czego wstydzić,a tym bardziej kogoś
        > takiego jak doktor G .przepraszać.Co tam słychać na cmentarzu?Przekrętasy.

        Ależ ma się czego wstydzić. Smutne, że niektórym trudno wyrwać się z Matrixa
        (czy okaleczonej wizji rzeczywistości) i zachowują się jak zaprogramowane
        automaty. Zbigniew oszczerca Ziobro, nie mając w ręku prawomocnego wyroku sądu
        oskarżył kogoś o zbrodnię. I sąd stwierdził, że nie miał prawa tego zrobić na co
        jest prawomocny wyrok. Cóż pozostało paranoikom? Albo pokazywanie, że polityczni
        przeciwnicy Ziobry są też brzydcy moralnie (ale to jest ucieczka od tematu -
        każdy post tego typu pokazuje, że klient nie ma nic do powiedzenia w temacie)
        albo podważanie podstaw tego wyroku - "no bo Polska to nie jest demokratyczne
        państwo prawa", "no bo sądy są skorumpowane" etc, itp.

        Cóż. Pozostaje życzyć powodzenia w walce z faktami - bo w tym akurat paranoicy
        są wprawieni :)

        A doktorowi pozostaje życzyć konsekwencji bo teraz piłeczka jest na jego stronie
        boiska. Pozwany proces przegrał, olał prawomocny wyrok. A zarobki pozwanego
        Zbigniewa oszczercy Ziobry są teraz wręcz wymarzone dla komornika :D

        O ile komornik może ściągać z dłużników oszczerców reprezentujących nas w
        Parlamencie Europejskim.
    • somatico Re: Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 23:06
      bieczaa napisała:

      > I tak pisowczyk pokazał jak szanuje prawo.
      > [b]Szkoda tylko, iż są ludzie co wierzą w tzw. autorytet Ziobry.

      Pewnie również jak Mirosław G. bijesz swoją żonę. Składam jej wyrazy współczucia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka